Menu Zavrieť

Soundbary

soundbar

Nákup zvukovej lišty / soundbaru je jedným z najlacnejších a najjednoduchších spôsobov, ako vylepšiť zvuk vašej televízie. Pre mnoho ľudí sú zvukové lišty najlepším spôsobom, ako dosiahnuť lepšiu kvalitu zvuku z televízora. Ľahko sa inštalujú, bez toho aby ste použili reproduktory a veľké množstvo káblov potrebných na vylepšenie priestorového zvuku. Zatiaľ čo väčšina SoundBar neznie tak dobre ako samostatné reproduktory – najmä pri počúvaní hudby – sú stále oveľa lepšie ako vstavané reproduktory vo vašej televízii.

Soundbar: Výber najlepších soundbarov

V tomto porovnaní sme pre vás vybrali 10 najlepších soundbarov. Ako sme tieto modely vyberali? Vybrali sme SoundBar podľa hodnotenia a dostupných recenzií používateľov a zákazníkov. Tieto modely sme následne zoradili do prehľadnej tabuľky. Tieto produkty si môžete zoradiť podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma nízka cena soundbar, môžete si zoradiť produkty podľa orientačné ceny s DPH.

Názov soundbaruVzhľad soundbaruCelkový výkon (W)So subwooferom?Bluetooth?Systém reproduktorovOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť soundbaru
Samsung HW-K335Soundbar Samsung HW-K33560ÁnoÁno2.1116,99Zobraziť v obchodoch
Auna Areal Bar 950Soundbar Auna Areal Bar 950140ÁnoÁno2.1149,9Zobraziť v obchodoch
LG SL5YSoundbar LG SL5Y400ÁnoÁno2.1189Zobraziť v obchodoch
Samsung HW-Q90RSoundbar Samsung HW-Q90R512ÁnoÁno7.1.41149Zobraziť v obchodoch
Genius SoundBar 100Soundbar Genius SoundBar 1006NieNie2.011,9Zobraziť v obchodoch
Samsung HW-Q60RSoundbar Samsung HW-Q60R360ÁnoÁno5.1349Zobraziť v obchodoch
Samsung HW-R550Soundbar Samsung HW-R550320ÁnoÁno2.1199,9Zobraziť v obchodoch
Samsung HW-Q70RSoundbar Samsung HW-Q70R330ÁnoÁno3.1.2409,9Zobraziť v obchodoch
LG SL9YSoundbar LG SL9Y500ÁnoÁno4.1.2462,55Zobraziť v obchodoch
JBL Bar 5.1Soundbar JBL Bar 5.1510ÁnoÁno5.1649Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na portál Heureka.sk. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia soundbar od ich užívateľov.

Čo je zvuková lišta – soundbar?

Zvuková lišta, alebo ak soundbar, je dlhý, tenký obdĺžnikový pruh plný reproduktorov a mnohých technických zázrakov. Dobrý soundbar robí pre hovorené slovo to, čo dobrý pár okuliarov robí pre to, aby veci boli krištáľovo čisté. Výsledok: hlasy prechádza ostrým a zreteľným spôsobom – a dokonca aj šepkanie dialóg možno jasne počuť. (Žiadne ďalšie zapínanie titulkov alebo zvyšovanie hlasitosti, aby bolo počuť, čo sa hovorí.) A pretože Soundbar sú širšie ako integrovaný zvuk v televízii, prinášajú oveľa lepší priestorový zvuk a do určitej miery sa približujú do skutočného efektu domáceho kina.

Pokiaľ ide o to, kam smerujú, zvukové lišty sa buď pripevňujú sa k stene pod televízorom, sú postavené pred televízorom, ak je váš televízor na stole, alebo môžu byť na polici pod alebo nad televízorom, ak váš televízor je v regálovom systéme.

Najpredávanejšie a najlepší Soundbar: Opis, test a recenzie najlepších soundbarov

Najpredávanejšie produkty spravidla značí ich výhodnosť v pomere ceny a kvality a Soundbar nie sú výnimkou.

Soundbar Samsung HW-K335

Soundbar Samsung HW-K335 sa subwooferom patrí medzi najviac predávané Soundbar v roku 2020. Je veľmi kvalitný. Prečo je tento soundbar tak obľúbený? Medzi jeho klady patrí predovšetkým jednoduché ovládanie a vďaka technológii TV SoundConnect ho prepojíte ľahko s vašou televíziou bez použitia jediného kábla. Súčasťou balenia je aj držiak.

S pomocou aplikácie Audio Remote alebo cez Bluetooth všetko ovládate zo svojho mobilného telefónu. Cez Bluetooth možno pripojiť aj ďalšie prístroje. Tento soundbar ponúka veľmi dobrú kvalitu zvuku.

Celkový výkon RMS je 130 W. Je vybavený subwooferom a bluetooth technológiou. Systém reproduktorov u tohto modelu je 2.1. Vie prehrávať MP3. Výkon subwooferu je 60 W. Je vybavený USB vstupom, optickým vstupom a jack vstupom pre slúchadlá a ďalšie zariadenia.

Aké je hodnotenie Soundbar Samsung HW-K335 od jeho zákazníkov? Na portáli Heureka nájdeme cez 19 recenzií z ktorých je väčšina kvalitných. Čo sa zákazníkom predovšetkým páči? Oceňujem veľmi dobrú kvalitu zvuku, dobrý výkon na domáce použitie a ďalej sa im páči aj prívetivá cena. Ďalej sa im páči aj veľmi dobrý cena / výkon. Väčšina zákazníkov tento model Soundbar odporúča.

Samsung HW-K335 sa predáva na našom trhu za cenu okolo 116,99 s DPH.

Soundbar Auna Areal Bar 950

S pomocou Soundbar Auna Areal Bar 950 a bezdrôtového subwoofera získate kvalitný zvuk z vášho televízora, blu-ray, DVD prehrávačov alebo herných konzol. Kompaktné 2.1 audio zostava zosilňuje tiché zvuky (šepot).

Okrem pripojenia bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby z bluetooth zariadenia, má zariadenie Areal Bar 950 k dispozícii MP3 USB port.

Ovládanie je jednoduché cez dotykovú ovládaciu časť na boku zariadenia alebo úplne pohodlne pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia.

Soundbar Auna Areal Bar 950 sa predáva za cenu okolo 149,90 € s DPH.

Soundbar JBL Bar 5.1

Soundbar JBL Bar 5.1 s bezdrôtovým subwooferom podporuje moderné formáty Dolby Digital, Dolby Pro Logic II a DTS, čo povznesie zážitok z filmov na úplne inú úroveň. Výkon tohto Soundbar je 510 W. Je vybavený subwooferom a Bluetooth. Systém reproduktorov je 5.1. Je vybavený HDMI vstupom, USB, optickým vstupom a Jack 3.5mm.

Od tohto zariadenia je možné odpojiť dva bezdrôtové, batériovo napájané reproduktory a umiestnite ich ľubovoľne v miestnosti a vychutnajte si ešte viac kvalitný zvuk filmov aj hudby.

Aké sú hodnotenia na tento soundbar JBL Bar 5.1? Zákazníci tento model Soundbar veľmi chváli. Páči sa im kvalitný zvuk, oddeliteľné reproduktory a bluetooth prepojenie. Zákazníci hovoria, že tento soundbar splnil ich očakávania.

Tento soundbar JBL Bar 5.1 sa predáva za cenu okolo 649 € s DPH.

Soundbar LG SL5Y

Ďalším veľmi dobrým Soundbar je soundbar LG SL5Y. Čo tento model ponúka? Je vybavený bezdrôtovým subwooferom. Výkon Soundbar je 400 W. Výhodou je obmedzenie počtu káblov, takže sa vám nebudú všade pliesť. Soundbar umiestnite pod vašu televíziu a vďaka peknému dizajnu nebude robiť vo vašej miestnosti hanbu. Tento soundbar od LG ponúka technológiu DTS Virtual: X, ktorá vie vyprodukovať viacrozmerný zvuk. Zvuk má skvelú kvalitu s vysokým rozlíšením – 96 kHZ vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka.

Tento soundbar dá pripojiť cez HDMI, optický kábel alebo bez drôtu cez HDMI. Výhodou tohto Soundbar je jednoduchá inštalácia a veľmi jednoduché ovládanie. Vďaka technológii Bluetooth si môžete streamovať hudbu z vášho chytrého mobilného telefónu. Vďaka USB môžete k nemu pripojiť flash disk alebo externý HDD.

V balení nájdete diaľkový ovládač. Výkon subwooferu je 220 W. Systém reproduktorov je 2.1. U tohto modelu nie je Jack 3.5mm vstup.

Aké sú recenzie na tento soundbar od LG? Zákazníkom sa páči veľmi jednoduché pripojenie. Ďalej sa im páči synchronizácia s telefónom, dobrá cena a ďalej sa im páči aj dobrý dizajn.

Tento model LG SL5Y sa predáva na našom trhu za cenu okolo 189 € s DPH.

Soundbar Samsung HW-Q90R

Chcete špičkovú kvalitu zvuku k vašej televízii? Potom potrebujete veľmi kvalitný soundbar od Samsungu. Jedná sa o model Soundbar Samsung HW-Q90R. Tento model ponúka zvukový sprievod i pre veľmi náročných užívateľov. Tento soundbar podporuje Dolby Atmos a 4k pass through. Jeho výhodou je, že je bezdrôtový. Podporuje formáty Dolby Atmos a DTS: X. Je vybavený aj bezdrôtovými zadnými reproduktormi, ktoré vám zlepšia zážitok z počúvania.

Je vybavený optimalizáciou prehrávaného zvuku. Vďaka tomu je skvelá zrozumiteľnosť prakticky každého slova. Budete rozumieť každému slovu aj za nízkej hlasitosti. Model podporuje aj 4k formát a HDR kvalitu zvuku. Soundbar sa perfektne hodí k filmom a je veľmi dobrý aj pre videoherný zážitky.

Soundbar podporuje technológie Wi-Fi a Bluetooth. K Soundbar je dostupná aj múdra aplikácie SmartThings. Môžete ho ovládať aj pomocou vášho hlasu.

Model ponúka výkon 512 W. Systém reproduktorov je 7.1.4. Je vybavený HDMI a optickým vstupom. Chýba u neho USB vstup.

Tento model je o niečo drahšie. Na našom trhu sa Samsung HW-Q90R predáva za cenu okolo 1 149 € s DPH.

Soundbar LG SJ2

Ak si chcete kúpiť kvalitné soundbar a máte záujem o modely dostupné za dobrú cenu, stojí za to sa pozrieť na presný opis Soundbar LG SJ2.

Toto zariadenie sa predáva v sade s diaľkovým ovládaním. Užívateľ má však možnosť vykonávať nastavenia pomocou diaľkového ovládača televízora.

Príkon zariadenia je 160 W. Rozmery centrálnej jednotky sú: 66 cm x 5,5 cm x 9,9 cm a subwoofer: 7 cm x 3 cm x 20,4 cm.

Model SoundBar možno umiestniť na skriňu alebo namontovať na stenu. K zariadeniu je možné pripojiť ďalšie zariadenia prostredníctvom optického portu, prenosného portu alebo bezdrôtového pripojenia cez Bluetooth.

Zákazníci predovšetkým oceňujú, že subwoofer je bezdrôtový. Nemusíte sa teda starať o to, ako nastaviť individuálne vybavenie, alebo sa pýtať, kde nájsť ten správny kábel. Je to pohodlné riešenie, ktoré výrazne zvyšuje pohodlie pri celkovom používaní Soundbar.

Soundbar LG SJ2 má výkon 160 W. Jeho rozmery sú: 7 cm x 3 cm x 20,4 cm. Model má čierny vzhľad. Sada obsahuje diaľkové ovládanie.

Soundbar LG SJ2 sa predáva za cenu okolo 88,71 € s DPH.

Ako vybrať soundbar

Ak ste filmovými nadšencami, určite snívate o slušnom domácom kine. Dnes si môžete na stenu dať 50 palcovú televíziu, ktorá nezaberie veľa miesta. Slušný systém domáceho kina zložený z niekoľkých prvkov spôsobí drasticky zmenšenie bytu. Okrem toho takéto zariadenia vyžadujú inštaláciu káblov počas inštalácie, čo vedie k lepšej kvalite zvuku, ale aj sťažuje inštaláciu. Ak inštalácia nedbalá, budú nás každý deň sprevádzať nevzhľadné káble.

Našťastie existuje náhrada za systém domáceho kina vo forme zvukových panelov. Malá a jednoducho inštalujú zariadenia ponúkajú lepší zvuk, než aký zvyčajne pochádza z malých televíznych reproduktorov. Ak teda máte doma málo miesta a chcete si užiť zážitok z kina, mali by ste zvážiť nákup Soundbar.

Popíšeme si tu, ako vybrať soundbar.

 • Vyberte si soundbar sa 3 alebo viac kanály – minimálne. Existujú stále 2-kanálové SoundBar a nie sú viac ako mini-stereo. Sa 3 alebo viac kanály môžete simulovať priestorový zvuk a dosiahnuť tak dokonalejšieho zážitku.
 • Choďte s aktívnym Soundbar. Aktívne zvukové lišty sú dodávané so zabudovanými zosilňovačmi (pasívne zvukové lišty nie sú). Výhodné ak sa snažíte ušetriť miesto alebo hľadáte riešenie 2: 1.
 • Zvážte, kam chcete soundbar umiestniť. Zavesíte ho na stenu alebo položíte na stôl? Z estetického hľadiska by váš soundbar nemal byť širšia ako váš televízor. Či už visí na stene alebo je na polici, ideálne miesto pre váš soundbar je uprostred pod alebo nad televízorom. Len sa uistite, že máte dostatok miesta.
 • Venujte pozornosť pripojenie. Väčšina Soundbar je vybavená technológiou Wi-Fi alebo bluetooth, takže môžete ľahko streamovať hudbu z akéhokoľvek počítača, telefónu alebo tabletu – vďaka čomu bude váš soundbar tiež stereofónne. Skontrolujte tiež prepínanie HDMI, čo uľahčuje prepínanie zdrojov zvuku bez nutnosti presmerovať káble HDMI.
 • Kúpte soundbar od autorizovaného predajcu. Urobte to a získate záruku, servis a podporu výrobcu.

Soundbar: Dôležité parametre pre výber soundbaru

Výkon Soundbar

Jednoducho môžeme povedať, že čím väčšia je výkon zariadenia, tým lepšie bude výsledný zvuk. To však neznamená, že soundbar s najvyšším výkonom sú tie najlepšie.

Ak žijete v bytovom dome, pravdepodobne nikdy nevyužijete plný výkon Soundbar. Problémom je blízkosť susedov. Tá vás prinúti upraviť zvuk na úroveň, ktorá nebude ostatné rušiť.

Počet kanálov

Okrem výkonu zariadenia je tiež vhodné skontrolovať aj počet kanálov, ktoré ponúka – inými slovami počet reproduktorov namontovaných v Soundbar. Čím väčší je ich počet, tým lepšia je výsledný zvuk. Je tomu tak preto, že v prípade viacerých pripojených reproduktorov sú výrobcovia schopní vyhradiť vybrané reproduktory pre určitú skupinu zvukov. To znamená, že bude zachytený každý zvuk. Môže sa dokonca stať, že pri sledovaní filmu, ktorý sme videli skôr, budete prekvapení, koľko zvukových detailov vám na prvýkrát uniklo.

Najbežnejšie modely, a teda najobľúbenejšia, sú 2.1 a 7.1. Môžeme však nájsť sounbar verzie 5.1 alebo 9.1. Väčší počet kanálov zvyčajne znamená aj vyššiu cenu daného modelu Soundbar.

Zvukové formáty hudby

Pri výbere SoundBar musíme dbať na to, aké zvukové formáty daný model podporuje.

Ak ste filmovým nadšencom, je dôležité, aby zariadenie prehrávalo všetky zvukové formáty, ktoré nájdeme na diskoch DVD alebo BlueRay.

Pokiaľ chcete zariadenie používať tiež na počúvanie hudby, mali by sme zabezpečiť, aby zariadenie podporovalo formát, v ktorom počúvate hudbu.

Základom sú formáty MP3 a WMA. Ak nepoužívame pokročilejšie formáty, väčšina modelov ponúka tieto základné formáty a pre väčšinu nenáročných používateľov by mali stačiť.

Vo špecializovanejších modeloch však tiež nájdeme ďalšie zvukové formáty – to sú najčastejšie formáty ACC, FLAC alebo OGG.

Subwoofer – zabudovaný alebo samostatný

Ďalším aspektom, o ktorom by sme mali premýšľať, je to, ako veľmi veľké chcete mať basy.

Kompaktnejšie zvukové Soundbar ponúkajú subwoofer. Subwoofer je reproduktorom, ktorý je zodpovedný za basy. V tomto prípade je zvyčajne jedným z reproduktorov umiestnených na paneli basový reproduktor.

Ak však chcete, aby sa podlaha otriasala keď sú v televízii vysielané nízke tóny, mali by sme zvážiť nákup Soundbar so subwooferom. Je to však ďalší kus nábytku, pre ktorý musíme nájsť miesto. Dobrou správou je, že zvukové panely za dobré ceny ponúkajú subwoofery s bezdrôtovým pripojením. Môžeme taký subwoofer umiestniť kdekoľvek a nemusíme sa obávať zakopávanie o káble a zložitú inštaláciu.

Ak sa rozhodnete kúpiť zvukový panel so samostatným subwooferom, uistite sa, že má riadenie výkonu subwoofera. Nechcete predsa aby susedom padali knihy z poličiek na hlavu.

Zosilňovač zvuku

Zosilňovaču zvuku by sme mali venovať osobitnú pozornosť. Ak sa chcete cítiť ako v skutočnom kine, je dobré si vybrať zariadenie, ktoré má vysoko kvalitné zvukové zosilňovače.

Vstavané funkcie pre vylepšenie zvuku dokážu, že aj také malé zariadenie vydáva vysoko kvalitné zvuky. Modely dostupné na trhu sú vybavené radom ekvalizérov a zosilňovačov zvuku.

Crystal Clear Sound – ponúka krištáľovo čistý zvuk

Virtual Surround Sound – virtuálny priestorový zvuk, ktorý vám dáva pocit, že ste priamo vo filme.

Dynamic Range Control – upravuje dynamiku zvuku tým, že sa pri hlasnej hudbe stlmí a počas dialógov zlepší hlasitosť.

Regulácia vysokých a nízkych tónov – s touto možnosťou môžeme nastaviť hlasitosť basov, basov a výšok sami.

Funkcie

Ocenenie najlepší soundbar nám neurčuje iba parameter ako je počet reproduktorov, ale prispievajú k nemu aj dostupné funkcie. Aké to sú? Na to sa poďme teraz pozrieť.

Najčastejšie sa môžete u SoundBar stretnúť s týmito funkciami:

 • Bluetooth – Ak váš televízor podporuje technológiu Bluetooth, môžete k nemu pripojiť soundbar cez technológiu Bluetooth. Týmto spôsobom sa môžete vzdať kábla.
 • Wi-Fi – Wi-Fi je ďalšou možnosťou, ako prepojiť soundbar bez kábla. Vďaka Wi-Fi sa pripojíte aj k internetu a niekedy môžete využiť aj rôzne aplikácie k danému Soundbar.
 • Aplikácia pre ovládanie – Niektoré modely ponúkajú aj aplikáciu s ktorej pomocou môžete soundbar pohodlne ovládať cez váš smartphone.

Vstupy a výstupy soundbaru

K SoundBar by malo byť možné si pripojiť aj celý rad rôznych zariadení ako je flash disk, externý HDD alebo slúchadlá a mnoho ďalšieho. Ďalej je dôležité prepojiť soundbar s televíziou cez kábel ak to nejde bezdrôtovo. K SoundBar si môžete dokúpiť aj celý rad rôznych doplnkov.

Aké vstupy a výstupy môžeme nájsť u soundbaru?

 • USB vstup – Cez USB môžeme pripojiť flash disk alebo externý HHD z ktorého potom môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu či iné zvukové súbory.
 • HDMI vstup – HDMI umožňuje prenos ako videa, tak i zvuku. Možno ho obojsmerne prepojiť s televíziou a ďalšími zariadeniami ako je notebook a ďalšie.
 • Koaxiálny vstup – Jedná sa o staršie vstup, ktorý dnes už moc nenájdete. Je určený pre staršie televízory, ktoré nie sú vybavené HDMI vstupom. Okrem koaxiálneho vstupu sa stretnete aj s optickým káblom.
 • 3.5mm Jack – vďaka tomuto vstupu si môžete pripojiť svoje slúchadlá, ktoré majú rovnaký konektor ako 3.5mm Jack.

Soundbar a vzhľad

Vzhľad soundbaru určite neovplyvní jeho funkčnosť. Mali by sme však vziať do úvahy jeho dizajn. Obzvlášť ak všetky ostatné zariadenia, ktorá máme v dome sú v jednom štýle.

Dobre zvolené vybavenie by malo vytvoriť dojem celku s inými zariadeniami. Mali by sme tiež premýšľať o veľkosti Soundbar. Reproduktory by sa mali vyberať podľa veľkosti televízie, ktorú máme. Nielen kvôli disproporciu vo veľkosti zariadenia, ale tiež kvôli zodpovedajúcemu výkonu zariadenia.

Pri nákupe príliš malého zvukového panelu vo vzťahu k televízii môžeme byť vystavení skutočnosti, že zvuk bude plochý a nedosiahneme očakávaných výsledkov kvality zvuku. Výrobcovia týchto zariadení zvyčajne určujú, pre akú veľkosť televízora bude daný zvukový panel vhodný.

Správne vybraný soundbar by mal slúžiť celé roky a priniesť nezabudnuteľný zážitok pri premietaní filmov. Nezabudnite, že sa však nemusíte riadiť len názorom predajcu, ktorý označuje najlepší model v obchode. Stojí za to pozrieť sa na vaše túžby a premýšľať o tom, ako budete zariadenie používať.

Cena soundbaru

Koľko by ste mali do nového SoundBaru investovať? To sa odvíja od toho, aké funkcie a parametre budete potrebovať. Cena sa tak môže pohybovať od pár desiatok € do niekoľkých stoviek €.

Cena soundbaru do 180 €

Za cenu do 180 € s DPH si vyberiete celý rad rôznych Soundbar, ktoré ponúkajú rôzne parametre a funkcie. Najlacnejšie SoundBar si vyberiete za cenu už okolo 40 € s DPH. Avšak tieto SoundBar neponúka extra dobrý pôžitok z hudby a filmov. Avšak nenáročným používateľom môžu modely s cenou do 40 € stačiť.

S cenou okolo 180 € si vyberiete pomerne slušné modely Soundbar, ktoré majú už dobrý výkon.

Cena SoundBar nad 180 €

Nad 180 € s DPH si vyberiete už veľmi kvalitné modely SoundBar s ktorými budete mať pekný zážitok nielen pri televízii. Vyberiete si tu aj modely so zvukovou kvalitou nad 5.1. Zvukový výkon môžete čakať aj nad 300 W. Niektoré modely ponúknu aj 600 W. Skoro samozrejmosťou je vo výbave aj subwoofer a pripojenie cez Bluetooth či Wi-Fi.

Značky Soundbar

S akými značkami SoundBar sa na našom trhu môžete stretnúť? Poďme sa na ne podrobnejšie pozrieť, nech o nich máte lepší prehľad a či tieto značky vyrábajú kvalitné Soundbar.

Stretnete sa najčastejšie s týmito značkami Soundbar:

 • Sony
 • Samsung
 • Yamaha
 • LG
 • JBL
 • Panasonic
 • Bose
 • Hama
 • Philips
 • Sharp

a stretnete sa aj s ďalšími značkami Soundbar.

Soundbar a pár slov záverom

V tomto článku ste sa dozvedeli o tom, ako si vybrať soundbar k vašej televízii. Povedali sme si o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať k výberu tohto druhu tovaru.

Dúfame, že sme vám s touto úlohou výbere nového Soundbar pomohli a vy si teraz vyberiete kvalitný model, ktorý bude presne podľa vašich predstáv a bude vám fungovať dlho bez jedinej závady.

Teraz už vám k nákupu stačí len pár posledných krokov. Stačí si iba váš vysnívaný produkt zakúpiť v niektorom z online obchodov a naplniť v ňom virtuálny košík. Soundbar nájdete skladom v mnohých internetových e-shopoch.

Z tabuľky s porovnaním vyššie sa prekliknite na server Heureka.sk, kde si môžete porovnať jednotlivé obchody a ich ceny vrátane recenzií a užívateľských skúseností s konkrétnym modelom Soundbar. Dozviete sa tam tiež, kde sú soundbar skladom a za akú sa predávajú cenu (vývoj ceny vás upozorní napríklad na rôzne zľavové akcie).

5/5 - (6 votes)

Mohlo by vás zaujímať