Menu Zavrieť

Robotické vysávače

robotický vysávač TESLA RoboStar T60

Robotický vysávač je stále viac populárnym pomocníkom. Ako si však tohto pomocníka vybrať? Na trhu je vďaka vysokej popularite rad rôznych modelov a nie je vôbec jednoduché sa medzi kanálmi na trhu vyznať. Preto sme pre vás pripravili tento článok, kde sa dozviete všetky dôležité informácie o robotickom vysávači. Pozrieme sa tu na najlepšie modely, dôležité parametre a ako vybrať robotický vysávač.

Ak nemáte radi domáce práce, upratovanie a predovšetkým vysávanie, potom sa robotický vysávač (robot) zdá ako vysnívaným robopomocníkem.

Tiež tu nájdete test robotických vysávačov a porovnanie tých najlepších modelov. Vyberali sme produkty podľa hodnotenia zákazníkov, ktorí majú s týmito modelmi robotických vysávačov skúsenosti.

Upratovanie u väčšiny ľudí prebieha roboticky. Prečo si ho teda neuľahčiť robotom? Pri upratovaní väčšina z nás myslí na to, ako by si ho čo najviac uľahčila. Práve tu prichádza do úvahy robot na upratovanie domácnosti. Robot je teraz veľmi populárny, a to najmä z toho dôvodu, že vám môže váš upratovanie značne uľahčiť a zefektívniť.

Najlepšie robotické vysávače

Vybrali sme pre vás celkom tie najlepšie roboty pre pohodlné vysávanie. Urobili sme veľký test robotických vysávačov. Ako sme tieto modely vyberali? Vybrali sme ich podľa dostupných hodnotenia a recenzií od ich užívateľov. Tieto vysávače si môžete ďalej usporiadať podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma najnižšia cena na robotických vysávačoch, môžete si ich zoradiť podľa orientačné ceny s DPH.

RobotVzhľadVýkon (W)Doba prevádzkyMopovaniePlochaHEPA filterOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Xiaomi Roborock S5Robotický vysávač robot Xiaomi Roborock S558150 minÁnoTvrdé podlahy i koberceÁno344Zobraziť v obchodoch
Xiaomi Mi Robot VacuumRobotický vysávač robot Xiaomi Mi Robot Vacuum55150 minNieKoberceÁno255Zobraziť v obchodoch
TESLA RoboStar T60Robotický vysávač robot TESLA RoboStar T6022110 minÁnoTvrdé podlahyÁno217,1Zobraziť v obchodoch
Xiaomi Roborock S5 MAX čierny bielyRobotický vysávač robot Xiaomi Roborock S5 MAX čierny biely58180 minÁnoTvrdé podlahy i koberceÁno521,06Zobraziť v obchodoch
iRobot Roomba 980Robotický vysávač robot iRobot Roomba 98033120 minNieKoberceÁno549Zobraziť v obchodoch
Sencor SRV 6250BK čiernyRobotický vysávač robot Sencor SRV 6250BK čierny20120 minÁnoTvrdé podlahy i koberceÁno275Zobraziť v obchodoch
iRobot Roomba 966Robotický vysávač robot iRobot Roomba 9663375 minNieTvrdé podlahy i koberceÁno499Zobraziť v obchodoch
iRobot Roomba i7+ čiernyRobotický vysávač robot iRobot Roomba i7+ čierny3375 minNieKoberceÁno999Zobraziť v obchodoch
Electrolux Pure i9.2Robotický vysávač robot Electrolux Pure i9.2?60 minNieTvrdé podlahy i koberceNie651,4Zobraziť v obchodoch
iRobot Roomba i7Robotický vysávač robot iRobot Roomba i73375 minNieKoberceÁno555Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na portál Heureka.sk. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia robotických vysávačov od ich užívateľov.

Recenzie robotických vysávačov, popis a test

Ako vyberať robotické vysávače sa dozviete v ďalšej časti článku. Tu sa pozrieme na recenziu u každého jednotlivého modelu pozrieme sa aké majú zákazníci skúsenosti s robotickými vysávačmi. Zameriame sa tu tiež na recenzie a testy od jednotlivých užívateľov. Môžete si robotický vysávač vybrať práve tu.

Recenzie iRobot Roomba 980

Robotický vysávač iRobot Roomba 980

V recenzii dopadol robot iRobot Roomba 980 veľmi dobre. Robot ponúka mnoho zaujímavých parametrov. Má výkon 33 W. Ponúka wifi pripojenie. Zvláda vysávanie i kobercov. Hlučnosť modelu iRobot Roomba 980 je 60 dB. Batéria je typu Li-Ion a jej kapacita je 3 000 mAh. Jedná sa o čierny vysávač, ktorý má zaujímavý vzhľad. Model ponúka automatické dobíjanie. Rozpoznávanie prekážok je dotykové. Nájdete u neho aj časovač a výdrž batérie je cca 120 minút. Vie akusticky a opticky rozpoznávať nečistoty. Robot iRobot Roomba 980 sa predáva za cenu okolo 549 € s DPH. iRobot Roomba 980 je veľmi dobre hodnotený zákazníkmi.

Recenzie TESLA RoboStar T60

robotický vysávač TESLA RoboStar T60

V našej recenzii dopadol robot Tesla RoboStar T60 na skvelom mieste. Tento robot je v ponuke buď ako biely alebo čierny. Má veľmi zaujímavý moderný vzhľad, ktorý vylepší vašu domácnosť.

Ďalšie zaujímavé robotické vysávače

Ďalšie dobre hodnotené vysávače, na ktoré sa môžete tiež zamerať:

 • Recenzie Dirt Devil M 613 Tracker – robot od značky Dirt, 3stupňový čistiaci program. 2 postranné kefy. Cena okolo 115,80 € s DPH.
 • Recenzie NEATO Botvac D7 Connected – Robot z vyššej cenovej hladiny od značky NEAT. Vysávanie tvrdých podláh. Ponúka funkcie ako je WiFi a ovládanie cez šikovný mobil. Vysoká kapacita a výdrž akumulátora 4 200 mAh. Ponúka virtuálne zábrany a rotačné kefy. Laserová navigácie. Nechýba ani HEPA filter. Cena okolo 928 € s DPH. Skladom v mnohých e-shopoch.
 • Recenzie NEAT Botvac D85 – Ďalšie robot od značky NEAT s WiFi. Je veľmi dobre hodnotený užívateľmi. Patrí medzi kvalitné a výkonné modely pomocníkov nielen do domácnosti. Zvláda vysávanie tvrdých podláh. Má vo vybavení časovač, automatické dobíjanie. Sací výkon a príkon je až 43 W. Doba prevádzky robota je až 90 minút. Výdrž vysávače Neat Botvac D85 je až 3600 mAh. Model ponúka WiFi pripojenie, má nádobu na prach a je vybavený HEPA filtrom. Nádoba na prach má objem 770 ml. Neat Botvac D85 zvláda vysávať nielen domácnosť.
 • Recenzie Hobot Legea-688 – Černý robot od značky Hobot. Vysávač a mop 4v1. Je určený pre vysávanie tvrdých podláh. Medzi funkciami má časovač. Prekážky rozoznáva bezdotykovo. Má rotačné kefy. Výdrž akumulátora je až 2 750 mAh. Doba prevádzky je 80 minút. Model má výkonný BLDC motor, ktorý je sací. Zvláda vysávať i domácnosť.
 • Recenzie CleanMate QQ6 PRO – Ak máte záujem o robota, ktorý zároveň zvláda vytierať aj vysávať, potom by sa vám mohol páčiť model CleanMate QQ6 PRO. Tento model od CleanMate ponúka WiFi pripojenie, detekcia schodov, bezdotykové rozoznanie prekážok, časovač, virtuálne zábranu, uv lampu, mopovania a vysávanie 2v1, diaľkové ovládanie a automatické dobíjanie. Tento model ponúka celý rad rôznych funkcií. Model obsahuje aj zásobník na vodu s mopom z mikrovlákna. Zvláda vysávanie rôznych povrchov. Tento pokročilý robot od CleanMate sa predáva za cenu okolo 279 € s DPH a sú na neho veľmi pozitívne recenzie od zákazníkov.
 • Recenzie iRobot Braava jet 240 – V našej recenzii sa robot iRobot Braava ísť 240 umiestnil na veľmi dobrom mieste. Je to robot, ktorý je skôr mopom než vysávačom. Je to robot, ktorý je mop a zvláda upratovanie tvrdých podláh. Jeho hlavnou úlohou je mopovania. Robot iRobot Braava jet 240 sa naviguje cez smart technológiu iRobot Home. Má 3 režimy upratovania. Príkon robote je 30 W. Kapacita akumulátora je 1950 mAh. Robot Braava jet 240 má dobu dobíjania 2 hodiny. Hlučnosť prístroja je 10 dB. Robot Braava Jet 240 sa predáva na našom trhu za cenu okolo 199 € s DPH.

Robotické vysávače: Prečo si zakúpiť robotický vysávač?

Pre zakúpenie robotického vysávača existuje niekoľko dôvodov. Ktoré to sú? Na to sa poďme teraz pozrieť. Mnoho ľudí je stále skeptických k robotickému vysávaču a možno ani vy robotickému vysávaču neveríte, že dokáže plnohodnotne vysať. Dnešné modely však dokážu zvládnuť úlohu vysávanie dobre. Dokážu vysávať bez toho, aby ste pri tom museli byť. Môžete si vysávanie naplánovať na dobu, keď práve nie ste doma.

Ako vybrať robotický vysávač

Ak potrebujete poradiť s výberom nového robotického vysávača, potom ste tu správne. V tejto časti článku sa pozrieme na dôležité parametre, ktoré je nutné poznať pre správny výber. Dozviete sa tu ako vybrať robotický vysávač.

Vysávanie je často nepríjemnou záležitosťou. Avšak aj napriek tomu to každý z nás musíme bohužiaľ robiť. Aj keď v zásade by sme mali byť radi, že existuje niečo ako vysávač a nemusíme zametať s metlou, tak ako sa to robilo skôr. V dnešnej dobe sme si zvykli na pohodlná riešenie, že si bez nich už nedokážeme vôbec predstaviť náš život. Preto hľadáme lepšie, efektívnejšie a funkčnejšie riešenie. Stále viac sa zaujímame o vybavenie, ktoré nám môže pomôcť a zefektívniť upratovanie. Zdá sa to nemožné, ale táto technológia sa vyvíja čoraz viac. Viac firiem a značiek dnes ponúka roboty, ktoré vám uľahčia upratovanie. Medzi nimi výrobcovia nemohli opomenúť vysávač.

Na tejto stránke vám povieme, ktorý robotický vysávač si vybrať. Dozviete sa, čo hľadať, než pôjdete do obchodu, aby ste si kúpili efektívne, funkčné a ľahko použiteľný model. Skrátka sa tu dozviete, ako robotický vysávač vybrať.

Typ robotického vysávača

Môžete si vyberať z niekoľkých typov robotického vysávača k ľahšiemu upratovania.

 • Vysávač na podlahu
 • Vysávač na koberec
 • Robot na mopovania – robotický mop na upratovanie
 • Kombinované vysávače a mopy

Navigácia v priestore

Ak chcete čo najefektívnejšieho robota, potom by sa mal vedieť dobre navigovať v priestore vo vašej miestnosti. Je dôležité, aby sa vysávač dostal všade a dokázal teda vysať každý kút v miestnosti.

Niektoré modely vysávače sú vybavené kamerou a výpočtovej jednotkou, ktorá počíta algoritmus cesty. Tieto modely vysávačov sú samozrejme drahšie a lepšie. Tie lacnejšie modely majú jednoduchý systém, kedy po narazenie sa otočí a zmení smer pohybu. Nevýhodou u takéhoto systému navigácia je, že dosť často môžu cestovať po rovnakej trase a vysávať tak menej dokonale. Pri niektorých modeloch s algoritmom naopak nemusí byť vysávanie úplne presné a môže dôjsť k vynechaniu niektorých oblastí.

Virtuálna stena

Virtuálna stena či virtuálne zábrana pomôže robotu v navigácii v priestore. Prekážky sú väčšinou virtuálne alebo skutočné vo forme pásky. Niektorým modelom môžete vytvoriť stenu pomocou magnetickej pásky. Niektoré modely ponúkajú skutočnú virtuálnu stenu, ktorú vytvoríte pomocou senzorov, ktoré dajú robotovi vedieť, kam nemá jazdiť. Niektoré modely ponúkajú aj mobilnú aplikáciu, s ktorou môžete vytvoriť virtuálne zábranu značne ľahšie.

Filtrácia

Ak robot vysáva, dochádza pri tom k víreniu prachu a rôznych mikročastíc. Ak ste alergikom, potom je dobré sa pozrieť na to, aká filtrácia je u konkrétneho modelu robotického vysávača. Vadiť vám môžu samozrejme aj zvieracie chlpy. Riešením je výber správnych filtrov do robotického vysávača.

Na slovenskom trhu si vyberiete niekoľko rôznych druhov filtrov. Najčastejšie používaným je HEPA filter. HEPA filter dokáže vychytať skoro všetky nečistoty. Filter by ste mali za nejaký čas samozrejme vymeniť. Pri výbere filtra myslite hlavne na to, nech je kvalitná.

Vysávaný povrch

Roboti sú skvelí na jednoduchom, hladkom povrchu bez akýchkoľvek nerovností. Väčšina robotov však môže prekonať prahy alebo dokonca vysávať na koberci. Skontrolujte teda, či robot, ktorý sa chystáte zakúpiť, má možnosť prekonanie prahov a vysávanie kobercov.

Ovládanie vysávača

Pokiaľ ide o domáce spotrebiče, často sa objavuje jeden dôležitý problém. A tým je príliš ťažké ovládanie. Čím viac funkcií dané zariadenie má, tým ťažšie je pre nás jeho použitia a nastavení. Preto venujte pozornosť ovládanie prístroja, o ktorý sa zaujímate. Balenie by malo zahŕňať diaľkové ovládanie a jednoduché ovládanie robota, ktoré sa nachádza priamo na vysávači. Niektoré modely ponúkajú aj ovládanie cez mobilné aplikácie.

Dobíjanie a batérie

Dobíjanie

U dobíjanie nás bude zaujímať spôsob nabíjania a doba dobíjania. Môžete si vybrať robotické vysávače s automatickým dobíjania. To znamená, že robot sa sám príde dobiť do dokovacej stanice a nemusíte ho tam dávať ručne dobiť, pretože to urobí automaticky – roboticky.

Niektoré dokovacia stanica majú aj funkciu automatického vyprázdnenia nádobky na nečistoty.

Batérie

U batérie je dôležité myslieť na to, ako veľká je jej kapacita. Ďalej je dôležité sa pozrieť tiež aj na typ batérie / akumulátora. Staršie typy batérií vám vydrží menej nabíjacích cyklov. Vyberajte robota s dostatočne veľkou kapacitou batérie. Kapacita batérie sa udáva v mAh.

Nasávacie výkon

Aký veľký by mal byť sací výkon sa odvíja najmä od toho, aké povrchy chcete vysávať. Čím bude mať vysávač tiež vyšší sací výkon, tým bude drahšie, pretože potom by mal mať aj väčšiu kapacitu batérie a ďalšie lepšie parametre.

Cenové kategórie

Ďalším parametrom, ktorý vás bude určite zaujímať, je cena robota. Roboty môžete nájsť v rôznych cenových kategóriách.

Cena do 200 € s DPH

Cenová kategória do 200 € s DPH, to sú najlacnejšie modely. Čo od týchto modelov môžete očakávať? Táto kategória ponúka veľmi základné modely. Najčastejšie si tu vyberiete modely od značiek Sencor, Vileda, Tesla alebo Evolveo. Tieto modely majú zvyčajne menšie sací výkon a menšiu kapacitu akumulátora. Tiež u nich väčšinou nenájdete diaľkové ovládanie. Modely obsahujú len základné funkcie. Väčšinou u nich nenájdete ani HEPA filter. Robotický čistič si možno zakúpiť už za cenu okolo 15 € s DPH. Tieto najlacnejšie modely sú určené len pre rovné a hladké podlahy. Lepšie modely zvládajú o mopovania a vysávanie 2v1.

Cena od 200 € do 350 € s DPH

Kategória robotický vysávačov s cenou od 200 € do 350 € s DPH. Čo táto cenová kategória ponúka? Tieto modely ponúkajú už diaľkové ovládanie alebo ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Za túto cenu zvládnu robotické vysávače vysávanie ako tvrdých podláh, tak i kobercov. Tieto modely ponúkajú aj mopovanie a vysávanie 2v1 a samozrejme aj filtráciu vrátane HEPA filtrov. Niektoré modely ponúkajú aj automatické dobíjanie. V tejto cenovej kategórii nájdete modely ako je Rowenta RR 7126 WH, iRobot Roomba 606, Singer 2711, CleanMate QQ6 Pro, CleanMate QQ6sli, CleanMate RV 500, Cleanmate QQ 6S a ďalšie. Modely v tejto kategórii sú zvyčajne veľmi dobre hodnotené zákazníkmi.

Cena nad 350 € s DPH

Táto kategória ponúka najdrahšie robotické vysávače. Čo vám najdrahšie modely ponúka? Táto cenová kategória ponúkne modely od značiek ako je Xiaomi, RobZone, iRobot, Tesla, Makita, NEATO, Hobot, Symbi, Mamibot, Hobot, Samsung, 360 Robot, Electrolux, ETA, iClebo, Miele, LG, Kärcher, Philips a ďalšie. Nájdete tu modely predovšetkým od prémiových značiek, ktoré sa vyznačujú veľmi kvalitným spracovaním a veľmi dobrými parametrami. V rôznych porovnaní sa umiestňujú na veľmi dobrom mieste. Tieto modely zvládajú perfektne vysávať zvieracie chlpy. Súčasťou balenia býva aj dokovacia stanica. Táto kategória ponúka veľmi široký sortiment a nájdete tu mnoho rôznych typov vysávačov. Zvládajú vysávanie rôznych povrchov.

Robotické vysávače a ich značky

Xiaomi

Robotické vysávače Xiaomi

Xiao je čínska spoločnosť, ktorá je známa predovšetkým výrobou chytrých mobilov hodiniek a rôznych gadgetov. Nie je preto prekvapením, že si od tejto značky Xiaomi môžete zakúpiť aj robota na upratovanie. Najpredávanejšie modely od tejto značky sú Xiaomi Roborock S5, Xiaomi Mi Robot Vacuum, Xiaomi Roborock S6 a ďalšie vysávače pre upratovanie vašej domácnosti.

Tesla

Robotické vysávače Tesla

O spoločnosti a značke Tesla ste už určite niekedy počuli. Avšak nejedná sa o výrobcu elektromobilov. Dnes značka Tesla vychádza historicky z československej značky Tesla. Značka ponúka aj robot na vysávanie. Firma Tesla Holdings bola založená už okolo roku 1921. Vyrábala žiarovky, rádioprijímače, technológiu pre vojakov a televízne či rozhlasové prijímače. V tomto článku nájdete recenziu na vysávač TESLA RoboStar T60.

Od značky Tesla si zakúpite napríklad tieto modely: TESLA RoboStar T60, Tesla Robostar T80 Pro, Tesla Robostar T40, Tesla Robostar IQ500, Tesla RoboStar T30 a ďalšie.

Sencor

Robotické vysávače Sencor

Značka Sencor vznikla v Japonsku. Zaoberá sa predajom a výrobou spotrebného tovaru a vznikla v roku 1969. Od 90. rokov túto značku vlastní česká firma Fast ČR. Zaoberá sa predajom mnohých spotrebičov, ktoré sú cenovo dostupné. Kúpite od nej aj robotické vysávače Sencor. Nájdete od nej veľmi jednoduché i o niečo pokročilejšie roboty.

Od tejto firmy zakúpite mnoho prístrojov v rôznych cenových hladinách a prevedeniach. Zakúpite tak modely s rôznou vybavenosťou a funkciami. Prednosťou tejto značky je hlavne dostupná cena, ktorá je naozaj dostupná pre každého.

Concept

Robotické vysávače Concept

Značka Concept je významným dodávateľom domácich spotrebičov na náš trh. Concept je českou značkou založenou okolo roku 1991. Značka Concept má význačné portfólio domácich spotrebičov a výnimkou nie sú ani roboti na vysávanie a mopovania. Od značky Concept zakúpite roboty, ktoré majú dobrý pomer ceny a výkonu.

Vysávače Eta

Robotické vysávače Eta

ETA je českou firmou a neznámejšieho českou značkou pre domáce spotrebiče. Bola založená podnikateľom Janom Prošvic. Najprv sa ETA preslávila výrobou elektrických žehličiek. Po znárodnení za socializmu bola na výrobu pridružená aj výroba vysávačov. Táto výroba sa počas krátkej doby stala jej hlavným výrobným programom. V roku 1981 bolo napríklad vyrobené až 2 500 000 kusov ETA x400. Modely ETA sa môžu radiť medzi tie najlepšie vysávače.
V dnešnej dobe ETA ponúka niekoľko druhov vysávačov. Môžete si u nej vybrať sáčkové, bezsáčkové, viacúčelové, ručné, robotické a tyčové vysávače. Zákazníkov je značka ETA veľmi dobre hodnotená.

DeLonghi

Robotické vysávače DeLonghi

DeLonghi je taliansky výrobca spotrebičov pre domáce použitie. Táto firma vznikla v roku 1902 v Taliansku. Značka DeLonghi ponúka mnoho spotrebičov ako kuchynských, tak i domácich. DeLonghi môžete tiež poznať vďaka výrobe skvelých kávovarov. DeLonghi sa tiež zaoberá výrobou vysávačov. Majú veľmi dobrý pomer cena / výkon. Od tejto firmy si zakúpite sofistikované vysávača. Zákazníci si od firmy DeLonghi výrobky veľmi chváli.

Hoover

Robotické vysávače Hoover
Robotické vysávače Hoover

História firmy Hoover, založenej v USA, sa viaže až k roku 1908. Začínala s výrobou vysávačov. Značka Hoover ponúka hlavne valcové vysávača (bezsáčkové), akumulátorové, robotické, stojaté, ručné a čističe matracov. Vyberiete si od nej pomerne široký výber robotických vysávačov.

Vysávače Electrolux

Robotické vysávače Electrolux

Electrolux je švédsky koncern. Je to najväčší výrobca domácich aj profesionálnych spotrebičov. Môžete ho poznať vďaka mnohým výrobkom, ktoré sa používajú nielen v domácnosti. Zaujímavosťou je, že výraz „vysávať“ vychádza z pôvodného názvu Lux. Za úspechom Luxu stojí aj to, že sa zo značky stalo synonymum pre vysávanie, teda vysávanie. V roku 1912 bol pod názvom Lux I uvedený na trh prvý vysávač vyrobený spoločnosťou Lux v Štokholme. Jeho cena bola 44 dolárov. Od tej doby sa vysávanie u nás hovorí tiež luxovanie. Od výrobcu Electrolux nájdete širokú ponuku robotov na vysávanie, ktoré sa umiestnili aj v našom porovnaní. Na slovenskom trhu sa jedná o veľmi dobre etablovanou značku.

iRobot

Robotické vysávače iRobot

Firmu iRobot založili špecialisti na robotiku z americkej MIT. Firma iRobot sa dokonca v minulosti podieľala na vývoji robotov pre americkú agentúru DARPA. Okolo roku 2002 firma ponúka vôbec prvý robotický vysávač s názvom Roomba, ktorý je dostupný pre širokú verejnosť. V dnešnej dobe firma ponúka novej generácie tohto pôvodného robotického vysávača.

Od značky iRobot si vyberiete niekoľko modelových radov robotických vysávačov. Na trhu nájdete vysávače rady Roomba 600, Roomba 700, Roomba 800, Roomba 900. Najnovší rad Roomba 900 ponúka kamerový systém iAdapt 2.0. iAdapt je veľmi pokročilá navigácia, ktorá minimalizuje narážanie do predmetov a prekážok v miestnosti.

Tieto roboty sa dobre predávajú. Na trhu od tejto značky iRobot nájdeme napríklad tieto modely robotických vysávačov: iRobot Braava jet 240, iRobot Braava 390 Turbo alebo iRobot Roomba 896.

Ďalšie populárne značky:

 • Rowenta
 • Ecovacs
 • Cleanmate
 • iRobot
 • RobZone
 • Hobot

Robotický vysávač a pár slov na záver

Tento článok vám ukázal recenzie robotických vysávačov a ako vybrať. Dúfame, že sme vám s úlohou, ako vybrať robotický vysávač, pomohli. Teraz stačí si vybrať vami vyhliadnutý robot zakúpiť si v niektorom z internetových obchodov a porovnať si ceny. Od nákupu vás už delí posledných pár krokov. Z tabuľky na začiatku článku sa môžete prekliknúť na porovnanie internetových obchodov na porovnávacím portáli Heureka.sk.

5/5 - (5 votes)