Menu Zavrieť

Infrasauny

infrasauny

Pozitívne účinky infračerveného žiarenia sa už niekoľko desiatok rokov využívajú v zdravotníctve, v novorodeneckých inkubátoroch, pri rehabilitácii a pre relaxáciu. Infračervené žiarenie simuluje slnečné žiarenie so všetkými jeho pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus. Infračervené žiarenie má vplyv nielen na naše zdravie, ale tiež pomáha odbúravať stres a prispieva k psychickému uvoľneniu.

Takúto oázu pre fyzickú i psychickú regeneráciu si môžete zaobstarať aj k sebe domov. Môžete tak účinky infračerveného žiarenia vychutnávať, kedykoľvek chcete. Stačí si vybrať infrasaunu, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám, nájsť pre ňu vhodný priestor a máte dokonalé miesto pre oddych a ozdravenie tela i duše. Na rozdiel od fínskych sáun, infrasauny neprohřívají vzduch, ale prehrievajú telo zvnútra.

Ovládanie intenzity vyhrievanie a doplnkových funkcií je jednoduché.
Oproti návštevám verejných sáun, budete mať súkromie a účinky sauny si náležite užijete aj za zlomok ceny, ktorú vo verejných saunách zaplatíte – jeden saunovací cyklus vás bude stáť menej ako 0,188 €.

Infrasauna je skvelým prostriedkom pre každodenné odpočinok.
K umocneniu a zosilnenie atmosféry zo saunovania si kúpte vonné esencie a wellness kozmetiku, ktorá posilňuje pozitívne účinky saunovania na kvalitu pokožky.

Sauny možno rozdeliť do troch kategórií podľa ich kapacity – sauny pre jednu, dve alebo tri osoby. Dôležitými kritériami pre výber sauny sú infražiariče, funkcie, ktorými sauny disponujú a ich vybavenie.

Infrasauny: Porovnanie 10 najlepších infrasáun podľa hodnotenia zákazníkov

V tomto porovnaní sme pre vás vybrali 10 najlepších infrasáun. Ako sme ich vyberali? Vybrali sme ich podľa hodnotenia a dostupných recenzií používateľov a zákazníkov. Tieto modely sme následne zoradili do prehľadnej tabuľky. Tieto infrasauny si môžete zoradiť podľa vašich preferencií. Ak vás napríklad zaujíma nízka cena, môžete si zoradiť produkty podľa orientačné ceny s DPH a vybrať si tak najlacnejšie a zároveň najlepšie infrasauny.

NázovVzhľadPočet osôbMateriál kabínyOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
ProWell 222 RInfrasauna ProWell 222 R2Červený céder1700Zobraziť v obchodoch
Belatrix Vista 2Infrasauna Belatrix Vista 21Hemlock1153,46Zobraziť v obchodoch
Hanscraft ITALIA 2Infrasauna Hanscraft ITALIA 21Kanadský jedľovec778Zobraziť v obchodoch
France La Provance 2-3Infrasauna France La Provance 2-33Kanadský jedľovec1105Zobraziť v obchodoch
ProWell 111 RInfrasauna ProWell 111 R1Červený céder1511Zobraziť v obchodoch
Grand De Luxe L2 Basic LineInfrasauna Grand De Luxe L2 Basic Line2Kanadský jedľovec869Zobraziť v obchodoch
Belatrix Benton 2Infrasauna Belatrix Benton 22Kanadský jedľovec1153,46Zobraziť v obchodoch
HealthLand Standard 2002Infrasauna HealthLand Standard 20022Kanadský jedľovec802Zobraziť v obchodoch
Marimex Smart 1000 M 11105625Infrasauna Marimex Smart 1000 M 111056251Hemlock669Zobraziť v obchodoch
Marimex Popular 3001L 11105637Infrasauna Marimex Popular 3001L 111056372Hemlock969Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na portál Heureka. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia infrasáun od ich užívateľov.

Výhody infrasáun

Infrasaunu môžete inštalovať v rodinnom dome, ale aj v malom byte – zaberie približne toľko miesta, ako šatníková skriňa.
Podkladom pre infrasaunu môže byť linoleum, koberec alebo aj parkety.
Montáž infrasauny je jednoduchá – dvaja ľudia sú schopní nainštalovať ju, s pomocou iba skrutkovača, počas jednej hodiny.
Infrasaunu je potreba pripojiť do zásuvky s príkonom 230 V.
Energetickú spotrebou možno infrasaunu porovnať s naparovacou žehličkou.
Infrasaunu si môžete v závislosti od typu infražiaričov, použitých materiálov a funkcií, zaobstarať už za cenu od asi 800 €.
Infračervené žiarenie vyvolá intenzívne potenie už pri 45 až 50 ° C. Nemusíte tak byť vystavení príliš vysokej teplote vzduchu. Vďaka tomu sú infrasauny vhodné aj pre všetkých, ktorí zle vysoké teploty znáša.

Zdravotné aspekty infrasáun

Infrasauna pomocou infračerveného žiarenia prehrieva ľudský organizmus, čo spôsobuje prekrvenie jednotlivých partií tela a potenie. Počas potenie sa spolu s kvapkami potu z tela vyplavujú toxické látky, karcinogény, ťažké kovy, nikotín a ďalšie škodliviny.
Takéto intenzívne prekrvenie pohybového aparátu a všetkých orgánov zlepšia látkovú výmenu v tele, čím dochádza k očiste a obnove organizmu, ústupe únavy, zvýšenie intelektuálnej a fyzickej výkonnosti a odolnosti voči chorobám.

Infrasauna sa používa aj liečbe, rehabilitácii a prevenciu – znižuje stuhnutosť končatín, kĺbov, chrbta a tiež svalové napätie. Pomáha v liečbe kožných ochorení, psoriázy, poškodenie kože a hojí akné. Pleť je po infrasaunování hebká a jemná.

Infrasauna pomáha prekrviť kožu, odstrániť nečistoty a odumreté kožné bunky. Vďaka tomu pleť vyzerá zdravo a lepšie.

Infrasaunování je účinné tiež pri chudnutí a zmiernenie či odstránenie celulitídy – počas 30 minút v infrasaune môžete spáliť až 800 kcal, čo sa vyrovná počtu spálených kalórií počas behu na 5 kilometrov.

Infrasauna znižuje tiež chronický stres. Má pozitívny priaznivý vplyv na duševné zdravie, zníženie chronického stresu a tým na celkovú psychickú pohodu.

Infrasauna teda pomáha športovcom regenerovať organizmus po náročných športových aktivitách, ľuďom s ťažkosťami s pohybovým aparátom, všetkým, ktorí majú problémy s pleťou, so stresom a chcú redukovať svoju váhu.

Pôvod sáun

Sauny pochádzajú z Fínska. Všetci poznáme názov fínska sauna, čo je tradičný suchá sauna. Vo Fínsku bola sauna súčasťou každej dediny. Jej obyvatelia sa v saune schádzali za účelom rekreácie a spoločenskej konverzácie. Kvôli zdravotným a relaxačným účinkom sa saunovanie rozšírilo do rôznych častí sveta.
Vznikli aj iné druhy sáun, ktoré sa od tradičných sáun v rôznych aspektoch líšia.

Typy sáun

Fínska sauna

Fínska sauna je tradičná suchá sauna založená na vysokej teplote vzduchu v nej. Teplota vzduchu vo fínskej saune sa pohybuje okolo 100 ° C. Vlhkosť vo fínskej saune je nízka, pohybuje sa okolo 5%, pretože vyššia vlhkosť by pri vysokej teplote vo fínskej saune mohla spôsobiť popáleniny. Do fínskej sauny teda nikdy nevstupujte mokrí.

Vlhká sauna

Vlhká sauna je opakom fínskej sauny. Teplota vlhké sauny dosahuje maximálne 70 ° C, pričom vlhkosť dosahuje k 80%. Príkladom vlhké sauny je sauna turecká, rímska alebo parné kúpele.

Parná sauna

Parná sauna je druhom fínskej sauny. V parnej saune je najnižšia teplota, ale najvyššia vlhkosť. Teplota sa pohybuje okolo 40 ° C. S parnými saunami sa stretnete často vo wellness centrách a vodných svetoch, kde môžu byť prezentované pod názvom „para“.

Bio sauna

Bio sauna patrí medzi najnovšie typ sáun. Kombinuje výhody parnej a suchej sauny. Teploty dosahujú 60 až 70 ° C. Vlhkosť vzduchu je 30 až 60 ° C. Bio sauny sú ideálne pre všetkých, ktorí zle znáša vysoké teploty v tradičnej saune a vysokú vlhkosť v parnej saune. Bio sauna je vhodná aj pre deti, kardiakov a všetkých, ktorí sa saunou len začínajú. Ako doplnok sa v bio saune používajú éterické a aromatické oleje, ktoré pomáhajú dýchacím cestám a prispievajúce k uvoľneniu a relaxáciu.

Infra sauna

Infrasauna funguje na princípe infračervených žiaričov. Toto žiarenie dokáže preniknúť až 4 centimetre pod kožu, čím dochádza k prehriatiu celého tela. Infrasauny neohrievajú okolitý vzduch a pôsobí tak priamo na vaše telo. Veľkou výhodou infrasáun je, že ich môžete jednoducho inštalovať aj do malého bytu, kde zaberú len priestor veľkosti šatníkovej skrine. Infračervené žiarenie je podobné slnečnému žiareniu, nemá teda na okolie sauny a váš byt negatívny vplyv. Oproti slnečnému žiareniu nemá negatívny vplyv ani na vašu kožu – či už na jej štruktúru alebo farbu.

Ohrievače

Hlavnou súčasťou infražiariče sú ohrievače produkujúce teplo. Existuje niekoľko druhov ohrievačov – keramická ohrievače, karbónové žiariče, svetelná keramická ohrievače a full spektrálnej ohrievače.

Keramické ohrievače

Keramická ohrievače sa ohrievajú na veľmi vysokú teplotu – 250 až 300 ° C. Z toho dôvodu sú kryté ochrannou mrežou. Ich výhodou je rýchle nahrievanie a dlhá životnosť dosahujúce až 60 rokov, ak sa budete 3krát týždenne saunovať po dobu 45 minút. Kúpite ich za nízku cenu. Majú však vyššiu spotrebu.

Karbónové ohrievače

Karbónové ohrievače majú povrchovú teplotu od 70 do 170 ° C. Doba nahrievania je dlhšia ako u keramických ohrievačov. Spotreba je však nižšia ako u ohrievačov keramických. Oproti keramickým ohrievačom efektívnejšie rozdeľujú žiarenia po celej infrasaune, sú teda aj efektívnejšie, ale aj drahšie, pretože ich výroba je zložitejšia. Životnosť karbónových ohrievačov môže byť až 90 rokov.

Svetelné keramické ohrievače

Povrchová teplota keramických ohrievačov sa pohybuje od 300 do 500 ° C. Pretože okrem tepla vyžarujú tiež svetlo, majú silnejší zdravotné účinky na ľudský organizmus. Svetelná keramická ohrievače sa rýchlo nahrievajú a kabínu vďaka tomu môžete použiť za kratšiu dobu. Ich životnosť sa pohybuje okolo 60 rokov.

Full spektrálne ohrievače

Full spektrálnej ohrievače sú najmodernejšie žiariče s neobmedzenou životnosťou. Pred začiatkom saunovanie nemusíte čakať, pretože sa nahrejú ihneď. Ako jediné vydávajú tiež krátkovlnné žiarenie, ktoré preniká najhlbšie pod kožu a má tak lepší zdravotný účinky. Full spektrálnej ohrievače sú najúčinnejšie a najúspornejšie. Sú však drahšie.

Vlnová dĺžka

Okrem materiálu je dôležité venovať pozornosť aj vlnovej dĺžke. Vlnová dĺžka je udávaná v mikrónoch.

IR-A

IR-A sú krátke vlny s dĺžkou 0,07 – 1,4 mikrónu. Tieto vlny preniknú až do podkožia, vďaka čomu majú najvyššiu vplyv na zdravie.

IR-B

IR-B sú stredné vlny s dĺžkou 1,4 – 3 mikróny. Tieto vlny nepreniknú do takej hĺbky, ako IR-A vlny, ale majú aj pozitívne liečebné účinky.

IR-C

IR-C sú dlhé vlny s dĺžkou nad 3 mikróny. Majú minimálny vplyv na zdravie, pretože prehrievajú len kožu.

Materiál kabíny infrasauny

Kabína infrasauny je tvorená sendvičovou stenou s izoláciou. Zvnútra i zvonku je obložená drevom. Je tým dosiahnutá prírodného vzhľadu a súčasne komfortu dotyku pri používaní sauny.
Podľa toho, z akého dreva je infrasauna vyrobená, sa z nej môžu uvoľňovať aromatické živice, ktoré pôžitok zo saunovania umocní.
Dvere infrasauny bývajú zo skla s povrchovou úpravou (kalenej alebo dymové).

Drevo na výrobu infrasauny

Hemlock

Hemlock je drevo z kanadského jedlovca. Kanadský jedľovec je bez hrčí. Neobsahuje živice a nevydáva žiadnu vôňu. Hemlock má svetlo hnedú až ružovkastú bare s tenkými prúžkami.

Céder

Céder je luxusný drevo odolné voči vlhkosti s obsahom vysokého množstva esenciálneho oleja, ktorý sa z neho počas saunovania vylučuje a umocňuje tak zážitok zo saunovania. Céder má svetlo hnedú až tmavohnedú farbu, bez hrčí.

Škandinávsky smrek

Hustota dreva škandinávskeho smreku je vďaka jeho severskému pôvodu vyššia ako u smrekov z našich nadmorských výšok. Majú svetlú farbu a malé hrče.

Abachi

Abachi je africká vŕba. Vďaka svojej nízkej tepelnej vodivosti pri kontakte s pokožkou nepáli. Svetlé drevo abachi je využívané predovšetkým vďaka tejto svojej vlastnosti pre výrobu častí sauny, ktoré prichádzajú bezprostredne do styku s našimi telami – teda s lavicami, opierkami a podlahovými rošty.

Osika

Osikový drevo je trvanlivé, bez hrčí s jemnou kresbou. Dobre absolvuje vlhkosť.

Príkon a spotreba infrasauny

Príkon je u infrasáun zásadný pre rýchlosť nahrievanie a výkon sauny. Infrasauna by mala mať príkon okolo 1700W. Infrasauny sa slabším príkonom sa nahrievajú dlhšiu dobu a sú celkovo menej výkonné. Príliš vysoký príkon už na výkon infrasauny nemá výrazný vplyv. Zvyšuje ale jej spotrebu.
Spotreba infrasauny nie je príliš vysoká. Na jedno saunovanie sa pri priemernej cene 0,15 € za 1 kWh je:
Infrasauna po 1 osobu – priemerná spotreba je 1,3 kWh, cena za 40 minút saunovania + 10 minút predohrev, je 0,162 €.
Infrasauna pre 2 osoby – priemerná spotreba je 1,8 kWh, cena za 40 minút saunovania + 10 minút predohrev, je 0,226 €.
Infrasauna pre 3 osoby – priemerná spotreba je 2,7 kWh, cena za 40 minút saunovania + 10 minút predohrev, je 0,34 €.
Fínska sauna – priemerná spotreba je 9 kWh, cena za 40 minút saunovania + 10 minút predohrev, je 1,134 €.

Výbava a doplnky infrasauny

Infrasauny sú väčšinou vybavené okienkom alebo odvetrávaním umožňujúcim pravidelnú cirkuláciu vzduchu v kabíne.
Ovládanie infrasauny sa nachádza zvonku, vnútri alebo zvonku aj vnútri. Lacnejšie modely infrasáun mávajú ovládanie väčšinou zvonku. Počas saunovania tak nemôžete meniť podmienky vo vnútri sauny. Aby ste si počas saunovania mohli podľa svojej aktuálnej potreby nastavovať parametre saunovanie, vyberte si saunu, ktorá má ovládanie v kabínke.
Väčšina druhov sáun má podlahové kúrenie, čo je počas saunovania veľmi príjemné.
Pokiaľ vo výbave sauny nie sú opierky, môžete si ich v niekoľkých rôznych prevedeniach dokúpiť zvlášť. Opierky sú dôležité, aby ste si počas saunovania mohli pohodlne sadnúť a uvoľniť sa. V infrasaunách ako opierky často slúži kryty ohrievačov.
Zdravý a čerstvý vzduch pri niektorých modeloch zabezpečuje ionizátor, ktorý súčasne likviduje aj nebezpečné látky.
Medzi časté vybavenia infrasáun patrí tiež svetelná terapia, ktorá je zabezpečená LED diódami meniacimi farbu podľa toho, akú farbu si prajete. Niektoré farby sú vhodné pre hlbšie relaxáciu, iné povzbudzujú telo i myseľ.
Niektoré infrasauny môžu mať praktické doplnky, ako poličku, na ktorú si môžete odložiť nápoj, lampičku na čítanie alebo napríklad vešiak na župan a uteráky. Drahšie modely môžu mať zabudovaný audio systém umožňujúci prehrávať v infrasaune hudbu alebo si saunovanie spríjemniť počúvaním audiokníh. Niektoré typy audiosystémov umožňujú iba prepojenie zariadení, ako je mp3 prehrávač alebo telefón. Niektoré môžu mať zabudované rádio alebo čítačku SD kariet.

Rozmery

Rozmery infrasauny sa odvíja od počtu osôb, ktoré sa budú súčasne saunovať. Môžete si vybrať z modelov pre 1, 2 alebo 3 osoby. Môžete však naraziť aj na modely, v ktorých sa súčasne môže saunovať aj 5 a viac osôb.
Najmenší infrasauny majú veľkosť 1 m do šírky, 1 m do hĺbky a výšku okolo 190 centimetrov. Sauny pre viac osôb sú samozrejme väčšie. Môžete si zaobstarať infrasaunu v tvare obdĺžnika alebo rohový model, ktorý nezaberie toľko miesta. Infrasaunu si tiež môžete nechať postaviť na mieru podľa svojich špecifických požiadaviek.

Umiestnenie a montáž infrasauny

Infrasaunu možno vďaka jej jednoduchej konštrukcii umiestniť takmer na akékoľvek miesto. Stačí miesto zodpovedajúce veľkosti infrasauny a zásuvka, do ktorej sa infrasauna zapojí. Na umiestnenie infrasauny nie sú potrebné žiadne špecifické podmienky, pretože nevydáva žiadnu vlhkosť ani teplo, a chladenia je zabezpečené cirkuláciou okolitého vzduchu. Iba niektoré typy infrasáun by nemali byť umiestnené v blízkosti zdroja vody. Preto sa vždy riaďte návodom a pokynov výrobcu.
Montáž prebieha tak, že zložíte k sebe panely a prepojíte káble, ktoré saunu tvoria. V dvoch ľuďoch zaberie montáž infrasauny necelú hodinu. Hneď potom už môžete sauny začať používať.

Infrasauna a jej cena

Cena infrasauny sa pohybuje podľa jej príkonu, ohrievačov, použitého dreva, veľkosti, funkcií a príslušenstva. Najlacnejšie infrasaunu si kúpite už za cenu do 800 €.

Cena do 800 €

Najlacnejšie sú infrasauny pre jednu až dve osoby, s keramickými i karbónovými ohrievačmi a príkonom od 1 100 W do 1 400 W a menšie výbavou. Výkon pri drahších modeloch už môže dosahovať príkon 1 900 W a viac. Drahšie typy infrasáun môžu mať podlahová ohrievača, ionizátor a ďalšie doplnky.

Cena od 800 € do 1 400 €

V strednej cenovej relácii nájdete sauny pre dve až tri osoby s príkonom okolo 2 000 W, s podlahovým kúrením, ionizátorom, ozonátorom, audio systémom a ďalším vybavením. Súčasťou týchto infrasáun býva aj LED svetelná terapia.

Cena nad 1 400 €

Najdrahšie typy infrasáun disponujú rôznymi funkciami – napríklad LED svetelnou terapiou, ozonátorom, ionizátorom, audio systémom, dostatočne vysokým príkonom i veľkosťou umožňujúci saunovanie celej rodiny. Majú podlahové kúrenie a pestré príslušenstvo, ako napríklad lampičku na čítanie, vešiak na župan a poličku na knihy a nápoje. Medzi drahšími infrasaune si vyberiete aj drahšie dizajnové kúsky, napríklad infrasaunu so stenami z tónovaného dymového skla.

Ako sa v infrasaune saunovať

Počas saunovania v infrasaune je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel.

Pred vstupom do infrasauny

Než do infrasauny vstúpite, nastavte ju na najvyššiu teplotu. Vypite pohár vody, natiahnite sa a osprchujte. Po sprche sa dôkladne osušte. Pripravte si niekoľko uterákov – uterák, na ktorom budete sedieť, uterák, do ktorého sa obalíte pre vyššiu intenzitu potenia, uterák na utieranie potu a hrubšie uterák alebo žinku na odstránenie odumretých kožných buniek. Pokiaľ si počas saunovania budete pleť otierať hrubším uterákom, prekrvíte ju a vďaka odstránenie odumretých kožných buniek, bude pleť pôsobiť sviežim a omladeným dojmom.

Vstup do infrasauny

Do infrasauny môžete vstúpiť, ešte, než je úplne vyhriata. Počas saunovania si upravujte teplotu tak, aby vám bola nastavená teplota príjemná. Odporúča sa udržiavať najvyššiu možnú teplotu a regulovať vzduch strešné ventiláciou alebo pootvorením dvierok. Ohrievače sú v infrasaune umiestnené tak, že najlepšie účinkujú sede. Preto by ste sa saunovať mněl práve sede. Odporúčaná doba pre pobyt v infrasaune je 30 až 40 minút.

Po skončení saunovaní

Keď dokončíte saunovanie, otvorte dvere a niekoľko minút sa ochladzujte vzduchom. Vypite pohár vody, aby ste doplnili tekutiny, ktoré ste počas potenie stratili. Potom sa môžete vlažnou vodou osprchovať a opláchnuť z tela pot. Ihneď po saunovaní sa vyhnite použitia šampónov a sprchových gélov, pretože po saunovaní ešte otvorené póry by sa mohli zaniesť.

Kedy je vhodné používať infrasaunu?

Ideálna doba pre saunovanie ja ráno. Infrasauna vás príjemne naštartuje a nabije energiou na celý deň. Saunovanie večer vám pomôže na relaxáciu a uvoľnenie po náročnom pracovnom dni.

Vplyv infrasauny na zdravie

Zdraviu prospešné účinky infrasauny sa využívajú v zdravotníctve pri rehabilitáciách, ale aj v inkubátoroch. Infražiarenie má pozitívny vplyv na stuhnuté kĺby, chrbát, končatiny a kardiovaskulárny systém. Prekrvuje telo a pokožku. Pleť je pružnejšia, pevnejšia a zdravšie. Infražiarenie pomáha liečiť akné, ekzémy, celulitídu a čistí upchaté póry. Zvýšená teplota obmedzuje šírenie baktérií a vírusov, niektoré úplne zničí.

Pravidelné saunovanie v infrasaune zlepšuje krvný obeh, činnosť srdca, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, pozitívne ovplyvňuje hladinu kyseliny mliečnej v svaloch a pomáha detoxikovať organizmus. Počas saunovania dochádza k vyplavovaniu hormónov šťastia – endorfínov. Vďaka tomu sa cítite uvoľnenie a vyrovnanejší. Nižšie teploty pri saunovaní sú vhodné k predhriatie tela pred cvičením.

Vplyv infrasauny na chudnutie

Prečo sa vďaka saunovanie chudne?

Pravidelné saunovanie pomáha k regenerácii tela, posilnenie obranyschopnosti, k jeho regenerácii, pocitu pohody a zahriatie metabolizmu. Všetky tieto aspekty pomáhajú k zdravému spaľovanie tukov. Aby ste pri chudnutí dosiahli čo najlepšie výsledky, skombinujte saunovanie s nejakou športovou aktivitou, napríklad s plávaním.

Ako sa správe saunovať, aby ste chudli

Ak počas saunovania chcete schudnúť, mali by ste dodržiavať niekoľko zásad. Pred saunovaním sa osprchujte a utrite do sucha. Do ifrasauny si vezmite niekoľko uterákov navyše, aby ste nimi mohli priebežne otierať pot a docieliť tým vyššieho efektu ďalšieho potenie. Či už do sauny vstúpite v čase, keď sa ešte len rozohrieva, alebo keď už je rozohriata, ozajstné potenie príde asi po pätnástich minútach.

Infrasauny a pár slov na záver

V tomto článku ste sa dozvedeli o tom, ako si vybrať novú infra saunu, ktoré vám umožní počuť všetko. Povedali sme si o dôležitých parametroch, ktoré je dobré poznať pre výber tohto druhu tovaru.

Dúfame, že sme vám s touto úlohou výberu novej infrasauny pomohli a vy si teraz vyberiete kvalitný model, ktorý bude presne podľa vašich predstáv a bude vám fungovať dlho bez jedinej závady.

Teraz už vám k nákupu stačí len pár krokov. Stačí si iba váš vysnívaný produkt v podobe novej infrasauny zakúpiť v niektorom z online obchodov a naplniť v ňom virtuálny košík.

Z tabuľky s porovnaním vyššie sa prekliknite na server Heureka, kde si môžete porovnať jednotlivé obchody a ich ceny vrátane recenzií a užívateľských skúseností s konkrétnym modelom infrasauny. Dozviete sa tam tiež, ktoré infrasauny sú kde skladom a za akú sa predávajú cenu v rôznych obchodoch.

5/5 - (6 votes)

Mohlo by vás zaujímať