Menu Zavrieť

Ručné šľahače

Šľahač sa stal nepostrádateľným pomocníkom v takmer každej kuchyni. Nahradil zdĺhavé a namáhavé ručné šľahanie metličkami. Ak je vaším hobby varenie, je pre vás šľahač nevyhnutným pomocníkom.

Okrem uľahčenia práce a úspory času sú navyše cesta a krémy vďaka precíznemu našľahanie nadýchanejšiu, bez hrudiek a majú oveľa lepšiu štruktúru. Kto začal šľahač používať, nebude sa už chcieť na šľahanie metličkami vrátiť.

V základnej výbave ručných šľahačov býva dvojica šľahacích metiel a hnetacích hákov. Môžu mať ale aj ďalšie nástavce, ktoré funkcie šľahače rozšíri ešte napríklad o mixovanie a sekanie. Jeden prístroj tak v kuchyni zastane niekoľko ďalších kuchynských pomocníkov. Vďaka tomu v kuchyni usporíte miesto a peniaze.

Najlepšie ručné šľahače: 10 najlepších ručných šľahačov / mixérov

V tomto porovnaní sme pre vás vybrali 10 najlepších šľahačov. Ako sme tieto modely vyberali? Vybrali sme ich podľa hodnotenia a dostupných recenzií používateľov a zákazníkov. Tieto modely sme následne zoradili do prehľadnej tabuľky. Tieto produkty si môžete zoradiť podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma nízka cena, môžete si zoradiť produkty podľa orientačné ceny s DPH.

NázovVzhľadPríkon (W)Počet rychlostíOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Bosch MFQ 4030Ručný šľahač Bosch MFQ 4030500534,30Zobraziť v obchodoch
Bosch ErgoMixx MFQ36440Ručný šľahač Bosch ErgoMixx MFQ36440450528,50Zobraziť v obchodoch
Bosch MFQ 4080Ručný šľahač Bosch MFQ 4080500549,90Zobraziť v obchodoch
Bosch MFQ2210Ručný šľahač Bosch MFQ2210375422,46Zobraziť v obchodoch
ROHNSON R 5510Ručný šľahač ROHNSON R 5510500516,50Zobraziť v obchodoch
Bosch ErgoMixx MFQ36400Ručný šľahač Bosch ErgoMixx MFQ36400450528,50Zobraziť v obchodoch
ETA 0044Ručný šľahač ETA 0044250314,90Zobraziť v obchodoch
Hyundai HM 706Ručný šľahač Hyundai HM 706220511Zobraziť v obchodoch
Braun HM 3137Ručný šľahač Braun HM 3137500559,99Zobraziť v obchodoch
Bosch MFQ 4730Ručný šľahač Bosch MFQ 4730575556,55Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na portál Heureka.sk. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia šľahačov od ich užívateľov.

Ako vybrať šľahač

Na trhu nájdete celú rad rôznych šľahačov a preto nemusí byť úplne jednoduché vybrať si ten pravý šľahač do vašej domácnosti. Preto sme pre vás spísali tento návod, kde sa dozviete ako vybrať šľahač. Pozrieme sa na dôležité parametre ako je typ šľahače, nástavce, príslušenstvo, cena a mnoho ďalších parametrov.

Čo od šľahača očakávate (alebo Na čo budete šľahač najčastejšie používať)?

Pri rozhodovaní, ktorý šľahač kúpiť, vyberajte podľa toho, k čomu ho budete najčastejšie používať a koľko miesta by mal vo Vašej kuchyni zabrať. Ak si nie ste istí, kúpte si radšej šľahač s bohatšou výbavou. Dôležité tiež je, pre koľko osôb sa šľahačom budete jedlo pripravovať. Množstvo stravníkov prispôsobte aj objem nádoby šľahače, počet otáčok a jeho príkon.

Obsluha šľahače by mala byť jednoduchá, pohodlná a jeho konštrukcia dostatočne pevná.

Typy šľahačov

Jednotlivé modely sa líšia príslušenstvom, výkonom, hlučnosťou, jednoduchosťou obsluhy, kvalitou konštrukcie, materiálom, veľkosťou / skladnosťou a dizajnom.

Ručný šľahač

Ručný šľahač je kuchynský prístroj určený na šľahanie snehu z bielkov, mliečnej peny, zemiakovej kaše, šľahačky, nátierok, krémov a rôznych druhov ciest. V základnej výbave máva 2 šľahacie metličky a 2 háky na miesenie tuhších ciest. Kúpiť si môžete aj multifunkčný šľahač s bohatým príslušenstvom, ktorý zastane funkciu tyčového mixéra a sekáčika.

Ručné šľahače majú jednoduchšiu konštrukciu ako stojanové šľahača, ľahko sa ovládajú, sú cenovo dostupné, dobre sa čistí a zaberú málo miesta. Práca s nimi však vyžaduje viac času a pri dlhšom šľahaní môže byť namáhavejšie, pretože šľahač po celú dobu šľahanie držíte v ruke.

Nástavce a príslušenstvo

Šľahacie metly

Šľahacími metlami krásne vyšľaháte sneh z bielkov, mliečnu penu, šľahačku, krémy a redšie – napríklad liata alebo piškótová cesta. Metličky môžu byť rôzne tvarované a doplnené o guličky, ktoré zabezpečia lepšiu šľahanie.

Hnetacie háky

Hnetacie háky majú špirálový tvar zakončený hákom a sú masívnejšie ako šľahacie metly. Vďaka tomu sú vhodné na spracovanie tuhých ciest.

Balónové metly

Ďalším doplnkom môžu byť balónové metly, ktoré oproti klasickým metlám disponujú väčším počtom šľahacích ramien.

Nadstavec tyčového mixéra

Veľmi praktický je nástavec tyčového mixéra. Rozmixujete ním väčšinu potravín – pripravíte ovocné kokteily, dojčenskú výživu, majonézu, nátierky, pyré, rozmixujete polievku alebo zeleninu či hrudky v omáčke. Tento nástavec sa pri ručných šľahačov zvyčajne nasadzuje na zadnú stranu prístroja. Pre mixovanie horúcich polievok a omáčok je vhodnejšie odolnejší kovový nástavec. So špeciálnym nadstavcom môžete rozsekať orechy, bylinky alebo urobiť ľadovú triešť. Častým doplnkom k tyčovému mixéra býva aj praktická nádoba na mixovanie. U tyčového mixéra zvyčajne musíte po celý čas mixovania držať pulzný spínač. Preto pri kúpe šľahača s týmto príslušenstvom venujte pozornosť aj jeho spracovanie.

Sekáčiky (choppery)

Súčasťou príslušenstva k robotom môže byť tiež nádobka so sekacími nožmi. Výborne nasekajú ovocie, zeleninu, orechy, korenie či bylinky na prípravu pesta. Výkonnejšie modely potom dokážu nasekať aj menšie množstvo mäsa alebo nadrviť ľad.

Ďalšie typy šľahačov

Stolný šľahač

Pokiaľ Vám nevyhovuje ručný šľahač, kúpte si výkonnejšieho pomocníka – stolný šľahač. Okrem šľahača je tvorený základňou, do ktorej je umiestnená veľká miešacej nádoba. Je užitočný pri akomkoľvek pečení – na šľahanie krémov i ciest. Vložíte doň suroviny, šľahač zapnete a môžete sa venovať niečomu inému. Je lacnejšie a zaberie menej miesta, než kuchynský robot a napriek tomu Vám výrazne uľahčí v kuchyni prácu. Podľa toho, aké príslušenstvo obsahuje, okrem šľahanie môže aj kosiť, mixovať a nadrviť ľadovú triešť.

Kuchynský robot – Váš multifunkčný pomocník

Kuchynské roboty bývajú väčšie, vyššie, odolnejšie, výkonnejšie a tým aj vhodnejšie pre dlhšie mixovanie ako stolové mixéry. Záleží, s ako bohatým príslušenstvom a s akými funkciami si robot vyberiete. Moderné roboty šľahajú, mixujú, drví, sekajú, melú, krája, odšťavujú, vyrobí zmrzlinu alebo môžu mať funkciu varenia. Môžete v nich tak súčasne variť a miešať. Samozrejme u týchto robotov musíte počítať s vyššou obstarávacou cenou, náročnejšou údržbou a horšie skladnosťou prístroja. Ideálne je, ak máte prístroj trvale umiestnený na kuchynskej linke, čo nie je z priestorových dôvodov možné vo všetkých kuchyniach. Roboty bývajú opatrené bezpečnostnou poistkou – spustí sa len vtedy, ak sú všetky diely správne nasadené.

Smoothie makier

Mixér na smoothie hojne využijú predovšetkým milovníci zdravého životného štýlu. Rýchlo a jednoducho si s jeho pomocou vyrobíte osviežujúci smoothie alebo nutričné ​​nápoj. Mixér je lacný a ľahko sa ovláda.

Materiál šľahače

Jedným z predpokladov pre bezproblémový chod šľahače a jeho dlhú životnosť je, aby bol vyrobený z materiálu s vyššou odolnosťou voči mechanickému a tepelnému poškodeniu. Samozrejme je nutné, aby ste šľahač používali a udržiavali iba spôsobom určeným výrobcom. Napríklad nie každý typ je určený pre drvenie ľadu alebo mixovanie horúcich pokrmov. Ak budete v mixéri spracovávať horúcej pokrmy, namiesto plastu zvoľte radšej odolný tritan alebo sklo, ktoré nereagujú s potravinami – nepreberajú ich pachy a farby.

Plastové šľahače

Najlacnejšie typy plastových šľahačov bývajú vyrobené z menej kvalitného plastu, ktorý nemá tak dlhú životnosť, ako šľahače z kvalitných a odolných materiálov. Nie sú príliš vhodné pre mixovanie horúcich pokrmov a môžu sa od potravín zafarbiť. Dobre sa však udržujú a majú nízku obstarávaciu cenu.

Nerezové šľahače

Nerezové šľahače sú oproti plastovým šlehačům drahšie a náročnejšie na údržbu. Vyznačujú sa však vysokou odolnosťou, precíznym spracovaním a luxusným vzhľadom, pričom vyberať môžete z mnohých farieb. Najčastejšie bývajú šedej, čiernej, biele alebo červené. Kovové šľahača mávajú dlhší životnosť než šľahača plastové.

Materiál metličiek

Metly sú jednou z najdôležitejších súčastí šľahača. K prístroju sa pripevňujú do otvorov pomocou rýchloupínacieho systému, ktorý zaručuje ich jednoduchú a nenáročnú výmenu. U akéhokoľvek typu šľahača sa zamerajte na to, aby jeho šľahacie metly, háky a ďalšie príslušenstvo, ktoré prichádza do priameho kontaktu s potravinami, boli vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. U nutričných mixérov by nože mali byť ešte pokryté titánovou vrstvou, aby sa pri mixovaní nezničili vitamíny a minerálne látky. Kvalitný materiál zabezpečí dlhú životnosť a ľahšiu údržbu.

Hmotnosť šľahačov

Od druhu materiálu, z ktorého je šľahač vyrobený, sa odvíja aj jeho hmotnosť. V prípade ručného mixéra by mal byť mixér čo najľahší, aby sa s ním dobre pracovalo. Preto pri výbere šľahače zvážte, ako často budete šľahač používať a či uprednostníte kvalitnejšie ťažšie nerezový pred šľahačom plastovým.

Ako výkonný šľahač budete potrebovať (alebo Ako výkonný šľahač si zaobstarať?)?

Čím viac funkcií a príslušenstva šľahač má, tým by mal byť výkonnejší. Vo výkonnejších šľahač oveľa lepšie a rýchlejšie spracujete aj odolnejšie tuhšie suroviny . Kvôli vyššiemu príkonu šľahač spotrebuje väčšie množstvo elektrickej energie. Príkon ručných šľahačov sa pohybuje od 125 W do 750 W. Ako veľký príkon spotrebič má, nájdete pod označením „W“ (watty).

Počet otáčok

Počet otáčok za minútu, teda koľkokrát sa metly v šľahači za minútu otočí, si na šľahač volíte sami. Počet otáčok zvyšujete alebo znižujete podľa druhu spracovávanej suroviny, pretože každá vyžaduje inú rýchlosť šľahania. Pre našľahanie krémov a nátierok postačí 10 000 otáčok za minútu. Ak však chcete napríklad nadrviť ľad alebo nasekať orechy, potom budete potrebovať prístroj s rýchlosťou od 20 000 otáčok za minútu. Stlačením tlačidla Turbo alebo Puls dôjde k okamžitému zvýšeniu otáčok na maximum.

Hlučnosť

Aj hlučnosť je u šľahača dôležitým parametrom. Predovšetkým ak šľahač používate často a nechcete rušiť rodinu či susedov. Hlučnosť šľahačov pri ich plnom výkone sa pohybuje od 65 do 85 dB (decibelov). Čím vyšší počet otáčok navolíte, tým je šľahač hlučnejší.

Počet rýchlostí

Nastavením rýchlosti meníte počet otáčok podľa aktuálnej potreby. Rôzne druhy potravín vyžadujú rôznu rýchlosť miešania. Koľkým rýchlostný šľahač je práve pre Vás ideálne, záleží na tom, na prípravu akých pokrmov ho budete najviac využívať. Pre občasné použitie Vám postačí šľahač s 3 rýchlosťami. Ak budete šľahač používať často a spracovávať rôzne druhy potravín, kúpte si šľahač, na ktorom môžete navoliť aj 15 rýchlostí.

Všetky šľahače by mali mať pomalý štart, ktorý uľahčuje pridávanie ďalších prísad, bez toho aby došlo k ich rozptýleniu mimo miešacej nádobu.

Drahšie prístroje mávajú LED ukazovateľ, kde na displeji vidíte aktuálnu rýchlosť šľahača.

Čistenie šľahače

Najlepšie sa udržujú ručné šľahače – stačí odňať a umyť šľahacie metly alebo háky a telo šľahače utrieť vlhkou utierkou. Oproti tomu u stolných prístrojov je pri údržbe potreba odmontovať väčšie množstvo príslušenstva.

Hmotnosť a stabilita šľahače

S ľahšími typy ručných šľahačov je práca pohodlnejšie a menej namáhavá ako pri použití ťažších modelov. Plastové šľahače sú síce ľahšie, ale nie sú už toľko odolné, ako šľahače kovové. Ideálne je nájsť kompromis medzi váhou a kvalitou prístroja.

Dôležitá je aj stabilita šľahača. Pri vyšších otáčkach alebo pri spracovaní tvrdších surovín šľahača často vibrujú. V tej chvíli je práca s nimi náročnejšie a menej komfortný. U stolových šľahačov z tohto dôvodu výrobcovia nôžky mixéra obstarávajú protišmykovými pätkami.

Všeobecne platí, že čím je prístroj ťažšie a robustnejšie, tým je lepšia jeho stabilita.

Cena šľahače

Ručný šľahač si môžete zaobstarať už od 7 €. Tieto lacnejšie šľahače mávajú len základnú výbavu a nižší výkon 250 – 300 W. Drahšie šľahača už obvykle disponujú bohatším príslušenstvom zahŕňajúcim rôzne nadstavce a šľahacie miestu. Ich príkon sa pohybuje okolo 350 W.

Do najdrahšie cenovej kategórie sa radia veľmi výkonné modely s príkonom 500 – 700 W a s možnosťou voľby viacerých rýchlostí. Veľakrát je však cena pri rovnakých technických parametroch navýšená kvôli precíznemu prevedení a originálnemu dizajnu vyhlásených značiek.

Dĺžka prívodného kábla

K pohodlnej práci so šľahačom prispieva aj dĺžka prívodného kábla, ktorý by mal byť dostatočne dlhý, aby použitie prístroja v kuchyni Nelimitovalo alebo neprekážal. Ak kábel nedosiahne k zásuvke, musíte pre spotrebič alebo prácu s ním nájsť iné miesto, prípadne použiť predlžovací kábel, čo všetko zbytočne komplikuje. Elektrické šľahače by Vám prácu mali uľahčiť a urýchliť, nie prirábať. Preto pri kúpe šľahača určite zohľadnite aj dĺžku prívodného kábla.

Bezpečnosť ručného šľahače

Užívateľa aj kuchynský spotrebič chráni niekoľko bezpečnostných prvkov. Niektoré mixéry nedá spustiť, kým nie sú všetky ich súčasti správne nasadené. Základným bezpečnostným prvkom je ochrana proti prehriatiu elektrospotrebiče. K bezpečnejšie prácu s kuchynskými prístrojmi napomáhajú aj rukoväte s protišmykovými nožičkami.

Pri kúpe šľahače starostlivo skontrolujte kvalitu ovládacích prvkov, odolnosť zacvakávacia mechanizmov, prevedenie závitov a tesnosť spojov. Aby Vám Váš kuchynský pomocník slúžil dobre a čo najdlhšie, je dôležité používať ho v súlade s určením prístroja a správne udržiavať.

Ručné šľahače: Ako šľahač používať?

Než začnete šľahač používať, vždy si prečítajte návod na použitie. Pred spustením šľahače si ťahom overte, či sú metly v šľahači pevne zasadené. Prístroj spustite, až keď sú metličky ponorené v surovinách, ktoré budete šľahať. Tým zabránite ich rozstreknutiu mimo nádobu. Počas šľahanie metly držte nad dnom nádoby, aby sa nepoškriabalo.

Šľahače: Značky šľahačov

S akými značkami šľahačov sa stretnete na našom trhu? Poďme sa na ne pozrieť, nech sa v nich lepšie vyznáte.

Šľahače Sencor

Ručné šľahače Sencor

Značka Sencor pochádza pôvodne z Japonska. Zaoberá sa predajom a výrobou spotrebného tovaru a vznikla v roku 1969 v Japonsku. Od 90. rokov túto značku vlastní česká firma Fast ČR. Sencor sa zaoberá predajom mnohých spotrebičov, ktoré sú dobre cenovo dostupné. Kúpite od neho aj ručný mixér a ručné šľahače. Medzi ponúkaním šľahača sa značka Sencor dokáže predrať medzi modelmi, ktoré ponúkajú dobrý pomer cena / výkon. Na našom trhu nájdete viac ako desiatky rôznych modelov šľahačov od značky Sencor. Medzi najpopulárnejšie modely patria tieto ručné šľahače: Sencor SHM 5203, Sencor SHM 5206WH, Sencor SHM 5270, Sencor SHM 5205, Sencor SHM 6203 SS a ďalšie .. Modely od Sencor ponúka rôzne funkcie ako je rôzny počet rýchlostí, pulzný spínač, tlačidlo turbo a mnoho ďalšieho. Nájdete ich skladom v mnohých predajniach.

Šľahače Bosch

Ručné šľahače Bosch

Ak je vaším hobby varenie, budete potrebovať kvalitné ručné šľahače. Tie nájdete hlavne u značky Bosch.

Firma Bosch je nielen u nás veľmi dobre známa. Jedná sa o Nemeckou firmu založenú Robertom Boschom. Bosch produkuje výrobky už takmer 130 rokov. Robí veľa domácich spotrebičov, ktoré potrebujete každý deň vo svojej domácnosti vrátane ručných šľahačov a ďalších mixérov. Od tohto výrobcu si môžete vybrať dostupné šľahače ako pre hobby nadšencov ako aj pre profesionálne použitie. Medzi najčastejšie predávané šľahače od značky Bosch sa radí tieto produkty: Bosch MFQ 4030, Bosch MFQ 4080 alebo Bosch ErgoMixx MFQ 36460.

Medzi ich hlavné výhody patrí tichý chod, rôzny počet rýchlostí či rôzne stupne nastavenia. Zákazníci si produkty od značky Bosch veľmi chváli.

Ručný mixér a ručný šľahač od značky Bosch je skladom v mnohých internetových a kamenných predajniach.

Šľahače Braun

Ručné šľahače Braun

Značka Braun je ďalší populárny značkou, ktorá ponúka svoje ručné šľahače a ďalšie mixéry. Okrem toho ponúka značka Braun mnoho ďalších spotrebičov do kuchyne. Od značky Braun si vyberiete najmä tieto modely ručných šľahačov: Braun HM 3135 alebo Braun HM 3000 a ďalšie modely ručných šľahačov. Tieto modely nájdete skladom v mnohých predajniach.

Šľahače od značky Concept

Ručné šlahače Concept

Značka Concept je významným dodávateľom domácich spotrebičov na náš trh vrátane ručných mixérov a ručných šľahačov. Concept je českou značkou založenou okolo roku 1991. Značka Concept má význačné portfólio domácich spotrebičov a výnimkou nie sú ani samotné šľahača. Od značky Concept zakúpite šľahače, ktoré majú dobrý pomer ceny a výkonu. Od tejto značky zakúpite napríklad tieto šľahača: Concept SR 3130 alebo Concept SR 3140. Tieto modely nájdete skladom v mnohých predajniach. Modely ponúkajú rôzny počet rýchlostí a ich chod je celkom tichý.

Ručné šľahače Russell Hobbs

Ručné šľahače Russell Hobbs
Russell Hobbs je britskou značkou, ktorá vyrába mnohé prístroje do vašej kuchyne. Vyrába napríklad ryžovary, smoothie maker, šľahače alebo pomalé hrnce. Výrobky od tejto značky sú dobre cenovo dostupné a zároveň táto značka dbá na inovácie a použitie najnovších technológií. Táto značka napríklad uviedla prvú rýchlovarnú kanvicu na trh vo Veľkej Británii v roku 1960. V súčasnej dobe je táto značka jednotkou na trhu vo Veľkej Británii a získava postupne na obľube po celom svete vrátane Česka. Značka predáva napríklad tieto modely ručných šľahačov: Russell Hobbs 25200, Russell Hobbs 25202 alebo Russell Hobbs 24670. Tieto modely sú ponúkané skladom v mnohých internetových predajniach.

Ručné šľahače ETA

Ručné šľahače ETA

Kto by nepoznal českú značku ETA? Mnohí z nás si ju pamätáme si ako výrobca vysávačov. Táto firma sa dnes zaoberá výrobou mnohých domácich spotrebičov vrátane ručných šľahačov. S ručnými šľahači ETA si doprajete skvelá a chutné jedlá. Vie toho naozaj veľa a ak hľadáte dobrý pomer cena / výkon a pekný dizajn, potom sú ručné šľahače od značky ETA vhodnou voľbou. U značky ETA sa stretnete najmä s týmito modelmi ručných šľahačov: ETA 2089 Cuore, ETA 1089 90000 CUORE, ETA 1089 90010 Cuore, ETA 0089 90000 CUORE a ďalšie. Okrem ručného šľahača od značky ETA zakúpite aj ručný mixér.

Medzi prednosti produktov patrí tichý chod, tlačidlo turbo, rôzne stupne nastavenia rýchlosťou, dostatočný príkon a výkon a ľahká dostupnosť v mnohých predajniach.

Ručné šľahače Electrolux

Ručné šľahače Electrolux
Electrolux je známy ponukou rôznych domácich spotrebičov vrátane bieleho tovaru.

Electrolux je švédsky koncern založený v roku 1919. Firma sa zaoberá výrobou chladničiek, umývačiek, práčok, klimatizáciou a výnimkou nie sú ani rýchlovarné kanvice či ručné šľahače a ďalšie kuchynské náčinie.

Ručné šľahače od značky Electrolux sa vyznačujú kvalitným spracovaním a mnohými funkciami ako je turbo tlačidlo, rôzne stupne rýchlosti pod. Electrolux tiež veľa dbá na bezpečnosť. Modely ručných šľahačov Electrolux sa môžu pýšiť jednoduchým ovládaním a praktickým dizajnom.

Užívatelia väčšinou myslia značku Electrolux veľmi kladne a modely od nej nájdete skladom v mnohých nielen internetových predajniach.

Ručné šľahače Mora

Ďalšími pomerne populárnymi šľahači medzi zákazníkmi sú produkty od značky Mora. Od tejto značky si zakúpite predovšetkým tieto modely ručných šľahačov: Mora MRP 350 X a ďalšie.

Ručné šľahače Tefal

Ručné šľahače Tefal

Firma Tefal je známa tým, že v roku 1954 vynašla nepriľnavou panvicu. Zaoberá sa výrobou mnohých domácich spotrebičov, ktoré sú pekné a zároveň kvalitné a cenovo dostupné. Od tejto firmy nájdete tiež veľa modelov ručných šľahačov a ďalšieho kuchynského príslušenstva. Ručné šľahače od značky Tefal sú veľmi kvalitné a ponúka mnoho užitočných funkcií. Od tejto značky si vyberiete najmä tieto modely:

Ručné šľahače Philips

Ručné šľahače Philips
Známa holandská firma Philips sa zaoberá výrobou mnohých produktov z oblasti elektroniky. Napríklad slúchadlá, adaptéry, počítače, zubné kefky, nabíjačky, tlačiarne, vysielačky, zastrihovače, projektory, reproduktory, antény, žiarovky, videokamery, holiace strojčeky, mp4, audio a mnoho ďalšieho vrátane ručných šľahačov. Nájdete od nej aj ručný mixér. Firma Philips bola založená v roku 1891 v meste Eindhoven. Firma pôsobí vo viac ako 60 krajinách sveta. Od firmy Philips zakúpite niekoľko desiatok modelov ručných šľahačov a mixérov. Všetky produkty pôsobí pekným a čistým dizajnom. Ručné šľahače Philips so svojou prijateľnou cenou a pekným dizajnom rozhodne neurobia hanbu u vás v kuchyni.

Ktoré ďalšie značky môžete nájsť v predajniach?

  • Rohnson – ROHNSON R 5510, ROHNSON R-5520
  • Gorenje – Gorenje M 400 ORAB, Gorenje M 450 W
  • Beko – Beko HMM7420W, Beko HMM7350X, Beko HMM5400W
  • Orava – Orava SL-109, Orava SL 103
  • Hyundai – Hyundai HM 706
  • Philco – PHILCO PHHM 6325, Philco PHHM 6300, Philco PHHM 6301, Philco PHHM 630 MJ
  • Philips – Philips HR1578 / 00, Philips HR3740 / 00, Philips HR3745 / 00, Philips HR1576 / 20

Šľahač a pár slov na záver

V tomto článku ste sa dozvedeli o tom, ako si vybrať šľahač na domáce použitie. Povedali sme si o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať k výberu tohto druhu tovaru.

Dúfame, že sme vám s touto úlohou výbere nového šľahača pomohli a vy si teraz vyberiete kvalitný model, ktorý bude presne podľa vašich predstáv a bude vám fungovať dlho bez jedinej závady.

Teraz už vám k nákupu stačí len pár posledných krokov. Stačí si iba váš vysnívaný produkt zakúpiť v niektorom z online obchodov a naplniť v ňom virtuálny košík. Šľahač nájdete skladom v mnohých internetových e-shopoch.

Z tabuľky s porovnaním vyššie sa prekliknite na porovnávaciu server Heureka, kde si môžete porovnať jednotlivé obchody a ich ceny vrátane recenzií a užívateľských skúseností s konkrétnym modelom šľahača. Dozviete sa tam tiež, kde sú šľahače skladom a za akú sa predávajú cenu (vývoj ceny vás upozorní napríklad na rôzne zľavové akcie).

5/5 - (5 votes)

Mohlo by vás zaujímať