Menu Zavrieť

UV lampy na nechty

uv lampa na nechty

Ak sa radi staráte o svoje nechty a robíte si modeláž nechtov (predĺženie, tvarovaní a farbenie nechtov), ​​potrebujete niekoľko rôznych nástrojov. A jedným z nich je aj UV lampa na nechty.

UV lampa na nechty je zariadenie, vďaka ktorému lak na nechty rýchlo schne a po dlhú dobu po použití takej lampy vyzerajú vaše nechty veľmi atraktívne.

Tu však vyvstáva otázka – ktorá lampa na nechty bude tou najlepšou? LED lampa na nechty alebo UV lampa? Ak neviete, ktorý model zvoliť, ste na správnom mieste. Naše hodnotenie, testy a článok ako vybrať vám pomôže porovnať najlepšie modely urobiť správne rozhodnutie pri kúpe novej UV lampy na nechty. Tie si môžete zakúpiť v rôznych variantoch. V tomto článku vám pomôžeme s výberom tej najlepšej UV lampy na nechty.

UV lampy na nechty: Výber 10 najlepších UV lámp na nechty podľa hodnotenia užívateľov

V tomto porovnaní sme pre vás vybrali 10 najlepších UV lámp na nechty, ktoré sú dostupné na trhu v tomto roku. Ako sme tieto najlepšie modely UV lámp na nechty vyberali? Vybrali sme tie najlepšie modely podľa hodnotenia a dostupných recenzií používateľov a zákazníkov. Tieto modely lámp na nechty sme následne zoradili do prehľadnej tabuľky. Tieto produkty si môžete zoradiť podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma nízka cena produktov, môžete si zoradiť tieto produkty podľa orientačné ceny s DPH.

NázovVzhľadOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Active UV Lampa Standart 36W 818A 1839UV lampa na nechty Active UV Lampa Standart 36W 818A 183911Zobraziť v obchodoch
Lampa UV na nechty 36W 120s Standard 818AUV lampa na nechty Lampa UV na nechty 36W 120s Standard 818A10,79Zobraziť v obchodoch
Beautylushh 8865UV lampa na nechty Beautylushh 886511,99Zobraziť v obchodoch
Beautylushh 8878UV lampa na nechty Beautylushh 887827,9Zobraziť v obchodoch
ISO 8613 UV Lampa LED Mini 3WUV lampa na nechty ISO 8613 UV Lampa LED Mini 3W4,79Zobraziť v obchodoch
Beautylushh Star 5UV lampa na nechty Beautylushh Star 539,24Zobraziť v obchodoch
GEL CURING 36W SM 818-MUV lampa na nechty GEL CURING 36W SM 818-M19,99Zobraziť v obchodoch
Wellife UV Lampa na nechty 36W B08-NA013UV lampa na nechty Wellife UV Lampa na nechty 36W B08-NA01316,49Zobraziť v obchodoch
Bellongle SUN 9S UV LED lampa s 15 LED 24WUV lampa na nechty Bellongle SUN 9S UV LED lampa s 15 LED 24W15,99Zobraziť v obchodoch
Bellongle SUN X28 UV LED lampa s 12 LEDUV lampa na nechty Bellongle SUN X28 UV LED lampa s 12 LED14,99Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na portál Heureka. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia UV lámp na nechty od ich užívateľov.

Ako vybrať UV lampu na nechty

Bez ohľadu na to, či si lakujete nechty doma alebo ste profesionálom a chcete si teraz zakúpiť novú UV lampu, je dobré sa zamerať na dôležité parametre. Zaujíma vás, aká UV lampa je najlepší? Akú UV lampu si kúpiť? S týmto vám tu poradíme. Pozrieme sa tu na dôležitý parametre ako je typ lampy, výkon, vzhľad, cena a ďalšie.

Typ lampy na nechty (UV vs LED vs duálny lampa)

UV lampa

Lampa s UV žiarovkami – je to staršia technológia. Žiarovky sa môžu spáliť. Doba potrebná k zaschnutiu nechtov alebo gélov v tejto lampe je asi 2 až 3 minúty. Fungujú s takmer ktorýmkoľvek gélom. Majú jednoduchú obsluhu a sú lacné. Majú menšie efektivitu. Do ceny produktu zahrňte aj potrebu meniť UV žiarovky raz za čas.

LED lampa na nechty

Ďalším typom je LED lampa na nechty. Tá je novšia technológií. Môžete s ňou používať len špeciálne určené gély pre LED lampy. Nemusíte u nich meniť žiarovky. LED lampy sú drahšie ako klasické UV lampy.

Duálny LED a UV lampa

Tento typ je kombináciou UV a LED svetelné technológia. Tento duálny typ je kombináciou LED svetelné technológia, ktorá sa vyznačuje rýchlym vytvrdzovaním a dobrou trvanlivosťou žiaroviek, ktoré majú oveľa dlhšiu (až 50-krát) životnosť než bežné UV lampy. Výhodou tohto typu lampy je, že vytvrdzuje obaja gély určené pre UV a LED lampy. Duálne lampy na nechty vytvrdzujú všetko za veľmi krátku dobu. Tieto lampy spájajú výhody oboch predchádzajúcich typov lámp na nechty.

Výkon lampy na nechty

Tento parameter je dôležitý, pretože nám určuje ako rýchlo daná lampa na nechty dokáže vytvrdiť lak na nechty. Výkon sa udáva vo Wattoch ( „W)“.

Mini UV lampy (cestovné lampy) majú výkon okolo 9 W. Tie najlepšie lampy majú výkon obvykle okolo 45 W a viac.

Spôsob napájania UV lampy

Spôsob napájania lampy sa líši predovšetkým od toho, či si vyberiete malú cestovnú lampu alebo klasickú lampu.

Cestovné UV lampy

Cestovné lampa je napájaná batériami, pretože sa tu kladie dôraz na jednoduché prenášanie lampy.

Klasické UV lampy

Ostatné UV lampy sú napájané klasicky zo zásuvky elektrickou energiou.

Displej UV lampy na nechty

Drahšie modely UV / LED lámp na nechty bývajú vybavené displejom. Ten vám uľahčí používanie. Zvyčajne zobrazuje odpočítavacie časovač (zostávajúci čas do zaschnutí laku), čo uľahčuje používanie lampy.

Dostupné funkcie UV lámp na nechty

S akými funkciami sa môžete u UV lámp stretnúť? Funkcia vám značne uľahčujú používanie daného výrobku na modelovanie nechtov. Okrem uľahčenia aj rozširujú funkčnosť UV / LED lampy na nechty. Ktoré to sú? Na to sa poďme pozrieť tu v nasledujúcom zozname:

  • Časovač – Funkcia časovača vám umožňuje nastavenie vypnutia lampy. Môžete si vyberať z rôznych intervalov.
  • Pohybový snímač – Užitočný pohybový snímač, ktorý je zabudovaný v prístroji, vám umožní automaticky používať lampu na nechty. Prístroj sa zapne keď snímač detekuje pohyb. Stačí teda len vložiť prsty do lampy na nechty a prístroj začne fungovať sám.
  • Ventilátor v lampe – Zabudovaný ventilátor napomáha lepšiemu schnutia laku a tiež zabraňuje tomu, aby sa prístroj prehrieval.
  • Zvukový signál – Zvukový signál vás po čase upozorní na to, že ste nechali UV lampu zapnutú.

U rôznych modelov nájdete aj ďalšie funkcie. My sme vám tu vymenovali najbežnejšie funkcie s ktorými sa stretnete u väčšiny modelov UV lámp na nechty.

Cena lampy

Koľko by ste mali investovať peňazí do novej lampy na nechty? Poďme sa pozrieť na jednotlivé cenovej hladiny podrobnejšie. Čo rôzne modely v cenových reláciách ponúkajú? Sú kvalitné? Na to sa pozrieme v tejto kapitole článku o výbere UV lámp na nechty.

Cena UV lámp do 10 € s DPH

Čo vám ponúknu tie najlacnejšie modely s touto cenovkou? Jedná sa o veľmi základné modely UV lámp. Nečakajte tu žiadne „zázračné“ funkcie. Vyberiete si tu oblúkové lampy, ktoré sú určené na cestovanie a majú malý výkon. Obvykle sú napájané z tužkových batérií.

Cena UV lampy od 10 € do 25 € s DPH

Táto cenová kategória je už o niečo širšie. Nájdete tu lepšie modely ako v predchádzajúcej cenovej kategórii. Vyberiete si tu klasické lampy, ktoré majú solídny výkon (aspoň 30 W a viac.) Môžete si tu vyberať aj z funkcií ako je snímač pohybu alebo časovač.

Cena UV lampy nad 25 € s DPH

Čo vám ponúknu najdrahšie modely? Tu si môžete vyberať z rôznych funkcií a zaujímavého moderného vzhľadu lampy na nechty. Tieto modely sú vybavené aj displejom. Zvyčajne si v tejto kategórii zakúpite modely, ktoré majú kombinovanú funkčnosť LED + UV svetla. Pokiaľ zháňate profesionálne modely lámp na nechty do nechtového štúdia, budú vás také lampy stáť pokojne aj viac ako 70 €.

UV lampy na nechty a pár slov na záver

V tomto článku ste sa dozvedeli o tom, ako si vybrať UV lampu na nechty / LED lampu na nechty. Povedali sme si o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať k výberu tohto druhu tovaru.

Dúfame, že sme vám s touto úlohou výberu novej lampy na nechty pomohli a vy si teraz vyberiete kvalitný model, ktorý bude presne podľa vašich predstáv a bude vám fungovať veľmi dlho bez akejkoľvek závady.

Teraz už vám k nákupu stačí len pár posledných krokov. Stačí si iba váš vysnívaný produkt v podobe novej UV lampy na nechty zakúpiť v niektorom z online obchodov a naplniť v ňom virtuálny nákupný košík. Tieto lampy na nechty nájdete skladom v mnohých internetových e-shopoch.

Z tabuľky s porovnaním vyššie sa prekliknite na porovnávací portál Heureka, kde si môžete porovnať jednotlivé obchody a ich ceny vrátane recenzií a užívateľských skúseností s konkrétnym modelom lampy. Dozviete sa tam tiež, kde sú produkty skladom a za akú sa predávajú cenu. Vývoj ceny vás upozorní napríklad na rôzne zľavové akcie u rôznych modelov UV či LED lámp na nechty.

4.5/5 - (17 votes)

Mohlo by vás zaujímať