Menu Zavrieť

Varný robot

Varný robot

Varné roboty do kuchyne sú moderným riešením na prípravu jedál a nápojov. Tieto roboty sú určené pre domáce kuchyne a umožňujú používateľom pripravovať rôzne jedlá a nápoje jednoducho a efektívne. Varné roboty do kuchyne sú navrhnuté tak, aby pomáhali používateľom ušetriť čas a energiu pri príprave jedál a súčasne zlepšovali kvalitu výsledného produktu.

Varné roboty môžu byť vybavené rôznymi funkciami, vrátane ohrevu vody, varenia, vyprážania, pečenia a ďalších. Tieto roboty sú ideálne na prípravu rôznych jedál, ako sú polievky, omáčky, cestoviny, ryža, zelenina, mäso a ryby. Vďaka použitiu varného robota do kuchyne môžu užívatelia pripraviť jedlá rýchlo a jednoducho bez toho, aby museli tráviť hodiny pri platni.

Varné roboty sú vyrábané v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali potrebám rôznych domácností. Tieto roboty sú tiež navrhnuté tak, aby boli ľahko ovládateľné, a môžu byť ovládané pomocou digitálneho displeja alebo aplikácie pre chytré telefóny. Okrem toho sú tieto roboty často vybavené bezpečnostnými funkciami, ako je automatické vypnutie a zabezpečenie proti prehriatiu.

Varné roboty sú užitočným nástrojom pre každú domácnosť, ktorá hľadá spôsob, ako uľahčiť prípravu jedál a ušetriť čas a energiu. Tieto roboty ponúkajú širokú škálu funkcií a sú ľahko ovládateľné, čo umožňuje používateľom pripraviť chutné a kvalitné jedlo bez zbytočného úsilia.

Varné roboty: Porovnanie 10 najlepších varných robotov podľa hodnotenia, testov a recenzií zákazníkov

V tomto porovnaní sme pre vás vybrali 10 najlepších varných robotov. Ako sme tieto varné roboty vyberali? Vybrali sme ich podľa hodnotenia a dostupných recenzií užívateľov a zákazníkov. Tieto varné roboty sme následne zoradili do prehľadnej tabuľky. Tieto produkty si môžete následne zoradiť podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma nízka cena, môžete si zoradiť varné roboty podľa orientačnej ceny s DPH a vybrať si tak najlacnejšie a zároveň najlepšie varné roboty.

NázovVzhľadVýkon (W)Počet programovFunkcieObjem hlavnej nádoby (v litroch)Displej?Orientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Klarstein GrandprixVarný robot Klarstein Grandprix15001Žiadne navyše2,5Áno, ale nie je dotykový326,9Zobraziť v obchodoch
Sogo easyCOOK pro SS 14565Varný robot Sogo easyCOOK pro SS 1456510008Databáza receptov, Wi-Fi3,5Áno, dotykový548,6Zobraziť v obchodoch
Catler TC 9010Varný robot Catler TC 901014008Databáza receptov, Wi-Fi3Áno, dotykový529,8Zobraziť v obchodoch
Tefal Click & Cook FE 506130Varný robot Tefal Click & Cook FE 506130140010Databáza receptov3,6Áno, dotykový566,2Zobraziť v obchodoch
Concept Inspiro RM 9000Varný robot Concept Inspiro RM 900013008Databáže receptov, Wi-Fi3,5Áno, dotykový610Zobraziť v obchodoch
TESLA ThermoCook TMX3000Varný robot TESLA ThermoCook TMX3000120012Žiadne navyše2Nie119,9Zobraziť v obchodoch
Catler TC 8010Varný robot Catler TC 801013001Žiadne navyše2,5Áno, ale nie je dotykový328,9Zobraziť v obchodoch
ETA Leonardo 0070 90000Varný robot ETA Leonardo 0070 900006007Databáza receptov, Wi-Fi3,5Áno, dotykový696,85Zobraziť v obchodoch
Masterpro Multicooker TouchVarný robot Masterpro Multicooker Touch6001Databáza receptov, Wi-Fi3,5Áno, dotykový399,9Zobraziť v obchodoch
Hendi Chef 221761Varný robot Hendi Chef 22176114001Databáza receptov, Wi-Fi4,5Áno, dotykový623Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaní na porovnávací portál Heureka. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia varných robotov od ich užívateľov.

Čo všetko dokáže varný robot?

Varný robot je vynikajúci pomocník pre každého, kto rád varí a pečie. Tieto moderné kuchynské prístroje ponúkajú široké spektrum funkcií, ktoré vám uľahčia prípravu jedál a znížia vašu prácu v kuchyni. Medzi najčastejšie funkcie patrí miesenie cesta, strúhanie, sekanie, drvenie ľadu, varenie, varenie v pare, pomalé varenie, váženie a ďalšie.

Hnetenie cesta je jednou z najčastejších funkcií varného robota. Tento proces je ideálny na prípravu cesta na chleba, pizzu, koláče a ďalšie pečivo. Vďaka použitiu varného robota sa cesto hnetí rýchlo a jednoducho a dosahuje sa vynikajúce výsledky.

Strúhanie a kosenie sú ďalšie funkcie varného robota, ktoré uľahčujú prácu s prísadami a surovinami. Tento proces je ideálny na prípravu šalátov, omáčok a ďalších pokrmov, kde je potrebné na jemno narezať alebo nastrúhať rôzne ingrediencie.

Drvenie ľadu je ďalšia užitočná funkcia varného robota, ktorá sa používa pri príprave nápojov a koktailov. Tento proces umožňuje drvenie ľadu rýchlo a ľahko, čo uľahčuje prípravu osviežujúcich nápojov.

Varenie je hlavnou funkciou varného robota a umožňuje prípravu mnohých rôznych jedál. Varné roboty umožňujú varenie rôznych jedál, vrátane polievok, omáčok, cestovín, ryže, zeleniny, mäsa a rýb. Tento proces je možné prispôsobiť vašim potrebám a preferenciám.

Varenie v pare je ďalšia užitočná funkcia, ktorá umožňuje prípravu zdravých jedál, ako sú napríklad zeleninové pokrmy. Pri varení v pare sa používa malé množstvo vody a potraviny sa varia v horúcej pare, čo umožňuje zachovanie väčšiny živín.

Pomalé varenie je ďalšia užitočná funkcia, ktorá umožňuje prípravu chutných jedál s minimálnym úsilím. Tento proces umožňuje prípravu hovädzieho, bravčového, hydinového alebo iného mäsa pri nízkych teplotách po dlhú dobu, čo umožňuje uvoľnenie vône a chuti.

Váha je ďalšou užitočnou funkciou varného robota. Táto funkcia umožňuje presné váženie prísad a surovín pri príprave jedál a pečenia. Váha varného robota môže byť kalibrovaná tak, aby merala rôzne jednotky a presnosti.

Okrem týchto základných funkcií môžu byť varné roboty vybavené aj ďalšími užitočnými funkciami, ako sú mixovanie, miešanie, šľahanie, škrabanie a ďalšie. Tieto funkcie umožňujú prípravu zložitejších jedál a pečiva a zvyšujú tak variabilitu využitia varného robota.

Varné roboty sú navrhnuté tak, aby boli ľahko ovládateľné a aby umožňovali presné nastavenie požadovaných funkcií a prípravu jedál podľa vašich potrieb a preferencií. Vďaka širokému spektru funkcií sú varné roboty skvelým pomocníkom v každej kuchyni a je to multifunkčný pomocník v kuchyni.

Ako vybrať varného robota

Pokiaľ uvažujete o zaobstaraní varného robota do vašej kuchyne, môže byť výber toho správneho modelu náročný. Existuje mnoho rôznych typov varných robotov, ktoré ponúkajú rôzne funkcie a možnosti. Aby sme vám pomohli pri výbere, prinášame vám niekoľko užitočných tipov, ktoré vám pomôžu nájsť varný robot, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám.

Typ varného robota

Existuje mnoho rôznych typov varných robotov na trhu, ktoré sa líšia svojimi funkciami, kapacitou a veľkosťou. Tu sú niektoré z najčastejších typov varných robotov do kuchyne:

 1. Multifunkčné varné roboty – Tento typ varného robota ponúka široké spektrum funkcií, vrátane miesenia cesta, strúhanie, sekanie, drvenie ľadu, varenie, varenie v pare, pomalé varenie, váženie a ďalších. Tieto roboty sú ideálne na prípravu rôznych druhov jedál a pečiva.
 2. Roboty na varenie sous-vide – Tento typ varného robota umožňuje varenie jedla pri nízkych teplotách po dlhú dobu. Tento proces umožňuje zachovanie vône a chuti a získanie dokonalých výsledkov.
 3. Roboty na varenie ryže – Tieto varné roboty sú určené špeciálne na varenie ryže a ponúkajú rôzne funkcie pre presné varenie rôznych druhov ryže.
 4. Roboty na pečenie chleba – Tieto varné roboty sú určené na prípravu chleba a ďalšieho pečiva. Tieto roboty ponúkajú funkcie, ako je miesenie cesta, miešanie a pečenie.
 5. Roboty na mixovanie – Tieto varné roboty sú určené na mixovanie a miešanie rôznych ingrediencií a ponúkajú funkcie, ako je šľahanie, škrabanie a ďalšie.
 6. Roboty na smoothie – Tieto varné roboty sú určené na prípravu smoothie a koktailov. Tieto roboty sú často vybavené s nádobou na mixovanie a rôznymi funkciami na drvenie ľadu a miešania.

Okrem týchto typov existuje mnoho ďalších druhov varných robotov na trhu, ktoré ponúkajú rôzne funkcie a možnosti. Pri výbere varného robota je dôležité zvážiť, aké funkcie sú pre vás najdôležitejšie a akú kapacitu a veľkosť robotu potrebujete.

Kapacita

Kapacita varného robota je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré treba zvážiť pri jeho výbere. Kapacita varného robota určuje, koľko ingrediencií a prísad je možné do robota vložiť a aké veľké množstvo jedla je možné s pomocou robota pripraviť.

Väčšina varných robotov ponúka niekoľko rôznych veľkostí nádob, ktoré sa líšia kapacitou. Spravidla sa jedná o nádoby s objemom od 2 do 7 litrov. Kapacitu varného robota treba vyberať na základe toho, ako často a pre koľko osôb sa bude robot používať.

Pokiaľ plánujete pripravovať menšie množstvo jedál pre jednu alebo dve osoby, môže byť pre vás vhodná kapacita varného robota okolo 2 až 3 litrov. Na druhej strane, ak varíte pre väčšiu rodinu alebo hostí, môže byť vhodné vybrať varný robot s väčšou kapacitou, ako napríklad 5 alebo 7 litrov.

Pri výbere kapacity varného robota je tiež potrebné zvážiť, či treba robot používať na varenie polievok, omáčok a ďalších jedál s väčším množstvom tekutín. V takom prípade je vhodné zvoliť robot s väčšou kapacitou, aby bolo možné pripraviť dostatočné množstvo jedla bez pretečenia nádoby.

Je dôležité si uvedomiť, že väčšia kapacita varného robota tiež znamená väčšie rozmery a tým pádom aj väčšie miesto na uloženie v kuchyni. Je preto nutné pri výbere kapacity varného robota zvážiť nielen vaše potreby, ale aj priestor, ktorý máte k dispozícii.

Varný robot a Príkon

Príkon varného robota je ďalším faktorom, ktorý treba zvážiť pri jeho výbere. Príkon určuje, akou maximálnou výkonovou spotrebou varný robot disponuje a koľko energie bude potrebných na jeho používanie.

Väčšina varných robotov má príkon od 500 do 1500 wattov. Na bežné používanie v domácnosti je obvykle postačujúci príkon okolo 800 až 1000 wattov. Pokiaľ však plánujete používať varný robot častejšie alebo pre náročnejšie úlohy, ako napríklad miesenie tuhého cesta, môže byť vhodné zvoliť model s vyšším príkonom.

Je potrebné mať na pamäti, že vyšší príkon varného robota znamená aj vyššiu spotrebu energie. Preto je dôležité zvážiť, či bude varný robot používaný často a či bude jeho vysoká spotreba energie pre vás problémom.

Pri výbere varného robota je teda nutné zvážiť nielen jeho príkon, ale aj vaše potreby a preferencie. Pokiaľ plánujete používať varný robot pre bežné úlohy v kuchyni, ako je varenie, miesenie cesta, mixovanie a ďalšie, postačí vám model s nižším príkonom. Pokiaľ však plánujete používať varný robot pre náročnejšie úlohy alebo na prípravu väčších množstiev jedla, môže byť pre vás vhodnejšie vybrať model s vyšším príkonom.

Počet automatických programov

Počet automatických programov varného robota je ďalším faktorom, ktorý treba zvážiť pri jeho výbere. Tieto programy umožňujú jednoducho pripraviť rôzne jedlá bez nutnosti manuálneho nastavovania teploty a času varenia.

Väčšina varných robotov ponúka niekoľko prednastavených programov, ktoré zahŕňajú napríklad prípravu polievok, omáčok, varenie cestovín, ryže alebo mäsa. Tieto programy sú obvykle veľmi ľahko ovládateľné a umožňujú rýchlo a ľahko pripraviť jedlá bez nutnosti manuálneho nastavovania.

Pokiaľ plánujete používať varný robot pre rôzne druhy jedál, môže byť pre vás dôležité vybrať model s viacerými automatickými programami. Väčšina varných robotov ponúka až 10 alebo viac prednastavených programov, ktoré umožňujú pripraviť širokú škálu jedál a pokrmov.

Okrem prednastavených programov mnoho varných robotov ponúka aj možnosť vlastného programovania. To umožňuje používateľom pripraviť vlastné programy pre špecifické jedlá, čo zvyšuje flexibilitu a efektivitu použitia varného robota.

Displej

Displej varného robota je dôležitou súčasťou, ktorú treba zvážiť pri jeho výbere. Displej slúži na zobrazovanie informácií o stave prípravy jedla a tiež na ovládanie varného robota.

Väčšina moderných varných robotov je vybavená farebným displejom s dotykovým ovládaním. Tieto displeje zobrazujú rôzne informácie o stave prípravy jedla, ako napríklad teplotu, čas prípravy, rýchlosť miešania alebo funkciu, ktorá sa práve používa. Displej varného robota je tiež často vybavený automatickými programami, ktoré vám umožnia jednoducho pripraviť rôzne jedlá s minimálnym zásahom.

Je potrebné zvážiť veľkosť a kvalitu displeja varného robota, aby bol prehľadný a ľahko čitateľný. Veľký displej s vysokým rozlíšením umožní jednoducho kontrolovať stav prípravy jedla a tiež uľahčí ovládanie varného robota. Okrem toho je vhodné skontrolovať, či je displej varného robota ľahko ovládateľný a či má varný robot dostatok automatických programov pre vaše potreby.

Celkovo sa dá povedať, že displej je dôležitou súčasťou varného robota, ktorá uľahčuje ovládanie a sledovanie stavu prípravy jedla. Pri výbere varného robota je teda nutné zvážiť veľkosť a kvalitu displeja, rovnako ako počet automatických programov, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

Regulácia teploty

Regulácia teploty varného robota je jedným z faktorov, ktoré treba zvážiť pri jeho výbere. Regulácia teploty ovplyvňuje presnosť prípravy jedla a umožňuje používať rôzne teplotné režimy na varenie, pečenie a ďalšie úlohy.

Väčšina moderných varných robotov umožňuje reguláciu teploty v rozsahu od 20 do 200 stupňov Celzia. Tento rozsah teplôt umožňuje pripravovať rôzne jedlá, ako napríklad polievky, omáčky, mäso, ryby, zeleninu a ďalšie. Niektoré modely varných robotov sú vybavené aj funkciou sous -vide, ktorá umožňuje pripravovať jedlo pri nízkych teplotách po dlhšiu dobu, čo vedie k jemnejšej a chutnejšej príprave mäsa.

Je potrebné skontrolovať, či má varný robot dostatočne presnú reguláciu teploty a či je možné regulovať teplotu v malých krokoch. Okrem toho je vhodné skontrolovať, či varný robot umožňuje používať rôzne teplotné režimy, ako napríklad rýchle varenie, pomalé varenie, varenie v pare alebo pečenie.

Pri výbere varného robota je teda nutné zvážiť, aké teplotné režimy budete potrebovať na prípravu jedál, a či má varný robot dostatočnú presnosť regulácie teploty pre vaše potreby. Väčší rozsah teplôt môže byť výhodou na prípravu rôznych jedál, ale zároveň môže byť náročnejší na reguláciu teploty a môže viesť k väčšej spotrebe energie.

Počet rýchlostí

Počet rýchlostí určuje, ako rýchlo sa varný robot bude pohybovať a ako rýchlo bude miešať alebo hnevať ingrediencie.

Väčšina varných robotov je vybavená minimálne tromi rýchlosťami, ktoré umožňujú rôzne stupne rýchlosti pre rôzne úlohy. Niektoré modely varných robotov sú však vybavené až 12 rôznymi rýchlosťami, čo umožňuje ešte väčšiu prispôsobenie pre rôzne druhy prípravy jedál.

Je potrebné skontrolovať, či má varný robot dostatočný počet rýchlostí pre vaše potreby. Pokiaľ plánujete používať varný robot pre jednoduchšie úlohy, ako napríklad miešanie cesta alebo šľahanie smotany, postačí vám model s menším počtom rýchlostí. Pokiaľ však plánujete používať varný robot pre náročnejšie úlohy, ako je miesenie tuhého cesta alebo mixovanie hustých ingrediencií, môže byť pre vás vhodné zvoliť model s viacerými rýchlosťami.

Okrem počtu rýchlostí je tiež dôležité skontrolovať, ako sú rýchlosti varného robota ľahko ovládateľné a ako je možné ich prispôsobiť rôznym úlohám. Niektoré varné roboty umožňujú nastavenie rýchlosti pomocou dotykového displeja, zatiaľ čo iné modely majú mechanické tlačidlá na nastavenie rýchlosti.

Integrovaná kuchárka

Integrovaná kuchárka varného robota s funkciou receptov na displeji je ešte pokročilejšia technológia, ktorá ponúka používateľom jednoduchý spôsob, ako pripravovať jedlá pomocou varného robota. Táto kuchárka obsahuje množstvo receptov, ktoré je možné ľahko vyhľadať a zobraziť na displeji varného robota.

Väčšina integrovaných kuchárok varného robota obsahuje množstvo receptov pre rôzne druhy jedál, vrátane polievok, hlavných jedál, príloh a dezertov. Užívatelia môžu vyhľadávať recepty podľa ingrediencií, druhu jedla alebo typu kuchyne. Recepty sú zobrazované na veľkom a prehľadnom displeji varného robota, čo uľahčuje sledovanie postupu prípravy jedla.

Integrovaná kuchárka varného robota taktiež umožňuje užívateľom ľahšie sledovať postup prípravy jedla. Recepty sú krok za krokom zobrazené na displeji varného robota, čo umožňuje používateľom lepšie kontrolovať proces a udržiavať si prehľad. Niektoré modely varných robotov majú dokonca funkciu hlasového asistenta, ktorý vám bude oznamovať, čo máte robiť a čo pridať.

Integrovaná kuchárka varného robota s funkciou receptov na displeji umožňuje používateľom využiť plný potenciál varného robota a poskytuje jednoduchý a pohodlný spôsob, ako pripravovať jedlá. Vďaka tejto funkcii je možné ľahko pripravovať nové a zaujímavé recepty a rozširovať svoje kulinárske zručnosti a nemusíte sa stále niekoho pýtať, čo budete dnes variť.

Bezpečnosť robota

Bezpečnosť varného robota je kľúčovým faktorom pri jeho používaní v domácnosti. Vzhľadom na to, že varné roboty obsahujú rezné a mixovacie nože, môžu byť pre užívateľov nebezpečné, pokiaľ sa s nimi nepracuje opatrne.

Výrobcovia varných robotov si sú vedomí tejto skutočnosti, a preto venujú osobitnú pozornosť bezpečnostným funkciám svojich výrobkov. Napríklad väčšina varných robotov je vybavená bezpečnostnými poistkami, ktoré zabraňujú zapnutiu zariadenia, pokiaľ nie sú všetky časti správne namontované. Ďalej majú varné roboty funkcie, ktoré zabraňujú prehriatiu alebo preťaženiu, čo chráni zariadenia a užívateľov.

Ďalšie bezpečnostné funkcie zahŕňajú zabezpečenie proti úniku elektriny a ochranu proti náhodnému spusteniu varného robota počas čistenia. Niektoré modely varných robotov majú aj poistky pre deti, ktoré bránia deťom v zapínaní alebo ovládaní varného robota.

Pri výbere varného robota je potrebné skontrolovať, či má varný robot všetky potrebné bezpečnostné funkcie. Je tiež dôležité dodržiavať pokyny a odporúčania výrobcu, pokiaľ ide o správne používanie a údržbu varného robota.

Praktické využitie

Varné roboty sú vynikajúcimi pomocníkmi v kuchyni a ponúkajú mnoho praktických využití pre domácnosti. Títo roboti môžu byť použití na rýchle a jednoduché varenie, pečenie a prípravu rôznych jedál. Niektoré z najpraktickejších využití varného robota sú:

 1. Varenie – Varný robot umožňuje presné a jednoduché varenie jedla bez potreby neustáleho dohľadu. Vďaka automatickým programom a funkciám, ako je sous -vide, je možné s varným robotom pripraviť rôzne druhy jedál vrátane mäsa, rýb a zeleniny.
 2. Starostlivosť o cesto – Varné roboty sú tiež skvelými pomocníkmi pri príprave cesta. Funkcia miesenia a mixovania umožňuje ľahko a rýchlo pripraviť cesto na chleby, pizze a ďalšie pečivo.
 3. Kosenie a strúhanie – Niektoré modely varných robotov majú funkcie na kosenie a strúhanie potravín. Tieto funkcie uľahčujú prácu pri príprave rôznych jedál, ako sú šaláty, omáčky a polievky.
 4. Pomalé varenie – Pomalé varenie je skvelý spôsob, ako pripraviť jedlo s plnou arómou a chuťou. Varné roboty s funkciou pomalého varenia umožňujú pripraviť rôzne druhy jedál, ako sú hovädzie guláša a kuracie karí.
 5. Váženie – Niektoré varné roboty majú tiež integrované váhy, čo uľahčuje presné meranie ingrediencií pri príprave jedla.

Praktické využitie varného robota v kuchyni je veľmi široké, jedná sa o multifunkčný produkt a užitočného pomocníka. Tieto roboty umožňujú ľahké a rýchle varenie, pečenie, strúhanie a kosenie potravín a mnoho ďalšieho. Pri výbere varného robota je potrebné zvážiť, ktoré funkcie sú pre vás najdôležitejšie a ktoré vám uľahčia prípravu jedál.

Príslušenstvo k varným robotom

Varné roboty sú často ponúkané s rôznymi príslušenstvomi, ktoré môžu zlepšiť ich využitie v kuchyni. Medzi najčastejšie príslušenstvo patrí:

 1. Mixovací nadstavec – Mixovací nadstavec umožňuje varnému robotu mixovať a hnevať cesto na pečenie, miešať ingrediencie pre omáčky a krémy a pripravovať smoothie a koktaily.
 2. Nože – Niektoré varné roboty sú vybavené špeciálnymi nožmi na drvenie ľadu, kosenie mäsa a zeleniny a strúhanie potravín.
 3. Hnetací hák – Hnetací hák umožňuje varnému robotu hnetať cesto na pečenie, čo uľahčuje prípravu domáceho chleba, pizze a ďalšieho pečiva.
 4. Parné košíky – Parné košíky umožňujú varnému robotu pripraviť jedlo v pare, čo je zdravšia alternatíva k vareniu v tuku.
 5. Miska na varenie – Niektoré varné roboty majú špeciálne misky na varenie, ktoré umožňujú prípravu rôznych druhov jedál, vrátane polievok, gulášov a omáčok.
 6. Váhy – Niektoré varné roboty majú integrované váhy, čo uľahčuje meranie ingrediencií pri príprave jedla.
 7. Mixovací hrniec – Mixovací hrniec umožňuje prípravu rôznych druhov jedál, vrátane smoothie, koktailov a krémových polievok.

Príslušenstvo k varným robotom môžu zlepšiť a rozšíriť ich využitie v kuchyni. Pri výbere varného robota je potrebné zvážiť, aké príslušenstvo je k dispozícii a či je pre vás užitočné. Príslušenstvo k varným robotom môžu byť zakúpené aj samostatne a umožňujú tak používateľom upraviť svoj varný robot na mieru svojim potrebám.

Cena varného robota

Cena varného robota je závislá od mnohých faktorov, ako sú kapacita, príkon, funkcie a príslušenstvo. Existujú však určité cenové kategórie, ktoré je možné použiť ako vodítko pri výbere varného robota. Je dôležité si uvedomiť, že cena varného robota nie vždy odráža jeho kvalitu alebo výkon. Pri výbere varného robota je potrebné zvážiť jeho funkcie, kapacitu a príslušenstvo a porovnať ich s cenou. Kvalitný varný robot s dostatočnými funkciami a príslušenstvom je možné nájsť aj v nižšej cenovej kategórii.

Varný robot s cenou do 200 € s DPH

Táto kategória zahŕňa varné roboty s cenou do 200 € s DPH. V tejto kategórii sa nachádzajú jednoduchšie varné roboty s nižšou kapacitou a menej funkciami. Tieto roboty môžu byť vhodné pre začiatočníkov v oblasti varenia, ktorí chcú vyskúšať použitie varného robota v kuchyni.

Varný robot s cenou od 200 € do 580 € s DPH

Táto kategória zahŕňa varné roboty s cenou medzi 200 € a 580 €. Tieto roboty majú obvykle vyššiu kapacitu, väčšie množstvo funkcií a príslušenstva. Tieto roboty sú vhodné pre používateľov, ktorí chcú viac možností pri príprave jedál, ale nechcú investovať príliš veľa peňazí.

Varný robot s cenou nad 580 € s DPH

Táto kategória zahŕňa varné roboty s cenou nad 580 € s DPH. Tieto roboty majú obvykle najvyššiu kapacitu, najviac funkcií a príslušenstva a sú určené na profesionálne použitie v kuchyni alebo pre veľmi náročných užívateľov. Tieto roboty sú vhodné pre tých, ktorí sa chcú venovať pokročilému vareniu a majú vyšší rozpočet na kuchynské vybavenie.

Varný robot a pár slov na záver

Varné roboty sú skvelým pomocníkom pri príprave jedál. Vďaka svojej širokej škále funkcií a príslušenstva umožňujú používateľom pripravovať rôzne druhy jedál ľahko a efektívne. Pri výbere varného robota je potrebné zvážiť jeho kapacitu, príkon, počet automatických programov, reguláciu teploty a počet rýchlostí. Dôležité je tiež zvážiť príslušenstvo a celkovú bezpečnosť varného robota. Cena varného robota je tiež dôležitým faktorom, ale nie je nutné investovať do najdrahšieho modelu, aby bola zaistená kvalita a výkon. Každý používateľ môže nájsť varný robot, ktorý spĺňa jeho potreby a rozpočet. Varné roboty sú skvelým pomocníkom v kuchyni a môžu ušetriť veľa času a úsilia pri príprave jedál.

V tomto článku ste sa dozvedeli o tom, ako si vybrať nový varný robot. Povedali sme si o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať na výber tohto druhu tovaru. Dúfame, že sme vám s touto úlohou výberu nového varného robota pomohli a vy si teraz vyberiete kvalitný produkt, ktorý vám bude dobre slúžiť pri príprave jedla.

Teraz už vám na nákup stačí iba pár krokov. Stačí si iba váš nový produkt v podobe nového varného robota zakúpiť v niektorom z online obchodov a naplniť v ňom virtuálny nákupný nákupný košík a zakúpiť ho tam, kde je na sklade.

5/5 - (10 votes)

Mohlo by vás zaujímať