Menu Zavrieť

Vodné fajky

vodna-fajka

Vodné fajke sa ľudovo tiež hovorí šíša alebo farec. Vodné fajky síce slúži k fajčeniu, ale používajú sa predovšetkým na relaxáciu, navodenie pohodovej atmosféry a uvoľnenie. Pre mnohých používateľov Okrúhlica je už len príprava vodnej fajky a miešanie vlastných príchutí rituálom.

Prvé vodné fajky sa začali používať v Indii, odkiaľ sa cez arabské krajiny rozšírili do ďalších krajín. V Indii boli vodné fajky výsadou mužov. U nás sú k dispozícii predovšetkým v čajovniach, kde ich môže využívať ktokoľvek. Mnohí milovníci vodných fajok si svoju okrúhlice zaobstarali domov, aby neboli odkázaní na čajovne a mohli fajku využiť kedykoľvek majú chuť navodiť si príjemnú atmosféru a prevoňať svoj domov niektorú z mnohých rôznych vôní tabaku.

Vodné fajky: Porovnanie a výber 10 najlepších vodných fajok

V tomto porovnaní sme pre vás vybrali 10 najlepších vodných fajok. Ako sme tieto vodnej fajky vyberali? Vybrali sme najlepšie fajky podľa hodnotenia a dostupných recenzií používateľov a zákazníkov. Tieto modely sme následne zoradili do prehľadnej tabuľky. Tieto produkty si môžete zoradiť podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma nízka cena vodné fajky, môžete si zoradiť tieto produkty podľa orientačné ceny s DPH.

NázovVzhľadVýškaOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Dreamliner Elox 55cmVodná fajka Dreamliner Elox 55cm55 cm60,00Zobraziť v obchodoch
Super Heroes Pumpkin Elox 24cmVodná fajka Super Heroes Pumpkin Elox 24cm24 cm19,90Zobraziť v obchodoch
SHISHA faraón 18cmVodná fajka SHISHA faraón 18cm18 cm6,95Zobraziť v obchodoch
SHISHA 44cmVodná fajka SHISHA 44cm44 cm28,95Zobraziť v obchodoch
HOOKAH 53cmVodná fajka HOOKAH 53cm53 cm29,95Zobraziť v obchodoch
Kaya MADERA 630XS Beech Red 2S Boro ClearVodná fajka Kaya MADERA 630XS Beech Red 2S Boro Clear54 cm152,00Zobraziť v obchodoch
Aladin Minimi 39/1/1 ČiernaVodná fajka Aladin Minimi 39/1/1 Čierna39 cm22,99Zobraziť v obchodoch
Aladin Alux M1 4611 BlackVodná fajka Aladin Alux M1 4611 Black46 cm66,99Zobraziť v obchodoch
Aladin Barcelona 52/1/1Vodná fajka Aladin Barcelona 52/1/152 cm36,99Zobraziť v obchodoch
Aladin Manila 87/1/1Vodná fajka Aladin Manila 87/1/187 cm54,99Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na portál Heureka. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia vodných fajok od ich užívateľov.

Ako funguje vodná fajka?

Ťahaním zo hadicu sa vháňa žeravý vzduch od uhlíka na vrchole fajky do korunky, kde je uložený mokrý tabak. Tabak je vysúšaný a pálenie horúcim vzduchom. Dym, ktorý vzniká, sa cez telo fajky dostáva do vázy s vodou. Voda začne bublať a dym z vázy sa očistený a ochladený hadicu dostane k svojmu užívateľovi.

Akú fajku a tabak si vybrať?

Pred nákupom vodnej fajky si ujasnite, ako často a v koľkých ľuďoch ju budete používať. Podľa toho zúžte svoj výber na zodpovedajúce modely okrúhlice. Pôžitok z používania vodnej fajky ovplyvňuje tiež kvalita tabaku a uhlíkov. Pre väčšinu užívateľov je tiež veľmi dôležitý vzhľad fajky, ktorý by mal zodpovedať estetickým požiadavkám jej užívateľa.

Ako vybrať vodnú fajku

Zásadným kritériom pre výber vodnej fajky je jej veľkosť. Od veľkosti Vodná fajka sa odvíja počet osôb, ktoré ju môžu využívať, stabilita a to, ako ľahko sa fajka prenáša.

Vplyv vodných fajok na zdravie

Ako sú na tom so škodlivosťou vodnej fajky v porovnaním s cigaretami? Predtým väčšina užívateľov vodných fajok usúdila, že Vodná fajka sú zdravšie alternatívou cigariet. Hoci dym prechádza cez vodu, voda zachytí iba mikročiastočky a zlomok škodlivín, ktoré pri fajčení vznikajú.

Aj tabaky bez nikotínu obsahujú škodlivé látky, ako napríklad oxid uhoľnatý a decht, ktorý sa však od dechtu z nikotínových cigariet líšia. Jeho množstvo je v porovnateľnom množstve cigariet vyššia, ale má iné zloženie, pretože vzniká pri nižších teplotách a je menej karcinogénne.

Vzhľadom k tomu, že fajčenie vodnej fajky je skôr občasným rituálom a zvyčajne ju užívateľ nefajčí tak často, ako fajčiari fajčia cigarety, preto jej škodlivosť na ľudský organizmus nie je tak markantné, avšak je dôležité pamätať na zdravotné riziká.

Veľkosť vodnej fajky

Ako veľkú vodnú fajku si zaobstaráte, by ste sa mali rozhodnúť podľa toho, či ju budete mať doma skôr ako exotickú dekoráciu alebo fajku budete používať pre pravidelné fajčenie. Pri jej aktívnom používaní tiež záleží na počte fajčiarov.

Vybrať si môžete z niekoľkých veľkostí:

 • Mini vodnej fajky
 • Malé vodné fajky
 • Stredná vodnej fajky
 • Veľké vodné fajky

Mini vodnej fajky

Mini vodné fajky sú miniatúrne modely okrúhlice. Možno je síce používať rovnako, ako väčšie vodné fajky, ale výsledný pôžitok z fajčenia nebude zďaleka taký výrazný. Mini vodné fajky sú teda používané skôr ako dekorácia interiéru čajovní, reštaurácií alebo domovov.

Malé vodné fajky

Malé vodné fajky už sú uspôsobené k pravidelnému užívaniu. Ich výška býva od 35 do 50 centimetrov. Vďaka svojim malým rozmerom sa dobre prenášajú z miesta na miesto a sú dobre skladné. Malé vodné fajky majú oproti mini vodným fajkám vyššiu kvalitu filtrácie a ochladzovanie tabakového dymu. V tejto kategórii si môžete zaobstarať kvalitnú vodnú fajku za nižšiu cenu, čo je jeden z dôvodov, prečo sú tieto typy vodných fajok najpredávanejšie.

Stredná vodná fajka

Stredné vodné fajky sú vysoké 50 až 65 centimetrov. Sú teda stále pomerne dobre přenostitelné, ale oproti malým vodným fajkám sú stabilnejšie a možno do nich naliať väčšie množstvo vody pre ochladzovanie tabakového dymu. Stredná vodnej fajky mávajú väčšinou jeden, ale môžu mať aj dva hadicu, čím je umožnené ich súčasné užívanie niekoľkých užívateľovi. Cena týchto fajok je vyššia, než u malých okrúhlice.

Veľké vodné fajky

Najväčšie vodné fajky môžu byť väčšie ako 90 centimetrov. Sú to interesantnou Vodná fajka, ktoré pre svoju veľkosť, váhu a objem neslúži na prenášanie z miesta na miesto a musí byť trvale uložené. Vďaka svojej robustnosti sú ich filtrácie, ochladzovanie a ďalšie procesy vykonávané kvalitne a svojmu užívateľovi tak umožňujú dopriať si skutočný pôžitok. Veľké vodné fajky môžu mať až šesť hadicu. Sú teda ideálne pre využívanie viac fajčiarov naraz. Aj preto je ich obstarávacia cena vysoká.

Súčiastky vodnej fajky

Vodné fajku si z obchodu odnesiete pravdepodobne v rozloženom stave a doma si jednotlivé diely zložíte dohromady.

Váza vodnej fajky

Základnou časťou vodnej fajky je váza alebo tiež karafa. Vyrobená je najčastejšie z krehkých materiálov – zo skla, keramiky alebo z porcelánu. Do vázy sa nalieva voda potrebná pre filtráciu dymu. Čím širšie je základňa vázy, tým je váza stabilnejší a odolnejší proti prípadnému prevrhnutiu a teda aj bezpečnejšie. Jej prevrhnutím by totiž mohlo dôjsť ku vzplanutia materiálov v jej okolí, pretože na vrchole Vodná fajka sa nachádza žeravý uhlík. Vzhľad celej Vodná fajka určuje práve vzor a farba vázy. U vodných fajok je kladený veľký dôraz práve na ich vzhľad a estetickosť.

Telo vodnej fajky

Telo vodnej fajky je kovová časť uprostred. Vyrobená býva z hliníka, mosadze alebo nerezovej ocele. Najvhodnejšie je nerezová oceľ, ktorá pozitívne ovplyvňuje chuť tabaku a nepodlieha oxidácii. Niektoré fajky môžu však mať telo sklenené. V tele Vodná fajka je umiestnený spätný ventil s kovovou guličkou. Ak by ste tabak přepalovaly, mohlo by dôjsť k jeho zničeniu. Telo vodnej fajky má tri tesnenia – medzi telom a korunkou, medzi telom a vázou a medzi telom a hadicu. Životnosť tesnenia je obmedzená a po nejakej dobe je nevyhnutné ich vymeniť. Preto si už pri nákupe fajky zistite, aké náhradné diely sú pre váš typ Vodná fajka dostupné.

Telo funguje vďaka dvom prvkom:

Smokestem – prevádza dym z korunky do karafy.

Srdce tela – srdcom tela prechádza už ochladený dym ďalej do hadicu.

V polovici tela fajky sa nachádza poistný ventil, ktorý slúži k uvoľneniu prebytočného vzduchu, napríklad keď sa stane, že niekto omylom do fajky fúkne.

Hadica (hadicu)

Hadice alebo tiež hadicu, má dve koncovky, ktoré slúžia na zasadenie do vodnej fajky a k fajčeniu. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, najčastejšie však z papiera obtočeného kovovú pružinou. Nevýhodou papierových hadicu je, že papier nie je možné po použití prepláchnuť, pretože by ho voda poškodila. Môžete si teda zaobstarať aj drahšie, plastovú hadicu, ktorú už možno prepláchnuť bez problému.

K hadicu patrí tiež náustok. Býva z dreva, skla z kovu alebo z kameňa. Dá sa jednoducho vymeniť. Vodné fajky môžu mať aj dva a viac hadicu. Aby mal používateľ maximálny objem dymu a chuti a získal vytúžený pôžitok z fajčenia, musí byť ostatné hadicu v tej chvíli upchaté. Drahšie značky môžu mať aj prepracovanejšie samoucpávací systémy. Pre občasné fajčenie sa najčastejšie využíva Vodná fajka s jedným hadicu, ktorý sa stáva putovným.

Korunka (Hagar)

Na vrchnú časť tela fajky sa nasadzuje korunka. Korunka je nádobka, najčastejšie v podobe misky s niekoľkými otvormi v dne. Predovšetkým u lacnejších typoch fajok je potrebné skontrolovať, či dierky nie sú upchaté. Do korunky sa vkladá tabak alebo jeho alternatívy. Korunka môže byť vyrobená z keramiky, silikónu alebo z kovu.

tarbuš (závetrí)

Tarbuš je špeciálna plechová ozdobná krytka zamedzujúci unikaniu tepla z korunky. S pomocou tarbuš docielite lepšiu výhrevnosti a efektívnejšieho spaľovania, ktoré využijete predovšetkým pre zapálenie uhlíka a začiatku fajčenia. Tarbuš nemusí byť priamo súčasťou Vodná fajka, ale môžete si ho dokúpiť alebo vyrobiť. Závetrie vyrobíte z pruhu alobalu, ktorý obmotáte okolo korunky tak, aby v hornej časti vznikol otvor, ktorého veľkosť potom budete podľa potreby upravovať.

Tanierik

Tanierik je kovový prstenec, ktorý sa navlieka na telo fajky pod korunku. Je to nenápadný prvok prostého vzhľadu, ktorý slúži na odkladanie horúceho uhlíka, tarbuš alebo klieštikov.

Tesnenie

Tesnenie je zásadným prvkom pre správne fungovanie vodnej fajky. Gumové tesnenia zamedzujú priechodu vzduchu medzi fajkou a jej okolím. Používajú sa tri tesnenia v miestach spojov – medzi vázou a telom, medzi telom a korunkou a medzi telom a hadicu.

Sitko

Na korunku sa pokladá sitko, ktoré zamedzuje spáleným kúskom uhlíka, aby propadával do tabaku a pripaľoval ho. Lacné varianty sitiek však mávajú príliš veľké otvory a teda aj nižšie účinok. Kvalitné Vodná fajka sú naopak s otvorom na prebytočný horúci vzduch. Podobne ako pri tarbuš, aj tu možno nájsť alternatívu a použiť alobal s otvormi, ktorý sa cez korunku pevne natiahne.

Náustky

Náustky plní predovšetkým hygienickú funkciu. Vyrobené sú najčastejšie z plastu. Existujú aj osobné náustky so šnúrkou okolo krku a každý užívateľ vodnej fajky si tak môže nosiť svoj vlastný náustok ležérne zavesený na krku. Takéto náustky už bývajú lepšie dizajnovo spracované s orientálnym zdobením a silikónovou koncovkou. V podnikoch, v ktorých sa vodné fajky fajčí, každý užívateľ má svoj náustok, čo zamedzuje šíreniu bacilov.

Ďalšie príslušenstvo k vodnej fajke

K vodným fajkám si môžete zaobstarať ďalšie, doplnkové, príslušenstvo. Niektoré doplnky bývajú už súčasťou balenia, iné si musíte dokúpiť zvlášť.

Klieštiky

Klieštiky sú k používaniu vodnej fajky nevyhnutné. S ich pomocou sa manipuluje so žeravými uhlíkmi. Sú vyrobené z nerezovej ocele, pričom môžu mať drevenú rukoväť.

Dierovače

Dierovače sú drobné špendlíky, ktoré využijete na prepichovanie alobalu natiahnutého cez korunku. Rovnakú funkciu, ako dierkovač, vám však urobí aj obyčajný špendlík.

žeraviace uhlíkov

Žhaviče uhlíkov slúži k rýchlejšiemu rozžeravenie uhlíkov, čo oceníte predovšetkým ak používate briketky.

Štetky na čistenie

Štetky na čistenie sú nevyhnutným doplnkom vodných fajok. Majú pretiahnutý tvar, aby dokázali vymiesť nečistoty aj z úzkeho tela fajky. Štetky na čistenie vázy sú vybavené dlhými štetinami.

Uhlíky

Pri nákupe Vodná fajka sa okrem samotnej vodnej fajky zamerajte aj na ostatné prvky, ktoré zabezpečí jej správne fungovanie a vďaka tomu kvalitný pôžitok z fajčenia. Uhlíky zaistí, že si po nejakú dobu budete môcť vychutnávať príjemnú chuť pri fajčení. Uhlíky majú veľký vplyv na kvalitu tabaku, preto si kupujte iba uhlíky od preverených výrobcov. Pri nákupe uhlíkov si môžete vybrať buď briketky alebo rýchlozápalné uhlíky.

Briketky

Briketky sú zhotovené z rôznych drevín. Aby nedošlo k negatívnemu ovplyvneniu chuti tabaku, je nutné voliť len 100% prírodné výrobky. Obľúbené sú napríklad briketky z bambusov a z kokosových škrupín. Nevýhodou brikiet je dlhšia doba potrebná k ich rozžeravenie, ktoré tak trvá niekoľko minút. Avšak po ich rozpálení oceníte dlhú dobu ich žeravenia, ktoré môže u kvalitných výrobkov byť až dve hodiny.

Rýchlozápalné uhlíky

Ak nechcete strácať minúty zdĺhavým zapaľovaním a čakaním na rozžhavení brikiet, môžete zvoliť alternatívu v podobe rychlozápalných uhlíkov, ktoré sa vznieti takmer ihneď. Lacnejšia verzia rychlozápalných uhlíkov však môžu negatívne ovplyvniť chuť tabaku a tlejú kratšiu dobu. Rýchlozápalné uhlíky vydržia žiariť 30 až 50 minút, drahšie typy väčšinou vydrží dlhšiu dobu.

Tabak a jeho alternatívy

Voľba tabaku je veľmi dôležitým aspektom vodnej fajky. Pôžitok z fajčenia a chuť dymu ovplyvňujú tabaky, kamienky, gély a ďalšie alternatívy.

Tabak

Názov tabak zahŕňa najrôznejšie časti rastlín vrátane tabakových listov s obsahom nikotínu. Zloženie tejto zmesi záleží na každom užívateľovi v závislosti na jeho chuti. Môže sa použiť aj tabak bez obsahu nikotínu. Súčasťou môžu byť aj zdravotne nezávadná zvlhčovadlá, ktorá tabak chráni pred vyschnutím a udržujú ho v dobrom stave. Pre docielenie čo najlepšie chuti sa zamerajte na nákup tabaku iba preverených značiek. Najobľúbenejšie sú ochutené tabaky – bylinky, vanilka, čokoláda, ovocie, orechy atď.

Kamienky

Minerálne kamienky sú alternatívou tabaku bez nikotínu. Jedná sa o prírodné produkty – pórovité kamienky impregnované glycerínom. Na rozdiel od tabaku sa nejedná o mazľavú zmes, ale o malé oválne predmety. Fungujú na princípe odparovania vodnej pary so zvolenou príchuťou. Môžete si vybrať z príchuti citrusov, vanilky, ovocia, sladkostí alebo napríklad alkoholu. Aj v tomto prípade by ste mali siahnuť skôr po piecke od overených výrobcov.

Vaporizačné gély

Ďalšou alternatívou k tabaku sú beznikotínové vaporizační pasty a gély napustené glycerínom a doplnené o rôzne príchute. V prípade pasca nedochádza k spaľovaniu, ale iba k ich zahrievaniu. Nastáva vaporizácie – teda vyparovanie.

Ak vám nevyhovujú príchuti, ktoré sú na trhu k dispozícii, môžete sa pustiť do miešanie svojich vlastných zmesí – kúpiť si tabak niekoľkých rôznych príchutí a ručne si ho namiešať. Možná je aj kombinácia rôznych druhov náplní, napríklad umiestnenie klasického tabaku na dno korunky a doplnenie minerálnymi kamienkami. Takéto kombinácie umožňujú, aby si užívateľ vychutnal tabak a súčasne znížil množstvo nikotínu.

Príprava vodnej fajky

Pre správne používanie vodnej fajky by ste sa mali riadiť niekoľkými základnými radami.

 • Karafu naplňte vodou tak, aby bola jej spodná kovová časť tela fajky vo vode ponorená 1 – 3 centimetre.
 • Utiahnite telo v karafe.
 • Do tela Vodná fajka pripevnite toľko hadicu, koľko užívateľov bude fajku používať.
 • Nasaďte tanierik na odkladanie uhlíkov a do korunky vložte tabak. Nesnažte sa do fajky natlačiť veľké množstvo tabaku, hrozilo by, že sa začne prepaľovať. Medzi tabakom a alobalom alebo sitkom by mala zostať medzera asi 2 milimetre.
 • Horná časť korunky prekryte sitkom alebo alobalom, ktorý prepichnite špendlíkom.
 • Keď je korunka nasadená, je potreba rozohriať uhlíky. Brikety môžete rozpáliť na platničkový alebo plynovom sporáku alebo s pomocou špeciálneho žhaviče. Rýchlozápalné variant žeravie už po pár sekundách nad zapaľovačom.
 • Pre efektívnejšiu výhrevnosť môžete aplikovať tarbuš.
 • Než sa začnú tvoriť hustá oblaky dymu, je potreba niekoľkokrát potiahnuť.
 • Správna príprava a používanie vodnej fajky vyžaduje istú prax. Obvykle až za čas spoznáte, po akej dobe je fajka rozťahaná a ktoré kombinácie príchutí vám vyhovujú.

Údržba vodnej fajky

Aby vám vodná fajka dobre slúžila a udržala si dlho svoj vzhľad, musíte ju pravidelne udržiavať a starať sa o ňu. Preto by ste fajku mali po každom jej použití vyčistiť.

 • Najdôležitejšie je vyčistenie karafy špeciálnymi kefky, ktorými sa odstránia všetky nečistoty. Karafu môžete vyčistiť aj s pomocou niektorého z celej rady na to určených špeciálnych roztokov. Avšak dobrú službu vám urobí aj ocot a kyselina citrónová.
 • Papierové hadicu ústami prefúknite alebo ich chyťte za oba konce a niekoľkokrát s nimi udrite o mäkkú podložku, napríklad o posteľ a znova prefúknite. K prefúknutiu môžete použiť aj vhodný kompresor. Ak používate vodeodolné hadicu, prepláchnite je. Ak by vo hadicu zostali usadené nečistoty, mohlo by dochádzať k znehodnoteniu chuti a zníženie celého pôžitku z fajčenia.
 • Z korunky pomocou hubky odstráňte pripálené kúsky tabaku a usadeniny. Ak sa vám nedarí odstrániť všetky špina, môžete korunku vyvariť vo vode s prídavkom kyseliny citrónovej.
 • Všetky diely Vodná fajka rozložte a nechajte vyschnúť. Keď budú jej časti suché, uložte fajku na suché miesto tak, aby sa na ňu neprášilo.

Vodná fajka: Elektronické vodnej fajky

Elektronické vodné fajky sú známe pod názvom elektronická cigareta. Počas fajčenie elektronických cigariet vypúšťate dym, ktorý je vlastne parou. Na fajčenie elektronickej cigarety potrebujete e-liquid a nabitú batériu v prístroji. E-liquid je zohriať a vzniká para s príchuťou, ktorú si zvolíte.

Vodné fajky a ich cena

Cena vodnej fajky sa odvíja od toho, čo od nej jej užívateľ očakáva – pre koľko užívateľov fajka má byť, ako má byť veľká a ako precízne a dizajnovo spracovaná. Sériovo vyrábané vodnej fajky zvyčajne bývajú lacnejšie. Oproti nim potom ručne vyrobené Vodná fajka dovezené z exotických krajín sú výrazne drahšie.

Cena vodnej fajky do 40 €

Pri investícii do tisíc korún si môžete vyberať predovšetkým v kategóriách menších modelov s výškou do 49 centimetrov a s objemom karafy do 300 mililitrov. Tieto Vodná fajka sú určené predovšetkým pre nenáročných zákazníkov a k občasnému používanie.

Cena vodnej fajky od 40 € do 80 €

Kategórie do 80 € už ponúka širší výber vodných fajok a výrazne lepší pôžitok z ich užívania. Za cenu 80 € kúpite aj vodné fajky veľké až 68 centimetrov s väčším objemom nádrže a s možnosťou pripojenia viacerých hadicu, aby ste si fajčenie mohli vychutnať aj s priateľmi.

Cena vodnej fajky od 80 € do 160 €

Keď si priplatíte, môžete si zaobstarať veľkú vodnú fajku, ktorá uspokojí aj veľmi náročných fajčiarov, ktorí ocenia nielen výbornú chuť, ale aj estetický vzhľad Vodná fajka. Tieto vodné fajky s objemom karafy až 1 000 mililitrov nie sú pre svoje rozmery vhodné na prenášanie a je ideálne by mali byť umiestnené na stálom mieste.

Cena vodnej fajky nad 160 €

Ak si radi priplatíte za kvalitu a originálny vzhľad, získate to najlepšie čo sa výrobných materiálov, dizajnu Vodná fajka a pôžitku z fajčenia týka. Tieto vodné fajky bývajú ručne vyrobené a prepracované do najmenších detailov a stanú sa výrazným dizajnovým doplnkom vášho interiéru.

Vodná fajka a pár slov na záver

V tomto článku ste sa dozvedeli o tom, ako si vybrať novú vodnú fajku. Povedali sme si o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať k výberu tohto druhu tovaru.

Dúfame, že sme vám s touto úlohou výberu nové vodné fajky pomohli a vy si teraz vyberiete kvalitný produkt, ktorý bude presne podľa vašich predstáv a bude vám fungovať dlho bez jedinej závady. Dúfame, že si s novou vodnou fajkou užijete veľa zábavy!

Teraz už vám k nákupu stačí len pár posledných krokov. Stačí si iba váš vysnívaný produkt v podobe novej vodnej fajky zakúpiť v niektorom z online obchodov a naplniť v ňom virtuálny košík. Vodné fajku nájdete skladom v mnohých internetových e-shopoch.

Z tabuľky s porovnaním vyššie sa prekliknite na porovnávaciu server Heureka, kde si môžete porovnať jednotlivé obchody a ich ceny vrátane recenzií a užívateľských skúseností s konkrétnym modelom vodnej fajky. Dozviete sa tam tiež, kde sú vodné fajky skladom a za akú sa predávajú cenu (vývoj ceny vás upozorní napríklad na rôzne zľavové akcie u rôznych vodných fajok).

3.5/5 - (12 votes)

Mohlo by vás zaujímať