Menu Zavrieť

Kočíky: Test kočíkov a výber najlepších kočíkov

nejlepší kočárky

Chcete si kúpiť nový kočík pre deti? Ak áno, potom ste tu správne. V tomto článku si povieme o tom, ako vybrať ten najlepší model kočíka. Na našom trhu nájdete v súčasnosti nepreberné množstvo rôznych kočíkov, ktoré majú rôzne parametre a nie je úplne jednoduché sa medzi jednotlivými modelmi vyznať.

Ak chcete pre vaše dieťa vybrať ten najlepší kočík, pokračujte v čítaní tohto článku, pretože sa v ňom zameriame na to, ako vybrať kočík. Povieme si o najlepších modeloch kočíkov a tiež sa zameriame na jednotlivé parametre, ktoré je nutné poznať pre výber toho najideálnejšieho modelu kočíka.

Výber toho najlepšieho kočíka jedným z veľmi dôležitých úloh každého rodiča. Kočík je vecou, ​​ktorú budete používať po mnoho rokov, a preto je dôležité sa zamerať na všetky parametre tak, aby ste vybrali najvhodnejší kočík pre vaše dieťa. Pri výbere kočíka je dôležité zvážiť, čo vlastne od tohto kočíka potrebujete.

Dôležité je celý výber poriadne premyslieť a nekupovať prvý kočík, ktorý vám padne do oka ako prvé. Kočík by nemal byť vhodný len pre dieťa, ale aj pre rodičov. Preto sme sa v tomto článku zamerali na to, ako vybrať ten najlepší model kočíka. V tomto článku vás prevedieme všetkými dôležitými parametrami.

V tomto článku sa zameriame na parametre ako sú kolieska, ovládateľnosť. Tiež sa zameriame na jednotlivé typy kočíkov a povieme si ktorý typ je ten najlepší pre vás.

10 najlepších kočíkov

Vybrali sme pre vás 10 najlepších kočíkov ktoré sú dostupné na našom trhu. vyberali sme podľa hodnotenia užívateľov a analyzovali sme desiatky rôznych modelov. teta modely sme pre vás zaradili do prehľadnej tabuľky ktorú si môžete filtrovať podľa svojich preferencií. Ak vás zaujíma napríklad najnižšia cena, potom sa môžete jednotlivé modely Zoradiť podľa orientačné ceny s DPH.

NázovVzhľadTyp kočíkaNosnosť (v kg)Hmotnosť (v kg)Typ koliesOdpruženieOrientačná cena (s DPH v €)Dostupnost
Petite & Mars Street Čierny 2018kočík Petite Mars Street Čierny 2018Kombinovaný49,7Nafukovacie gumováÁno145Zobraziť v obchodoch
Valco Baby Snap 4 Trend Sport Tailor Made Charcoal 2018kočík Valco Baby Snap 4 Trend Sport Tailor Made Charcoal 2018Športový206,8Nafukovacie gumováÁno429Zobraziť v obchodoch
Britax B-Motion 4 plus Cosmo black 2018kočík Britax B-Motion 4 plus Cosmo black 2018Hluboký2011,5Nafukovacie gumováÁno265Zobraziť v obchodoch
JOIE Litetrax 4 Air chromium 2018kočík JOIE Litetrax 4 chromiumKombinovaný2110,2Nafukovacie gumováÁno215,90Zobraziť v obchodoch
Bebetto 2-kombinácia Luca 2018 04kočík Bebetto 2-kombinácia Luca 2018 04Kombinovaný1512Nafukovacie gumováÁno412Zobraziť v obchodoch
Kunert 2-kombinácia Rotax 2019 02kočík Kunert ROTAX 2Kombinovaný10,5Nafukovacie gumováÁno289Zobraziť v obchodoch
ABC DESIGN VIPER 4kočík ABC DESIGN VIPER 4Kombinovaný16Nafukovacie gumováÁno567,80Zobraziť v obchodoch
Kinderkraft kombinovaný VEO 3v1 2019kočík Kinderkraft Set 3v1 Prime Grey 2019Kombinovaný1312Nafukovacie gumováÁno329Zobraziť v obchodoch
Baby Design Husky New 2018kočík Baby Design Husky 2018 10Kombinovaný1514,8Nafukovacie gumováÁno500Zobraziť v obchodoch
Thule Urban Glide 2kočík Thule Urban Glide 2 2018 thule blueŠportový3411,4Nafukovacie gumováÁno584,53Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na porovnávací server Heureka. Na ňom si možno porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia užívateľov u rôznych modelov kočíkov.

Ako vybrať kočík

Výber toho najlepšieho kočíka nie je dnešnej dobe tým ľahkým úlohou Tak ako to bolo kedysi. A to preto že je na trhu veľa rôznych modelov, ktoré majú veľa odlišných parametrov. Teda sa výber kočíka stáva pomerne komplikovanou záležitosťou, pretože aby ste vybrali ten najlepší kočík musíte naštudovať veľa rôznych parametrov a informácií. Preto sme pre Vás spísali tento návod, v ktorom sa dozviete o najdôležitejších parametroch. Parametre si prejdeme podrobne a nevynecháme ani jeden dôležitý parameter. Najskôr sa pozrieme na jednotlivé typy kočíka. Potom sa pozrieme tiež na kolieska, hmotnosť, nosnosť kočíka, skladnosť, bezpečnosť, príslušenstvo a cenu jednotlivých modelov kočíkov.

Dôležité je dopredu si tiež určiť, v akom teréne sa budete s kočíkom hlavne pohybovať, pretože podľa toho je dôležité vybrať vhodná kolieska. Ďalej si je tiež dobré vopred určiť na akej vzdialenosti chcete s kočíkom jazdiť. Podľa týchto vašich priorít sa potom odvíjajú ďalšie jednotlivé parametre.

Typy kočíkov

Ešte, než sa pustíme do jednotlivých parametrov, je dôležité sa vymenovať jednotlivé typy kočíkov. Každý typ sa hodí trochu na iné použitie. Preto si teraz jednotlivé typy vymenujeme a povieme si, na čo sú jednotlivé typy kočíkov dobré. Pri výbere kočíka narazíte na tieto typy: športové kočíky, hlboké kočíky, súrodenecké kočíky, dvojkombinácia a trojkombinácia.

Výber kočíka sa tiež líšia podľa toho, či ho vyberáte pre novorodencov alebo pre dieťa ktoré si už vie aj sadnúť.

Športové kočíky

prvým typom je športový kočík. tento typ kočíka je vhodný Väčšinou pre deti, ktoré sú staré aspoň 6 mesiacov. Možno ho používať až do 4 rokov veku dieťaťa. športový typ kočíka vám vydrží oveľa dlhšie ako hlboký kočík. Preto je dôležité pri jeho výbere si dať záležať na kľúčových parametroch. pri výbere tohto typu kočíka je dôležité sa zamerať hlavne na nosnosť a na hmotnosť jednotlivého modelu športového kočíka. Pretože tento typ kočíka budete používať po dlhšiu dobu, je dôležité počítať s väčšou rezervou nosnosti športového kočíka.

Hlboké kočíky

Hlboké kočíky sú typom kočíka, ktorý sa najlepšie hodí pre novonarodené deti. A to hlavne vďaka tomu, že jeho korba je na hojdacom podvozku. Tieto kočíky vám vydrží po medzerou dobu, pretože sú určené pre novorodencov. Väčšinou ich budete používať po dobu šiestich až ôsmich mesiacov.

Kombinované kočíky: dvojkombinácia a trojkombinácia

Tento typ kočíka je určený a dlhé obdobie. Možno ho prakticky používať od narodenia až do školkového obdobia. Tento kočík má veľmi dlhú životnosť z toho dôvodu, že môžete vymieňať jednotlivé korbičky. Možno tak razom urobiť z vášho kočíka športové či Hlboký kočík. Pri niektorých modeloch môžete pripevniť autosedačku. Podľa poštu komponentov sa môžete vyberať z dvojkombinovaných či trojitej kočíkov.

Tento typ kočíka sa dá považovať za najviac univerzálny typ. Vo výsledku je väčšinou tento typ kočíka najlacnejšie, pretože vám vydrží po najdlhšiu dobu a nemusíte tak kupovať iný typ kočíka. Vďaka variabilite tohto typu kočíka ho môžete prispôsobiť tomu, ako vaše dieťa rastie. Pri výbere je dôležité myslieť na niekoľko parametrov. Dávajte si pozor na hlbokú vaničku, pretože môže mať nevhodnú veľkosť. Pri výbere kombinovaného kočíka sa tiež zamerajte na celkovú nosnosť jednotlivých komponentov.

Kočík pre súrodencov

Ak máte dve deti, ktoré stále potrebujem kočík môžete pre nich vybrať súrodenecký kočík. V tomto kočíku môžete voziť vaše deti vedľa seba alebo za sebou. Výhodou tohto kočíka je, že nemusíte vlastniť dva kočíky a môžete vyraziť von s oboma súrodencami zároveň v jeden okamih a v jednom kočíku. Nevýhodou však u tohto typu kočíka je, že sa s ním horšie manipuluje a je značne ťažšie ako jeden kočík.

Hmotnosť kočíka

Ďalším dôležitým parametrom je hmotnosť kočíka, pretože tento parameter nám ovplyvňuje celkovú mobilitu a manévrovateľnosť. S kočíkom sa budete musieť dostávať na rôzne miesta. Ak to nepôjde inak tak napríklad po schodoch. Na schodoch sa práve prejaví hmotnosť kočíka. Čím je ľahší kočík, tým lepšie, pretože k celkovej hmotnosti kočíku musíte potom pripočítať aj hmotnosť vášho dieťaťa.

Väčšinou sa hmotnosť kočíka pohybuje okolo 10 kg. Niektoré športové kočíky bývajú značne ľahší ako hlboké kočíky, ale môžete si vybrať aj celkom ťažké kočíky. Preto sa okrem iných parametrov vždy pozerajte aj na celkovú hmotnosť daného modelu kočíka.

Nosnosť kočíka

Ďalším nemenej dôležitým parametrom pri výbere je celková nosnosť kočíka. zložitosť tohto parametra sa odvíja Podľa toho, aký typ kočíka chcete vybrať. Ak vyberáte kočík pre novorodencov, väčšinou teda hlboký kočík, a je isté, že budete daný kočík používať len po malú chvíľu, nemusíte sa zas toľko sústrediť na celkovú nosnosť kočíka. Ak však ale vyberáte kočík, ktorý budete používať po dlhšie časové obdobie je pre vás v nosnosť kočíku veľmi dôležitým parametrom. nosnosť sa tiež odvíja od toho, ako staré máte dieťa. väčšinou je nosnosť priemerného kočíka okolo 15 kg. Môžete si však vyberať aj z modelov ktoré vydržia podstatne vyššiu hmotnosť dieťaťa. Vždy si kupujte modely s dostatočnou rezervou, pretože nikdy nie je možné dostatočne presne odhadnúť, ako sa bude vaše dieťa v budúcnosti vyvíjať.

Kolieska u kočíku

Typ vhodných koliesok sa odvíja podľa toho, kde budete s daným kočíkom jazdiť. ak sa s kočíkom budete pohybovať hlavne po meste po spevnených povrchoch Ako je napríklad chodník, potom by vám mal vystačiť model s plastovými kolieskami. Ak však budete chcieť s daným kočíkom jazdiť aj do prírody na nespevnené povrchy je dobré si vybrať model kočíka, ktorý je vybavený nafukovacími kolieskami. nafukovacie Kolieska sú oproti plastovým pohodlná ale majú za sebou nevýhodu ktoré môžete pichnúť. Ich údržba sa môže predražiť oproti klasickým plastovým kolieskam. predné kolieska u kočíku by mala byť otočná. ak chcete mať veľmi dobre skladný kočík vyberajte si ten ktorý možno ich jednoducho kolieska odmontovať a jednoducho tak zložiť celý kočík.

Kočík a jeho skladnosť

Ďalším parametrom, na ktorý je vhodné sa zamerať pri výbere, je celková skladnosť kočíka. Pokiaľ chcete s kočíkom cestovať napríklad autom, bude sa vám hodiť, aby bol daný model kočíka čo najlepšie skladný. Ak budete chcieť dávať zložený kočík napríklad do kufra, je dobré sa najprv pozrieť na celkové rozmery daného kočíka a porovnať ich tak s celkovou veľkosťou vášho kufra vo vašom aute.

Bezpečnosť kočíka

Pretože kočík je dopravným prostriedkom pre vaše dieťa, mal by byť vybavený niekoľkými dôležitými bezpečnostnými prvkami, ktoré ochránia vaše dieťa nielen na vonkajších cestách. Celková bezpečnosť kočíka by mala byť vašou hlavnou prioritou. Výrobcovia na celkovú bezpečnosť samozrejme myslí, a preto vybavujú kočíky rôznymi bezpečnostnými prvkami. Najčastejšie sa u naprostej väčšiny modelov kočíkov stretnete s brzdou a bezpečnostným pásom. Stretnete sa však tiež aj s modelmi, ktoré ponúkajú oveľa viac dôkladnejších bezpečnostných prvkov, ktoré udržia v úplnom bezpečí nielen vaše dieťa, ale aj vás.

sa môžete pre váš kočík zakúpiť aj ďalšie bezpečnostné príslušenstvo ako je napríklad GPS alebo bezpečnostný zámok na kočík.

Vybavenie a príslušenstvo

Na trhu sú rôzne modely ktoré, ponúkajú celý škálu rôzneho príslušenstva a doplnkového vybavenia. Vďaka stovkám rôznych modelov nemusíš byť jednoduché sa medzi jednotlivými odlišnosťami rôznych príslušenstvo vyznať. preto sa teraz Poďme zamerať na príslušenstvo s ktorým sa stretnete u mnohých modelov moderných kočíkov. Toto príslušenstvo vám uľahčí život a zjednoduší celkovú manévrovateľnosť s kočíkom. Najčastejšie sa stretnete s príslušenstvom ako je otočná sedačka polohovateľné, opierky, nánožníky, nastaviteľné rukoväte a odkladatelný priestor pre nákupné tašky či dokonca celý nákup, takže nemusíte použiť nákupný vozík. Nákupný vozík býva súčasťou u naprostej väčšiny dostupných kočíkov.

Otočná sedačka

Otočná sedačka je pomerne užitočným príslušenstvom. Toto príslušenstvo umožňuje deťom sedieť v oboch smeroch jazdy. Dieťa môže sedieť ako po predu, tak pozadu.

Polohovateľná opierka

Ďalším príslušenstvom sú polohovateľné opierky. Toto príslušenstvo sa nachádza väčšinou u lepších modelov kočíkov. Stretnete sa najčastejšie s polohovateľnými opierkami pre chrbát či nohy. Vďaka tomuto polohovateľnému príslušenstvo sa vaše dieťa bude cítiť v kočíku oveľa pohodlnejšie.

Polohovateľná rukoväť

Ďalším príslušenstvom je nastaviteľná rukoväť. toto príslušenstvo je vhodné najmä pre rodičov. vďaka tomu sa môžete nastaviť rukoväť tak aby pre vás bolo tlačenie kočíka čo najpohodlnejšie.

veľa rôznych modelov kočíkov sa stretnete s ďalším príslušenstvom Ako je napríklad nákupný košík miesto pre vaše nákupnú tašku. Ďalej sa stretnete s rôznymi pláštenkou, ktoré vás a vaše dieťa ochráni pred dažďom. niektorých modelov športových kočíka sa stretnete s radom príslušenstva ktoré vylepšia vaše pohodlie. Možno si tak vybrať napríklad aj držiak na nápoje.

Cena kočíka

posledným parametrom na ktorý sa zameriame cena kočíka. kočík nie je úplne najlacnejšie investíciou. aby ste vedeli koľko peňazí je potrebné investovať do vášho nového kočíka zameriame sa na jednotlivé cenovej kategórie. úplne tie najlacnejšie kočíky sa dajú zohnať za cenu ktorá nepresahuje 200 €. pred nákupom by ste mali dôkladne porovnať všetky parametre aby ste vedeli, či si kupujete naozaj výhodný model kočíka.

Najlacnejšie modely kočíkov s cenou do 200 €

Čo môžete očakávať od najlacnejších kočíkov cenovej kategórii do 200 €? Tieto modely sú vyrobené tak aby boli dobre cenovo dostupné, preto nemôžete od nich očakávať oslňujúci parametre. stretnete sa tu so základnými modelmi hlbokých a športových kočíkov. úplne tie najlacnejšie modely môžete zohnať už za cenu do 80 €. Pokiaľ chcete nenáročný lacný model kočíka, ktorý nemá príliš veľa príslušenstva, vyberte si ho v tejto cenovej hladine.

Cena od 200 € do 400 €

V tejto cenovej kategórii zakúpite už pomerne vyspelejšie kočíky, ktoré ponúkajú aj zaujímavé príslušenstvo, ktoré vám uľahčia život a celkovú jazdu s kočíkom vo vonkajšom prostredí. V tejto cenovej kategórii si vyberiete aj rôzne kombinované kočíky. Ďalej sa potom vyberiete pomerne elegantný hlboké či športové kočíky, ktoré ponúkajú dobrý pomer cena / výkon. V tejto cenovej kategórii si môžete vyberať zo značiek ako je Raf-pol, Valco, Britax či Kunert a mnoho ďalších značiek.

Cena od 400 € do 600 €

Tieto modely ponúka pomerne bohatú výbavu a dobré dielenské spracovanie. Ponúkajú tiež dobrú skladnosť a pekné prevedenie. Môžete si vyberať z pomerne širokej ponuky, ktorá vás nesklame svojou kvalitou. V tejto cenovej kategórii určite nájdete veľmi dobré modely ako športových, tak hlbokých či kombinovaných kočíkov. Tieto kočíky sú aj pre náročnejších užívateľov.

Cena nad 600 €

Ak by ste si nevybrali v žiadnej z predchádzajúcich cenových kategórií, môžete sa pozrieť na modely, ktoré presahujú cenu 600 €. Tieto modely ponúkajú pomerne dobrú dávku luxusu a precízneho spracovania. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a ponúka veľmi bohatú výbavu. V tejto cenovej kategórii si vyberiete aj veľmi kvalitné kombinované kočíky, ktoré vás tiež oslní svojou výbavou a veľmi dobrým príslušenstvom, ktoré vám uľahčia všetky vaše cesty. Cena 600 € určite nie je limitom, pretože zoženiete aj oveľa drahšie modely. Tie najdrahšie kočíky sa môžu pohybovať sa svojou cenou aj okolo 4 000 € a viac. V tejto cenovej kategórii zakúpite veľmi podarené kvalitné kočíky, ktoré majú veľmi precízne a premyslený dizajn.

Ako vidíte, môžete si vyberať kočíky v mnohých rôznych cenových kategóriách. Záleží teda len na vás, koľko peňazí môžete do nového kočíka investovať.

Kočíky a značky: Dostupné značky detských kočíkov

Na trhu je naozaj široká ponuka rôznych kočíkov od rôznych výrobcov. Možno ste o väčšine výrobcov nikdy nepočuli. Aby ste sa mohli lepšie orientovať, popíšeme si teraz jednotlivé značky a výrobcu. Je dobré vedieť, akú má výrobca či daná značka históriu a či ponúka kvalitné produkty na našom trhu. Preto, ak sa chcete zoznámiť s jednotlivými značkami, pokračujte v čítaní tejto časti článku.

Na trhu sa stretnete s radom rôznych výrobcov. Sú ich desiatky, možno aj stovky a ich počet neustále rastie. V tejto časti článku sa zameriame na tie najpopulárnejšie a najviac predávané výrobcu a značky.

Značka kočíkov RAF-POL

Značka kočíkov RAF-POL je najpopulárnejší značkou. Zároveň sa jedná o výrobcu, ktorý predáva v ČR prakticky najväčší sortiment kočíkov a príslušenstvo ku kočíkom. Podľa porovnávacieho portálu Heureka ponúka značka Raf-pol už viac ako 1 100 dostupných modelov kočíkov.

Od tejto značky si zakúpite ako dobre cenovo dostupné modely, tak aj modely, ktoré vynikajú kvalitou spracovania a veľmi dobrými vlastnosťami.

Značka Raf-pol pôsobí na našom trhu už od roku 2000 a má teda pomerne dlhú skúsenosť s predajom kočíkov.

Kočíky Raf-pol sa vyznačujú veľmi kvalitné jazdou a dobrým spracovaním. Značka sa zaoberá okrem kočíkov aj predajom kvalitných autosedačiek do vášho auta. Od tejto značky si zakúpite predovšetkým veľmi kvalitné kombinované kočíky, ktoré oceníte nielen vy, ale aj vaše dieťa. Pokiaľ si vyberiete správny model, tak vám kočík od firmy Raf-pol vydržia po mnoho dlhých rokov.

Značka kočíkov Römer

Römer je ďalší veľmi populárny značkou. Na webe Heureka si od nej môžete vybrať cez 600 rôznych kočíkov. To už je slušná ponuka kočíkov. Od tejto značky si zakúpite modely v rôznych cenových kategóriách. Zakúpite si od nej ako hlboké kočíky, tak i kombinované a veľmi kvalitné športové kočíky. Najpopulárnejším modelom od tejto značky je kočík Britax B-Motion 4 plus cosmo black. Modely od tejto značky sa pohybujú v cenových rozpätiach od 200 € až do 1 200 €. Môžete si však zakúpiť aj niektoré prémiové modely, ktoré sa môžu vyšplhať svojou cena až nad hranicu 1 200 €. Takéto modely vie úplne všetko. Ponúkajú veľmi kvalitné pohodlie a tiež dobrý vzhľad.

Značka kočíkov Valco

Značka Valco je skoro už cca 50 rokov starú značkou, ktorá pôsobí globálne po celom svete. Ide tak o firmu s dlhoročnou históriou a tradíciou. Pôvodne sa jedná o austrálsku rodinnú spoločnosť. Na trhu sa u nás predávajú jej kočiare pod značkou Valco Baby. Firma Valco má ako hlavný sortiment produkciu kvalitných kočíkov. Firma dbá na kvalitné spracovanie a vysokej bezpečie pre vás i vaše deti. Tieto kočíky sú vyrobené tak, aby stačili členom a potrebám vašej rastúce rodiny. Od tejto značky si môžete vybrať zo širokej ponuky rôznych typov kočíkov. Vyberiete si ako športové, tak aj hlboké či dokonca aj kombinované kvalitné kočíky. Tieto kočíky od firmy valce sú za dobrú cenu a sú teda dostupné pre mnoho zákazníkov.

Značka kočíkov Kunert

Kunert je značka, ktorá je u nás tiež celkom populárne. Svojou ponukou okolo 600 produktov na našom trhu sa radí medzi top niekoľkými najväčších producentov detských kočíkov. Tieto kočíky sú cenovo dostupné. Prevažná väčšina kočíkov od tejto firmy sa zmestí do cenovej kategórie, ktorá nepresahuje cenovku 400 €.

Ak hľadáte dobrý kočík s dobrým pomerom cena / výkon, potom si ho môžete vybrať od tejto značky. Najpopulárnejším modelom od tejto značky je kočík Kunert Rotax kombinovaný. Kočíky od tejto značky ponúkajú množstvo rôznych praktických príslušenstva, ktoré urobia radosť nielen vám, ale aj vašom dieťati. Od tejto značky si zakúpite predovšetkým veľmi praktické kombinované kočíky.

Značka kočíkov Joie

Ďalšou značkou, ktorá sa zaoberá produkciou a predajom detských kočíkov, je značka Joie. Jedná sa o anglickú značku, ktorá bola pôvodne založená len niekoľko málo priateľmi. Táto značka je dnes globálny a aj u nás na Slovensku ponúka rad rôznych a zaujímavých detských kočíkov. Táto značka dbá predovšetkým na bezpečnosť, dizajn a kvalitné spracovanie.

Značka Joie sa snaží prinášať tie najkvalitnejšie štandardy nielen v oblasti bezpečnosti. Výhodou týchto kočíkov Joie je, že sú veľmi dobre cenovo dostupné. Tie najlepšie kočíky od tejto značky zakúpite už za cenu okolo 200 € a niektoré modely sú dokonca značne lacnejšie.

Video o výbere kočíkov

Ak by vás čítanie celého článku nebavilo, či ste mali pocit, že v článku nie sú úplne všetky dôležité informácie, môžete sa pozrieť na jedno z nasledujúcich videí. Tieto videá sú pomerne dobre spracovaná.

Pár slov na záver

V tomto článku sme si povedali o tom, ako vybrať ten najlepší model kočíka. Zamerali sme sa na dôležité parametre ako je hmotnosť kočíka, kolieska, nosnosť, skladnosť mnoho ďalších dôležitých parametrov, na ktoré je nutné myslieť pri výbere toho najlepšieho detského kočíka. Tiež sme neopomenul ani bezpečnosť. Pred výberom vami vybraného modelu vždy pozrite podrobne na všetky parametre a detaily. Tiež si tieto kočíky porovnajte v rôznych obchodoch.

Teraz vás od nákupu toho najlepšieho kočíka delí len pár kliknutí. Stačí sa pozrieť na našu tabuľku vyššie a prekliknúť sa odkazom „Zobraziť v obchodoch“. Potom sa môžete prekliknúť do niektorého vami preferovaného online obchodu. Ďalej už len stačí naplniť váš virtuálny košík a zaplatiť za nový kočík.

Dúfame, že sme vám týmto článkom pomohli k výberu toho najlepšieho kočíka a vyberiete si ten najlepší kočík, aký môžete zohnať na našom trhu. Tiež dúfame, že vám tento kočík bude slúžiť po mnoho rokov bez jedinej závady.

Ak sa vám tento náš článok o výbere kočíka páčil, zanechajte nám prosím kladné hodnotenie, pretože si vážime vašej spätnej väzby.

4.1/5 - (16 votes)

Mohlo by vás zaujímať