Menu Zavrieť

Alavis pre ľudí: Výber kĺbovej výživy, ALAVIS, recenzie a informácie

alavis pre ludi
Alavis patrí medzi kĺbové prípravky, ktoré sú určené hlavne pre použitie vo veterine. Alavis je pôvodne kĺbovým veterinárnym liečivom určeným hlavne pre kone. Na trhu nájdete od ALAVIS niekoľko druhov prípravkov, sú určené ako pre kone, tak aj mačky a psy. Poslednou dobou si ľudia začali kupovať tieto kĺbovej prípravkami aj pre seba. Mnoho ľudí verí, že veterinárne prípravky sú oveľa kvalitnejšie, a že majú na ich kĺby pozitívny účinok. Toho sa chopil aj výrobca Alavis a uviedol na trh prípravok, ktorý je určený pre ľudí.

Ak nechcete používať prípravky, ktoré sú určené pre zvieratá, môžete si zakúpiť špeciálne vyvinutý doplnok stravy s firmou Alavis, ktorý je určený a schválený pre používanie ľuďmi. Tento prípravok sa volá Barnys Triple Blend Extra.

Najlepšie prípravky kĺbovej výživy

Vybrali sme pre vás tých 9 najlepších prípravkov pre kĺby. Vyberte si tú najlepšiu kĺbovú výživu dostupnú na našom trhu. Analyzovali sme veľa dostupných značiek a produktov dostupných v internetových obchodoch. Tiež sme porovnali a prečítali všetky recenzie užívateľov a vybrali sme pre vás tie najlepšie prípravky na kĺbovú výživu. Jednotlivé produkty sme pre vás zoradili do prehľadnej tabuľky, ktorú si môžete triediť presne podľa vašich preferencií. Môžete si tak napríklad vybrať najlacnejšie preparáty na kĺbovú výživu.

Alavis

NázovVzhľadObsah baleniaUrčenieOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Alavis pre ľudí Barny's Triple Blend ExtraVýživa pre kĺby Barny's Triple Blend Extra700 gPre ľudí40,40Zobraziť v obchodoch
Alavis pre ľudí Barny's Sioux MSMVýživa pre kĺby Barny's Sioux MSM600 gPre ľudí21,29Zobraziť v obchodoch
Alavis Triple BlendVýživa pre kĺby Alavis Triple Blend700 gPre kone37,90Zobraziť v obchodoch
Alavis Triple Blend Extra SilnýVýživa pre kĺby Alavis Triple Blend Extra Silný700 gPre kone43,99Zobraziť v obchodoch
Alavis DuoflexVýživa pre kĺby Alavis Duoflex387 gPre kone32,90Zobraziť v obchodoch

Alternatívne doplnky stravy k prípravku Alavis

NázovVzhľadObsah baleniaUrčenieOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Barny's Celadrin Extra silnýBarny's Celadrin Extra silný60 tablietPre ľudí13,30Zobraziť v obchodoch
Orling Geladrink ForteOrling Geladrink Forte420 gPre ľudí30,60Zobraziť v obchodoch
Walmark Proenzi 3 plusWalmark Proenzi 3 plus180 tablietPre ľudí22,20Zobraziť v obchodoch
Cemio KamzíkCemio Kamzík60 tablietPre ľudí10,70Zobraziť v obchodoch
Po kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ budete presmerovaný na porovnávací portál Heureka. Na ňom si môžete porovnať ceny jednotlivých obchodov a prečítať si recenzie a hodnotenia užívateľov u rôznych produktov kĺbovej výživy.

Recenzie, popis a hodnotenie doplnkov stravy

V tejto časti článku sa zameriame na opis a recenzie jednotlivých produktov. Tieto produkty sú rovnaké ako v tabuľke – viď naše porovnanie vyššie.

Alavis pre ľudí Barnys Triple Blend Extra

Alavis pre ľudí Barnys Triple Blend Extra

Kĺbová výživa Barnys Triple Blend Extra je doplnkom stravy, ktorý je určený pre ľudí. Bol vyvinutý v spolupráci so značkou Alavis. Jedná sa teda o Alavis pre ľudí. Tento prípravok sa hodí pre aktívnych jedincov. Zloženie: kolagén, MSM a chondroprotektívne látky. Svojím zložením prispieva k zlepšeniu vášho pohybového aparátu. Napomáha aj chránenie kĺbov. Výrobca tvrdí, že prípravok prispieva k celkovej dobrej kondícii jedinca. Aké je dávkovanie tohto lieku? Užíva sa 1 odmerka tohto lieku denne. Rozmieša sa aspoň v 200 ml vody.

Aké sú recenzie na tento produkt? Zákazníci si tento doplnok stravy na kĺby chvália. Niektorým sa začali prejavovať účinky asi až po cca 8 týždňoch. Ďalej zákazníci tvrdia, že tento produkt je asi to najlepšie pre vaše kĺby.

Cena

Koľko Barnys Triple Blend Extra stojí? Tento produkt sa predáva za cenu okolo 40,40 € s DPH. Nájdete ho skladom v mnohých rôznych obchodoch.

Alavis pre ľudí Barnys Sioux MSM

Barnys Sioux MSM

Ďalšie kĺbová výživa vyvinutá v spolupráci s Alavis od výrobcu Barnys . Jedná sa o Barnys Sioux MSM. Jedná sa o balenie 600 g. Dokáže podporiť vaše pohybové ústrojenstvo a asi aj zmierniť bolesť. Čo tento doplnok stravy na podporu starostlivosti o kĺby obsahuje? Zloženie obsahuje organicky viazanú síru, vitamín C, kolagén prvého a druhého typu a kolagénne proteín z rýb.

Aké sú recenzia pre produkt Barnys Sioux MSM? Zákazníci tento produkt väčšinou chvíľou. Ďalej zákazníci tvrdia, že im pomáha zmierniť bolesť a zmierňuje pocit bolesti pri športovej činnosti.

Cena

Koľko peňazí budete potrebovať k nákupu Barnys Sioux MSM? Cena za tento produkt sa pohybuje okolo 21,29 € s DPH.

Alavis Triple Blend

Alavis Triple Blend

Výživa na kĺby pre kone. Tento prípravok zaistí podporu pri skokoch. Jedná sa o komplexné kĺbovú výživu pre dospelých kone. Zloženie tohto veterinárneho prípravku je MSM, značkový kolagén a chondroprotektívne látky. Prípravok má pôsobiť na zmiernenie bolesti kĺbov. Má tiež pozitívne prispieť k celkovému zdravotnému stavu zvieraťa. Ide o prípravok, ktorý je určený pre kone.

Aká je cena Alavis Triple Blend? Cena za tento produkt sa pohybuje okolo 43,99 € s DPH.

Barnys Celadrin Extra silný

Barnys Celadrin Extra silný

Doplnok stravy pre ľudí na podporu kĺbov a pohybového aparátu. Pochádza od výrobcu Barnys . V komplexe sa nachádza Vitamín C a esterifikované mastné kyseliny. Prípravok je vo forme ľahko vstrebateľných kapsúl.

Aké sú recenzie na produkt Barnys Celadrin Extra silný? Recenzia sú pozitívne. Zákazníci tvrdia, že po nejakej dobe užívania im nastala úľava od pocitu bolesti.

Cena

Koľko tento doplnok stravy stojí? Cena sa pohybuje okolo 13,30 € s DPH a nájdete ho skladom v mnohých obchodoch.

Kde zakúpite Alavis pre ľudí

Prípravky od značky Alavis a podobné produkty môžete zakúpiť v mnohých internetových obchodoch lekární. Tieto produkty zakúpite napríklad v mnohých obchodov, ktoré nájdete nielen na internete. Ak neviete, kde si daný produkt zakúpiť, pozrite sa do tabuľky vyššie, kde si po kliknutí „Zobraziť v obchodoch“ vyberiete daný produkt v rôznych obchodoch a zobrazíte si aj hodnotenie užívateľov, pretože po kliknutí na tento odkaz ste presmerovanie na porovnávaciu portál Heureka a viac informácií.

Čo je Alavis a na čo sa používa

Alavis je kĺbovým prípravkom určeným hlavne pre veterinárne použitie. Môžete si vybrať aj produkty, ktoré boli vďaka popularite ALAVIS vyvinuté aj špeciálne pre použitie pre ľudí. Možno zakúpiť napríklad produkt Barnys Triple Blend, ktorý bol vyvinutý v spolupráci so značkou Alavis.

Rad ľudí užíva tento druh lieku kvôli tomu, že majú výrazný pocit, že ich prestali bolieť kĺby a zlepšila sa im celková pohyblivosť. Ďalším dôvodom, ktorí zákazníci často uvádzajú je to, že je podľa nich daný prípravok lacnejšie, než ostatné produkty. Ak je to pravda necháme na vašom posúdení. Jednotlivé ceny si môžete zobraziť v tabuľke vyššie, kde sú porovnané rôzne produkty kĺbovej výživy.

Je pre vás Alavis vhodný?

Ak si vyberiete produkt, ktorý je určený pre ľudí, potom áno. Neodporúčame si vyberať prípravky, ktoré sú určené výhradne pre zvieratá, pretože veterinárne prípravky nepodliehajú rovnakým kontrolám, ktorým podliehajú klasické lieky či doplnky stravy určené výhradne pre ľudí.

Ďalej je nutné dbať na to, že tieto prípravky, ktoré sú určené pre kone či iné zvieratá, sa zle dávkujú. Dávkovanie týchto prípravkov pre ľudí nie je vôbec jednoduché. Dať si správnu dávku tohto lieku teda nie je vôbec jednoduché.

Rozhodne neodporúčame kúpu prípravkov pre kone, ak ho budete používať iným spôsobom, než pre ktorý je určený.

Názory odborníkov na prípravky pre kone

Aké sú názory odborníkov na problematiku používanie prípravkov, ktoré sú určené pre kone? Fungujú vôbec tieto prípravky? Posúďte sami. Nižšie vám prezentujeme názory od rôznych odborníkov, ktoré sa problematikou užívania zaoberajú.

Veterinár Radek Bayer v článku na Lidovky.cz sa k tejto problematike vyjadril takto:

veterinárne prostriedky sú možno trochu účinnejší, než prípravky pre ľudí, pretože obsahujú viac účinných látok. Navyše je to pre ľudí aj lacnejšie, taký finančný bonus.Radek Bayer, veterinár

Veterinár Jan Chvátal v článku na Lidovky.cz varuje pred možným poškodením pečene pri užívaní týchto prípravkov.

aké sú vedľajšie účinky neviem, ale mohlo by to poškodiť pečeň.Ján Chvátal, veterinár

Účinnosť ALAVIS a podobných prípravkov: Funguje to?

Mnoho ľudí a zákazníkov sa po použití prípravkov na kĺby cíti oveľa lepšie. Tiež nájdeme na internete mnoho zástancov daného prípravku, ktorí tvrdia, že kĺbová výživa pre nich funguje a nedajú na ňu dopustiť. Avšak ide o osobnú skúsenosť každého zo zákazníkov.

Väčšina odborníkov sa odo o to, či vôbec podobné produkty fungujú. Niektorí tvrdia, že sa tieto prípravky rozloží pri trávení a do kĺbov sa tak vôbec nedostanú. Niektorí odborníci považujú pozorované efekty prípravkov na podporu kĺbov iba za placebo efekt. Mnoho odborníkov je k týmto prípravkom značne skeptických.

Všeobecne platí, že by ste mali užívať všetko s mierou a to vrátane lieku na podporu kĺbov. Síce zatiaľ nenájdeme relevantné a podložené informácie o tom, či sú podobné prípravky pre ľudí škodlivé, ale to neznamená, že liek zrovna pre vás nemusí byť nijako škodlivý. Pamätajte na to, že dávka robí jed. Preto používajte tieto prípravky opatrne a s rozmyslom, pretože zdravie máme len jedno.

Recenzie produktu Alavis

Na internete možno nájsť mnoho recenzií produktu Alavis. Ako ho používatelia najviac hodnotia? Mnoho ľudí doplnky na kĺby pre ľudí alebo produkty Alavis pre kone hodnotí kladnú recenzií a má s týmito produktmi teda kladnú skúsenosť.

Jedným z najpredávanejšie produktov na kĺby je prípravok Alavis Triple Blend, ktorý je označený ako extra silný prípravok. Tento produkt je ale určený len pre kone. Prípravky pre kone sú určené pre tráviaci trakt kone a nie sú moc vhodné pre človeka, avšak mnoho ľudí si ho kupuje pre svoje použitie.

Alavis pre ľudí a jeho užívanie

Chuť ALAVIS a podobných produktov nie je najlepšia. Jeho chuť sa vám môže zdať ľahko horkastá. Môžete si tento produkt namiešať do vody, čaju či jogurtu. Možno ho pridať napríklad aj do ovocného džúsu. Záleží len na vás čo vám bude najviac vyhovovať.

Záverom

Povedali sme si dôležité informácie o ALAVIS pre ľudí. V článku ste našli aj alternatívy k tomuto výrobku. Povedali sme si o výhodách a nevýhodách a aj o možných rizikách kĺbových preparátov, ktoré sú určené pre kone. Teraz záleží už len na vás, ktorý prípravok si vyberiete. Dúfame, že si vyberiete ten najlepší prípravok a budete tak mať svoje kĺby v poriadku a budete sa cítiť oveľa lepšie ako predtým, pretože nie je nič horšie, než mať rôzne problémy s kĺbmi. Dúfame, že vám náš článok pomohol s vhodným prípravkom na kĺby. Nižšie nám môžete zanechať vaše hodnotenie, sme radi za spätnú väzbu od našich čitateľov.

3.8/5 - (52 votes)

Mohlo by vás zaujímať