Menu Zavrieť

Meteostanice

meteostanica

Meteorologická stanica je malým zariadením, ktoré vykonáva neustále merania pomocou snímača a poskytuje prístup k informáciám o aktuálnych poveternostných podmienkach. Okrem toho meteostanice informuje o tlaku, teploty, vetra alebo vlhkosti. Niektoré meteostanice nielen meria podmienky, ktoré prevládajú vonku, ale tiež zobrazujú informácie o vnútornej teplote a vlhkosti vo vnútri budovy. Takéto zariadenia vám nezaberajú veľa miesta a patrí medzi stále populárnejšie tovaru. Domáce meteostanici využije naozaj každý.

Klasické teplomery vám meria len vonkajšiu teplotu. Meteostanice zvláda merať vnútornú a vonkajšiu teplotu, rýchlosť vetra, predpoveď počasia, tlak, vlhkosti vzduchu vnútorné a vonkajšie a zobrazí tiež aj vždy aktuálne hodiny a dátum. Meteostanice nájdete skladom v mnohých obchodoch.

Prečo si kúpiť meteostanicu?

Táto otázka určite napadne každého. Prečo si mám kúpiť meteostanicu, keď si môžu rozkliknúť predpoveď počasia všade na internete alebo stačí zapnúť televíziu či rádio?

Odpoveď je pomerne jednoduchá. Tieto informácie na internete a v TV nie sú tak presné. Kvalitné meteorologická stanica vám poskytne lokálne dáta, takže máte oveľa presnejšie informácie. Meteostanica vám oznámi informácie o tlaku, teploty, vlhkosti a zobrazí vám aj údaje o aktuálnom atmosférickom tlaku.

Ako meteostanice toto info získa? Získava ho pomocou snímača. Okrem vonkajšej teploty a ďalších údajov zvláda merať aj údaje vnútorné. Kvalitné a poriadna meteorologická stanica by mala mať viac snímačov, ktorá meria teplotu, atmosférický tlak a vlhkosť.

Výber a test najlepších meteostaníc

V tomto porovnaní sme pre vás vybrali 10 najlepších meteorologických staníc. Ako sme tieto modely vyberali? Vybrali sme ich podľa hodnotenia a dostupných recenzií používateľov a zákazníkov. Tieto modely sme následne zoradili do prehľadnej tabuľky. Tieto produkty si môžete zoradiť podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma nízka cena, môžete si zoradiť produkty podľa orientačné ceny s DPH.

NázovVzhľadDosah vonkajšieho snímača (m)Rozsah teplotyRozlíšenie °COrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Meteostanica Sencor SWS 4000Meteostanica Meteostanica Sencor SWS 400030-20°C až 60°C?19,90Zobraziť v obchodoch
Hyundai WS 2303Meteostanica Hyundai WS 230330-20°C až +50°C ?37,80Zobraziť v obchodoch
Emos AOK-5018BMeteostanica Emos AOK-5018B30-50°C až +70°C0.122,55Zobraziť v obchodoch
TFA Spring 35.1129.01Meteostanica TFA Spring 35.1129.0160-40°C až +60°C?55,90Zobraziť v obchodoch
GARNI 975Meteostanica GARNI 975150-40°C až +80 °C0.1149,90Zobraziť v obchodoch
Sencor SWS 4660Meteostanica Sencor SWS 466030-20°C až +60°C?23,10Zobraziť v obchodoch
Sencor SWS 9700Meteostanica Sencor SWS 9700150Neudáva sa?105,10Zobraziť v obchodoch
Netatmo Urban NWS01-ECMeteostanica Netatmo Urban NWS01-EC100-40°C až +65°C?156,67Zobraziť v obchodoch
Solight TE81Meteostanica Solight TE8160-40°C až +60°C?37,70Zobraziť v obchodoch
VENTUS 830Meteostanica VENTUS 830150-25°C až +60°C 0.1193,20Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na portál Heureka. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia meteostaníc od ich užívateľov.

Ako vybrať meteostanicu

Ak nechcete byť zaskočení aktuálnym počasím, potom stojí za to kúpiť si meteorologickú stanicu. Takéto zariadenie vám ukáže aktuálne počasie a tiež vás upozorní na atmosférické zmeny. Je to zariadenie, ktoré na základe skúmaných poveternostných podmienok dokáže vyhodnotiť počasie pre daný deň. Toto zariadenie zvyčajne plne nahradí klasickú predpoveď počasia ako ju poznáte z TV alebo internetu a ušetrí nám tak veľa času. Stačí sa len pozrieť na displej a už viete, ako sa obliecť.

Na trhu si môžete vyberať z rôznych modelov meteorologických staníc. Mnoho modelov má rôzne parametre a pokiaľ nevyberáte meteorologickej stanice každý deň, môže byť pre vás ťažké sa v týchto informáciách vyznať. Preto sme pre vás spísali tento článok, kde sa dozviete o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať pre výber meteostanice. Pozrieme sa na parametre ako je citlivosť merania, displej, vzhľad, rozmery, batérie, audio, cena a ďalšie.

Meteorologická stanica vám umožní naplánovať si víkendový výlet a oblečenie na celý deň.

Spôsob predpoveď počasia

Meteorologické stanice si môžeme rozdeliť podľa toho, ako predpovedajú počasie. V zásade sa meteostanica podľa tohto rozdelenia delí na 3 typy. Prvým je stanica s meraním barometrického tlaku. Ďalším stanica s pripojením k internetu a stanice so systémom Meteotime.

 • Predpoveď počasia pomocou barometra – Tieto stanice predpovedajú počasie pomocou barometra. Vďaka tomu dokážu vyhodnotiť budúce vývoj počasia. Tieto zariadenia s barometrom poskytujú dobrú lokálnu predpoveď počasia.
 • Predpoveď počasia z internetu – Túto meteostanicu musíte pripojiť k internetu. Tá si potom stiahne dáta o predpovedi počasia z prednastavených meteorologických serverov. Niektoré meteostanice môžu ďalej dáta posielať aj na váš chytrý telefón.
 • Predpoveď počasia Meteotime – Posledným spôsobom predpoveď počasia je systém Meteotime. Systém Meteotime je spravovaný švajčiarskym úradom pre meteorológiu. Ten posiela 2x za deň schválené dáta do vašej meteorologickej stanice. Samotná meteo stanice teda žiadne meranie nevykonáva. Nevýhodou je, že tieto dáta nie sú lokálne a nemusí byť 100% presná.

Rozsah merania

Meteorologické stanice je zariadením, ktoré dokáže určiť počasie daného dňa na základe presných výsledkov. Výsledky sú formulované na základe teploty, tlaku a vlhkosti. Modernejšie modely meteostaníc môžu tiež merať množstvo zrážok a rýchlosť vetra.

Čím je u danej veličiny širší rozsah meraných hodnôt, tým je výsledok merania zvyčajne presnejšie. Rozsah vnútorných teplôt býva menší, pretože vo vnútri sa nepredpokladajú vysoké rozdiely teplôt.

 • Rozsah vnútornej teploty – Rozsah vnútorných teplôt býva obvykle okolo – 10 ° C až 50 ° C. Ak potrebujete širší rozsah, možno si zakúpiť i drahšie modely, ktoré to umožňujú. Avšak pre domáce meranie postačí meteostanice s užším vnútorným rozsahom teplôt.
 • Rozsah vonkajšej teploty – Naopak pre vonkajšie meranie potrebuje meteostanice oveľa širší rozsah. Zvyčajne si vyberiete meteostanice s rozsahom okolo -20 ° C až 60 ° C. Stačí si vybrať prístroje, ktoré zodpovedajú nášmu podnebie. Pri výbere je dobré sa zamerať hlavne na spodnej hranici teplôt.

Dobré je sa tiež zamerať na to, aké veľké rozlíšenie merania teplôt daná meteostanice má. Rozlíšenie nám udáva to, aké zmeny je prístroj schopný zobraziť a zaznamenať. Horšie prístroje ukážu teplotu v celých stupňoch. Lepšie sú schopné zobrazovať teplotu v rádoch desatín ° C (0,1 ° C).

Displej meteostanice

Displej je jedným z najdôležitejších parametrov meteorologickej stanice. Dobré zariadenie je zariadenie, ktorého displej je podsvietený a umožňuje čítať výsledky pri slabom osvetlení. A čo viac, malo by byť dosť veľké, aby nám jeho informácie boli čitateľné a jasné. Niektoré modely majú farebný displej, ale to nie je nutné a rozhodne to zvyšuje ich cenu.

Napájanie

Meteorologické stanice sú obvykle napájané batériami typu AA. Ďalej si tiež môžete vybrať solárne zariadenie, ktoré je šetrnejšie k životnému prostrediu a je tak oveľa viac ekologické. Solárne meteostanica však nebudú dobre fungovať vtedy, keď je málo slnečných lúčov a tiež vám nebudú fungovať v temných miestnostiach.

Ukladanie dát a pripojenie k počítaču

Meteorologické stanice majú schopnosť ukladať dáta. To poteší všetkých ľudí, ktorí sú technickým typom. Ukladanie dát umožňuje neskoršie porovnanie a kompiláciu štatistík počasie. Niektoré modely meteostaníc môžu uložiť dokonca až 4000 záznamov. Tieto modely budú skvelým riešením pre amatérske meteorology. Niektoré možno tiež pripojiť k notebooku a preniesť do neho záznamy počasia. Do počítača je možné pripojiť klasicky cez USB kábel alebo pomocou Bluetooth pripojenia. Vďaka tomu si môžete dáta usporiadať a štatisticky ich vyhodnocovať. Toto môže byť dobré nielen pre amatérskych meteorology, ale aj pre pilotov alebo poľnohospodárov. Lepšie modely meteostaníc, ktoré ponúka prenos dát do PC, zvyčajne prichádza aj so software, ktorý dokáže dáta z meteostanice ďalej spracovávať.

Počet senzorov

Pre získanie najspoľahlivejšieho výsledku merania je vhodné vybrať si meteorologickú stanicu s väčším počtom senzorov. Môžete si vybrať meteorologické stanice dokonca až s 10 senzormi.

Funkcie a príslušenstvo u meteostaníc

Každá aj najjednoduchšie stanica má minimálne štyri funkcie merania počasie. Možno si vyberať aj z rôzneho príslušenstva. To sa veľmi nelíši od ostatného tovaru. Aké funkcie a príslušenstvo si možno vybrať? Na to sa poďme teraz pozrieť.

Funkcie a príslušenstvo:

 • Teplomer (meranie teploty) – Meranie teploty je logicky najzákladnejšie meranie akejkoľvek meteorologickej stanice. Napriek tomu nie u každého modelu funguje dobre a mnoho modelov môže ukazovať zlou teplotu (nepresnú). Preto je tak dôležité zvoliť zariadenie s vysoko kvalitným senzorom. Meteostanice by mala byť umiestnená na suchom a tmavom mieste, ktoré nám poskytne zodpovedajúcu hodnotu aktuálnej vonkajšej teploty.
 • Meranie vlhkosti (vlhkomer) – S pomocou vlhkomeru sme schopní merať vlhkosť vonku a vnútri domácnosti.
 • Meranie atmosférického tlaku (barometer) – Jedna sa o základné merania, ktoré mnoho zákazníkov očakáva od meteorologickej stanice. Meranie je vhodné pre ľudí, ktorí sú citliví na rozdiely atmosférického tlaku. Pokiaľ chcete merať atmosférický tlak, mal by byť model vybavený kvalitným samostatným barometrom.
 • Meranie zrážok – tento parameter sa meria špeciálnym senzorom, ktorým je nádoba umiestnená vonku. V nádrži sa hromadí voda a do zariadenia sa odošle informácie o jej hladine. Meranie zrážok nájdete predovšetkým u pokročilých modelov.
 • Rýchlosť a smer vetra (anemometer) – Tento parameter je obvykle často prítomný v novších modeloch meteostaníc. Umožňuje merať rýchlosť a často smer vetra, čo bude užitočné pre ľudí, ktorí často pracujú vonku. Ľudia žijúci v paneláku sa musí vzdať tohto parametra, pretože často nie je možné inštalovať taký senzor do panelového bytu.
 • Východ a západ slnka – Táto funkcia umožňuje zobraziť údaje o východu a západu slnka. Meteostanice by mala byť nastaviteľná pre Česko. Ak nie je, bude zobrazovať zlá dáta o východu a západu slnka.
 • UV žiareniu – to je ďalší parameter, ktorý sa nachádza v novších modeloch. Označuje index UV žiarenia, takže táto hodnota je užitočná pre ľudí, ktorí majú zvýšené riziko vzniku rakoviny.
 • Alarm / audio – Meteostanice môže byť vybavená aj audio (zvukovým) alarmom. Ten vás upozorní v prípade vybitia batérií alebo pri ďalších okolnostiach.
 • Upozornenie na zmenu počasia – Niektoré profesionálnejší modely sú vybavené upozornením, ktoré vás informujú o náhlej zmene počasia. Dokážu vás informovať s predstihom, takže napríklad viete, kedy je nutné upratať slnečníky, pretože sa dvíha vietor.
 • Predpoveď počasia – mnoho meteorologických staníc má schopnosť analyzovať výsledky na základe ktorých predpovedajú počasie na ďalšie dni.
 • Budík – umožňuje si nastaviť budík na konkrétny čas. Väčšinou môže hrať rôzne melódie a má viac nastavení (záleží na modeli).

Cena

Koľko by mala nová meteostanice stať? To sa odvíja predovšetkým od toho, čo všetko by mala merať.

Cena meteostaníc do 40 €

Čo si vyberiete za modely s cenovkou do 40 € s DPH? Najlacnejšie modely si môžete zakúpiť aj za cenu okolo 7 € s DPH. Za túto cenu toho meteostanice moc neponúknu a jedná sa skôr o vylepšené teplomery alebo budíky. U týchto modelov nenájdete často ani vlhkomer a ani barometer.

Cena od 40 € do 80 €

Tieto modely sa radí už medzi profesionálnejší modelmi. Vyberiete si tu modely aj s barometrom a vlhkomerom. Tieto modely majú aj pokročilý displej a celý rad rôznych nastavení. V tejto cenovej kategórii si zakúpite modely od značky TFA, ADE alebo GoGEN.

Cena nad 80 €

Chcete byť amatérskym meteorológom? Potom vám bude vyhovovať táto cenová kategória nad 80 € s DPH. Tieto modely majú medzi funkciami barometer, vlhkomer, snímač na rýchlosť vetra a dažďové zrážky. Ak potrebujete kvalitné a profesionálne meteostanicu, potom si ju vyberiete v tejto cenovej kategórii. Najdrahšie modely stoja aj pokojne okolo 300 € s DPH a viac.

Meteostanice: Značky

Na trhu nájdete mnoho rôznych značiek produktov. Čo od nich môžete očakávať? Ako kvalitný tovar vyrábajú a predávajú? Na to sa poďme zamerať v tejto časti článku.

Na trhu si vyberiete napríklad z týchto značiek meteostaníc:

 • Hyundai
 • Sencor
 • Emos
 • Solight
 • Garni
 • TFA
 • GoGEN
 • ADE
 • Oregon Scientific
 • X-SITE
 • technoline
 • Ventus
 • Netatmo
 • Auriol

a ďalšie.

Meteostanice Hyundai

Od značky Hyundai nájdete pomerne široký sortimenet meteorologických staníc. Medzi najpredávanejšie modely patria Hyundai WS 2303 alebo Hyundai WS 1070. Modely od značky Hyundai ponúka dobré funkcie ako je podsvietený displej, budík, barometer a mnoho ďalších užitočných funkcií a príslušenstva. Modely od značky Hyundai sa predávajú za cenu okolo 40 € s DPH a sú skladom v mnohých obchodoch.

Meteostanice Sencor

Značka Sencor pochádza pôvodne z Japonska. Zaoberá sa predajom a výrobou spotrebného tovaru a vznikla v roku 1969 v Japonsku. Od 90. rokov túto značku vlastní česká firma Fast ČR. Sencor sa zaoberá predajom mnohých spotrebičov, ktoré sú dobre cenovo dostupné. Kúpite od neho aj meteorologické stanice pre meranie počasie. Medzi ponúkaním meteostanica sa značka Sencor dokáže predrať medzi modelmi, ktoré ponúkajú dobrý pomer cena / výkon. Na našom trhu nájdete viac ako 50 rôznych modelov meteostaníc od značky Sencor. Medzi najpopulárnejšie model patrí Sencor SWS 4000 alebo Sencor SWS 212 RC. Modely od Sencor ponúka rôzne funkcie. Možno si vybrať produkty s vlhkomerom, budíkom alebo s podsvietením displeja. Modely od Sencor sú skladom prakticky všade.

Meteostanice Emos

Značka EMOS je českou značkou, ktorá bola založená v roku 1991 v meste Přerov. Od značky EMOS si zakúpite meteostanice, set top boxy, reflektory a veľa ďalšej elektroniky. Od tejto značky si zakúpite kvalitnú a dobre cenovo dostupné modely. Tieto modely vám zmerajú vnútornú a vonkajšiu teplotu, vlhkosť vzduchu, atmosférický tlak a mnoho ďalších veličín. Najpredávanejšie modely od EMOS sú Emos AOK-5018B alebo EMOS E0042 alebo EMOS E 8825. Tieto modely majú dobré hodnotenia a recenzie od zákazníkov a nájdete ich skladom v mnohých obchodoch.

Meteostanice Solight

Značka Solight je výrobcom osvetlenia, LED svietidiel, elektroinštalačného materiálu PC a samozrejme aj meteostaníc. Tieto meteostanice ponúkajú podsvietený displej, barometer, vlhkomer a ďalšie funkcie. Medzi často predávané modely od značky Solight patrí Solight TE 81 alebo Solight TE81W.

Meteostanice Garni

Garni vznikla okolo roku 1995. Od značky Garni si zakúpite lepšie prístroje, ktoré sa dajú použiť aj pre profesionálne meranie. Tieto modely sú o niečo drahšie. Zvládajú merať vhlkosť, barometrický tlak, smer vetra, zrážky a samozrejme aj vonkajšie a vnútorné teplotu.

TFA

Nemecká značka TFA ponúka rôzne meteorologické prístroje a teplomery. Vyberiete si tu meteostanice vyššej triedy a dokonca si vyberiete aj profesionálne modely. U týchto modelov od značky TFA nájdete barometer a mnoho ďalších užitočných funkcií a príslušenstva. Skladom sú tieto produkty v mnohých obchodoch.

GoGEN

Gogen je českou značkou a elektronika od tejto značky je vyrábaná v Česku. Od tejto značky si zakúpite Budíky, digitálne kamery, DVD prehrávače, rádiá, audio, reproduktory, tablety, slúchadlá a samozrejme aj meteorologickej stanice. Od tejto značky si vyberiete ako základnejšej modely, tak i pokročilých meteostanice, ktoré zmeria barometrický tlak, vlhkosť a ďalšie.

Test, recenzie a popis najlepších meteostaníc

Meteostanice Sencor SWS 4000

Prvý stanicou v našom porovnaní je model Sencor SWC 4000. Čo tento model ponúka? Je vybavený snímačom pre meranie vnútornej a vonkajšej teploty. Dokáže merať vlhkosť. Ponúka funkcie budíka, ukazovateľ vonkajšej teploty a podsvietenie displeja. Rozsah merania vnútornej teploty je 0 až 50 °C. Rozsah meranie vonkajšej teploty je -20 °C až 60 °C. Hodiny sú riadenie pomocou signálu DFC77. LCD displej je farebný a podsvietený. Model sa napája z batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia. Dosah vonkajšieho snímača je 30 metrov. Zákazníci hodnotia tento model veľmi dobre. Na našom trhu sa predáva za cenu okolo 20 € s DPH.

Hyundai WS 2303

Hyundai WS 2303 je moderne vyzerajúci meteorologická stanica. Zaujme vás predovšetkým svojím vzhľadom. Je vybavená kvalitným podsvieteným displejom, ktorý má dostatočne veľká čísla. Okrem teploty nájdete na displeji i čas a ďalšie dôležité informácie. Model je vybavený bezdrôtovými snímačmi, ktoré sa napája pomocou AA batérií. Dosah vonkajšieho snímača je 30 metrov. Rozsah merateľné teploty je -20 až 50 ° C. Je vybavený budíkom a vlhkomerom. Barometer u tohto modelu nehľadajte. Tento model zakúpite za cenu okolo 37,80 € s DPH.

Emos AOK-5018B

Domáce meteostanice EMOS AOK-5018B má dobré hodnotenie od užívateľov a umiestnila sa vďaka tomu ako ďalšie dobré zariadenie v našom porovnanie v tomto roku. Táto meteostanica okrem základných funkcií ponúka aj možnosť ukladania dát do pamäte a ich neskoršie zobrazenie. Displej je podsvietený. Vďaka tomu má dobrú viditeľnosť aj v tmavých miestnostiach a v okamihu, keď je málo prirodzeného svetla. Rozsah merateľné teploty je -50 ° C do +70 ° C. Rozlíšenie 0.1 ° C. Vo funkciách nájdete budík, barometer, ukazovateľ vonkajšej teploty, podsvietený displej a vlhkomer. Model meteostanice má dobré hodnotenie a predáva sa za cenu okolo 23 € s DPH. Tento model nájdete skladom v mnohých internetových obchodoch.

TFA Spring 35.1129.01

Ďalšia dobrá meteostanice, ktorá má dobré hodnotenie zákazníkov. Volá sa TFA Spring 35.1129.01. Toto zariadenie má farebný displej, ktorý je prehľadný. V prístroji je zabudovaný barometer, ktoré merajú atmosférický tlak. TFA Spring dokáže predpovedať počasie pomocou barometra. Snímač je bezdrôtové. Maximálne a minimálne teploty sa dajú uložiť do pamäte prístroja. Hodiny a dátum sú rádiom riadené. Rozsah merania vnútornej teploty je 0 ° C do + 50 ° C. Pre vonkajšie teploty je rozsah -40 ° C do + 60 ° C. Medzi funkciami nájdete budík, barometer, ukazovateľ vonkajšej a vnútornej teploty a vlhkomer. Dosah vonkajšieho snímača je až 60 metrov. Za koľko sa tento model meteostanice predáva? Na trhu ju nájdete za cenu, ktorá sa pohybuje okolo 55,90 € s DPH.

GARNI 975

Chcete o niečo profesionálnejšie meteorologickú stanicu? Potom si vyberte model meteostanice Garni 975 od českého výrobcu. Toto zariadenie vám ponúkne všetko, čo potrebuje k životu amatérsky meteorológ. Model ponúka rozsah merateľné teploty -40 až +80 ° C. Model ponúka kvalitný LCD displej na ktorom uvidíte všetko. Môžete si pohodlne prispôsobiť jas. Maximálnej a minimálnej teploty si môžete uložiť do pamäte. Model ponúka aj klasické funkcie ako je budík a zobrazenie aktuálnych hodín. Medzi informáciami nájdete aj pocitovú teplotu. Model obsahuje barometer a vlhkomer. Zvláda aj meranie zrážok. V balení nájdete aj konzolu pre umiestnenie na stenu. K tomuto modelu si môžete zakúpiť až 7 dodatočných snímačov. Dáta si môžete prenášať do PC cez Wi-Fi a ďalších zariadení. Model vás zvláda informovať pred náhlou zmenou počasia s dostatočným predstihom. Za koľko sa táto profi meteostanice predáva? Na našom trhu ju zakúpite za cenu okolo 149,90 € s DPH a nájdete ju skladom v mnohých obchodoch.

Meteostanice a pár slov záverom

V tomto článku ste sa dozvedeli o tom, ako si vybrať meteostanicu na domáce použitie. Povedali sme si o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať k výberu tohto druhu tovaru.

Dúfame, že sme vám s touto úlohou výberu novej meteorologickej stanice pomohli a vy si teraz vyberiete kvalitný model, ktorý bude presne podľa vašich predstáv a bude vám fungovať dlho bez jedinej závady. Dúfame, že odteraz budete mať vždy dokonalý prehľad o počasí vonku i vo vnútri.

Teraz už vám k nákupu stačí len pár posledných krokov. Stačí si iba váš vysnívaný produkt zakúpiť v niektorom z online obchodov a naplniť v ňom virtuálny košík. Meteostanici nájdete skladom v mnohých internetových e-shopoch.

Z tabuľky s porovnaním vyššie sa prekliknite na server Heureka, kde si môžete porovnať jednotlivé obchody a ich ceny vrátane recenzií a užívateľských skúseností s konkrétnym modelom meteostanice. Dozviete sa tam tiež, kde sú meteostanice skladom a za akú sa predávajú cenu (vývoj ceny vás upozorní napríklad na rôzne zľavové akcie).

5/5 - (2 votes)